BOŠ spol. s r.o.
Suché palivové dřevo vám ušetří náklady za vytápění

Topná sezóna už je v plném proudu a vy zjišťujete, že nejste na letošní zimu řádně připravení? Potřebujete si narychlo objednat palivové dřevo? Pak se obraťte na odborníky, kteří tomu rozumí. Dřevo vám pomůžeme vybrat tak, aby splňovalo vaše očekávání, nařežeme vám ho a nakonec také dovezeme. A vy si ušetříte mnoho starostí.

BOŠ - prodej palivového dřeva

Dřevo jako ekologický způsob topení

V našem podnebném pásu se bez topení neobejdeme, a to někdy i déle než pět měsíců. A právě dřevo představuje jeden z nejekologičtějších a nejekonomičtějších způsobů topení. Klíč spočívá v tom, že dřevo musí být perfektně vyschlé, tedy mít co nejnižší vlhkost. Proto v BOŠ skladujeme dřevo na asfaltové ploše, kde se v teplých dnech perfektně vyhřeje a vyschne.

Doprava dřeva je u nás samozřejmostí


Polena i palivové dřevo pro všechny

Našim zákazníkům dodáváme mnoho druhů dřeva, takže si vybere každý. Zpracováváme buk, dub, habr, břízu, borovici i modřín. U nás zakoupíte měkké jehličnaté i tvrdé listnaté dřevo. Navíc ho podle požadavků nařežeme do požadovaných délek, a to 25 cm, 33 cm, 50 cm a 100 cm.

Palivové dřevo máme navíc naskladněno ve více než 3000 metrech čtverečních, a tak můžete s jistotou doručení objednávat hned.

Prodejem palivového dřeva ale naše portfolio služeb nekončí. Jsme odborníci také na uhlí, kamenivo nebo hydraulické hadice. Vyzkoušejte nás a posuďte sami!

Palivové dřevo Znojmo - přijedeme ale kamkoliv!
FIREMNÍ ČLÁNKY


Prodej palivového dřeva v oblasti Znojmo, Hrušovany nad Jevišovkou, Moravské Budějovice a Jemnice

Prodej palivového dřeva v oblasti Znojmo, Hrušovany nad Jevišovkou, Moravské Budějovice a Jemnice

Nemáte ještě zajištěné dřevo na zimu? Topná sezóna už je v plném proudu a skončí pomalu až příští rok v létě. Ještě na jaře se totiž pořádně přitápí v kotli, takže se není co divit, že toho přes zimu hodně spálíme. Chcete si na zimu zajistit dřevo rychle, snadno a s dovozem? Pak se obraťte na firmu BOŠ spol. s.r.o., která působí v oblasti Znojma, Hrušovan nad Jevišovkou, Moravských Budějovic a Jemnice.

Vydáno 04.12.2017
Nakupte zpracované palivové dříví a vyhněte se těžké manuální práci

Nakupte zpracované palivové dříví a vyhněte se těžké manuální práci

Zájem o topení dřevem během posledních let výrazně vrostl. Hlavní důvody jsou připisovány stále se zvyšující ceně za elektřinu a plyn. Tuhá paliva patří mezi tradiční způsob vytápění a dnešní doba přímo vede k návratu k této tradici. Dnešní uživatelé klasických kamen a kotlů na tuhá paliva mají vše mnohem snazší než naši předkové, mohou si zakoupit palivové dřevo a další tuhá paliva, pro topení přímo přizpůsobená.

Vydáno 20.10.2015
Výroba a oprava hydraulických hadic a doprava všeho druhu

Výroba a oprava hydraulických hadic a doprava všeho druhu

Věděli jste, že se firma BOŠ spol. s r.o. zabývá kromě prodeje tuhých paliv a kameniva také výrobou a opravou hydraulických hadic či dopravou všeho druhu? Rozsah nabízených služeb zmíněné společnosti je opravdu pestrý. Spojuje jednotlivé oblasti dohromady, a tak kromě prodeje palivového dříví nabízí i jeho dovoz, současně pak dovoz a odvoz všeho dle potřeb klienta. A hydraulické hadice vám vyrobí na počkání.

Vydáno 29.10.2015
Prodej uhlí i kameniva pod jednou střechou

Prodej uhlí i kameniva pod jednou střechou

Ačkoliv se firma BOŠ spol. s r.o. primárně zabývá prodejem palivového dříví, nabízí i další služby, které jsou stále vyhledávanější. S prodejem palivového dříví úzce souvisí také prodej uhlí. Ne vždy splňuje dřevo veškeré požadavky na vytápění a uhlí je vhodnou alternativou. Mimo tuhá paliva se však firma zabývá i prodejem a dodávkou kameniva různých typů, zaměřuje se především na okrasné zahradní kamenivo všemožných tvarů a velikostí.

Vydáno 16.11.2015Vydáno 11.10.2016
965 Zhlédnutí
Topováno 27.03.2019

Pevná paliva

Pevná paliva

Nabídka pevných paliv ve formě palivového dříví a uhlí, úsporná metoda vytápění

Kontejnerová doprava

Kontejnerová doprava

Kontejnerová doprava, autodoprava nákladními vozy, odvoz sutiny, odpadu

Hydraulické hadice

Hydraulické hadice

Výroba a oprava hydraulických hadic pro zemědělské stroje, vysokotlaké čističe a stroje všeho druhu