BOŠ spol. s r.o.
Prodej palivového dřeva v oblasti Znojmo, Hrušovany nad Jevišovkou, Moravské Budějovice a Jemnice

Nemáte ještě zajištěné dřevo na zimu? Topná sezóna už je v plném proudu a skončí pomalu až příští rok v létě. Ještě na jaře se totiž pořádně přitápí v kotli, takže se není co divit, že toho přes zimu hodně spálíme. Chcete si na zimu zajistit dřevo rychle, snadno a s dovozem? Pak se obraťte na firmu BOŠ spol. s.r.o., která působí v oblasti Znojma, Hrušovan nad Jevišovkou, Moravských Budějovic a Jemnice.

Prodej palivového dřeva, BOŠ spol. s r.o.

Zabýváme se obchodem s kvalitním palivovým dřívím

Pro naše zákazníky máme k dispozici jak měkké, tak i tvrdé dřevo. Tvrdé listnaté dřevo déle hoří a je velkou výhodou v zimních měsících, kdy nastávají kruté mrazy. Na podpal je vhodné také měkké jehličnaté dříví, které je potřeba, třeba když zatápíte. Nejčastější jde o typy dřevin jako je buk, dub, habr, bříza, smrk, borovice a modřín. Dřevo dodáváme krácené i štípané a to hned v několika délkách od 25cm až po 100 cm. Druh i délku si můžete vybrat podle svého přání.

Palivové dříví i uhlí


Hrubou práci přenechejte nám

Nemusíte vlastnit těžkou techniku, hrubou práci můžete klidně přenechat nám. Máme na to speciální stroje a zařízení, díky kterému se o vše podstatné postaráme. Dřevo nařežeme na požadovanou délku a dopravíme až k Vám domů.

Vlastní nákladní dopravou přivezeme dřevo nebo i uhlí až k Vám domů


Doplňkový sortiment

Doplňkový sortiment zahrnuje obchod s kamenivem. Provozujeme také dopravu, přistavujeme kontejnery, odvážíme a přivážíme různý materiál, odpad, stavební suť, písek, štěrk i řezivo. Zajímáme se také o přístroje, a proto opravujeme hydraulické hadice.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.b4s.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Suché palivové dřevo vám ušetří náklady za vytápění

Suché palivové dřevo vám ušetří náklady za vytápění

Topná sezóna už je v plném proudu a vy zjišťujete, že nejste na letošní zimu řádně připravení? Potřebujete si narychlo objednat palivové dřevo? Pak se obraťte na odborníky, kteří tomu rozumí. Dřevo vám pomůžeme vybrat tak, aby splňovalo vaše očekávání, nařežeme vám ho a nakonec také dovezeme. A vy si ušetříte mnoho starostí.

Vydáno 11.10.2016
Nakupte zpracované palivové dříví a vyhněte se těžké manuální práci

Nakupte zpracované palivové dříví a vyhněte se těžké manuální práci

Zájem o topení dřevem během posledních let výrazně vrostl. Hlavní důvody jsou připisovány stále se zvyšující ceně za elektřinu a plyn. Tuhá paliva patří mezi tradiční způsob vytápění a dnešní doba přímo vede k návratu k této tradici. Dnešní uživatelé klasických kamen a kotlů na tuhá paliva mají vše mnohem snazší než naši předkové, mohou si zakoupit palivové dřevo a další tuhá paliva, pro topení přímo přizpůsobená.

Vydáno 20.10.2015
Výroba a oprava hydraulických hadic a doprava všeho druhu

Výroba a oprava hydraulických hadic a doprava všeho druhu

Věděli jste, že se firma BOŠ spol. s r.o. zabývá kromě prodeje tuhých paliv a kameniva také výrobou a opravou hydraulických hadic či dopravou všeho druhu? Rozsah nabízených služeb zmíněné společnosti je opravdu pestrý. Spojuje jednotlivé oblasti dohromady, a tak kromě prodeje palivového dříví nabízí i jeho dovoz, současně pak dovoz a odvoz všeho dle potřeb klienta. A hydraulické hadice vám vyrobí na počkání.

Vydáno 29.10.2015
Prodej uhlí i kameniva pod jednou střechou

Prodej uhlí i kameniva pod jednou střechou

Ačkoliv se firma BOŠ spol. s r.o. primárně zabývá prodejem palivového dříví, nabízí i další služby, které jsou stále vyhledávanější. S prodejem palivového dříví úzce souvisí také prodej uhlí. Ne vždy splňuje dřevo veškeré požadavky na vytápění a uhlí je vhodnou alternativou. Mimo tuhá paliva se však firma zabývá i prodejem a dodávkou kameniva různých typů, zaměřuje se především na okrasné zahradní kamenivo všemožných tvarů a velikostí.

Vydáno 16.11.2015Vydáno 04.12.2017
396 Zhlédnutí
Topováno 22.02.2019

Pevná paliva

Pevná paliva

Nabídka pevných paliv ve formě palivového dříví a uhlí, úsporná metoda vytápění

Kontejnerová doprava

Kontejnerová doprava

Kontejnerová doprava, autodoprava nákladními vozy, odvoz sutiny, odpadu

Hydraulické hadice

Hydraulické hadice

Výroba a oprava hydraulických hadic pro zemědělské stroje, vysokotlaké čističe a stroje všeho druhu