BOŠ spol. s r.o.
Nakupte zpracované palivové dříví a vyhněte se těžké manuální práci

Zájem o topení dřevem během posledních let výrazně vrostl. Hlavní důvody jsou připisovány stále se zvyšující ceně za elektřinu a plyn. Tuhá paliva patří mezi tradiční způsob vytápění a dnešní doba přímo vede k návratu k této tradici. Dnešní uživatelé klasických kamen a kotlů na tuhá paliva mají vše mnohem snazší než naši předkové, mohou si zakoupit palivové dřevo a další tuhá paliva, pro topení přímo přizpůsobená.

Palivové dříví, BOŠ spol. s r.o.

Palivové dříví, připravené k topení

Znojemská firma BOŠ spol. s r.o. se již od počátku 90. let zabývá mimo jiné zpracováním a dodáváním tuhých paliv, především pak prodejem palivového dřeva. Právě díky firmám tohoto zaměření je v současnosti topení dřevem velmi jednoduché. Nemusíte se starat o shánění dřeva, o jeho řezání, štípání a dovoz, vše za vás zajistí firma samotná.

Společnost zajišťuje prodej palivového dříví a nabízí dřevo krácené i štípané do několika délek. Zákazník si může podle preferencí vybrat palivové dřevo dlouhé 25, 33, 50 nebo 100 centimetrů. Díky tomu je dřevo vhodné do kotlů, kamen, ale také pecí nebo krbů. Firma dodává palivové dřevo čerstvě zpracované i proschlé, vždy tedy záleží na preferencích zákazníka a na finální domluvě.

Prodej palivového dříví, vhodného pro kotle, kamna, pece i krby


Prodej palivového dřeva různých typů

Typů dřeva existuje velké množství a každý druh se vyznačuje odlišnými tepelnými vlastnostmi. Firma BOŠ spol. s r.o. prodává nejen tvrdé listnaté dřevo, které se vyznačuje dlouhodobou výhřevností, ale také kvalitní měkké jehličnaté dřevo, se kterým kamna i krb rozžehnete velmi snadno a rychle. Dub, bříza, ale třeba i habr nebo akát si můžete pořídit jako palivové dříví a zatopit si v chladných zimních dnech.

Vyberte si takové palivové dřevo, které bude vašim potřebám nejlépe vyhovovat


Doprava palivového dřeva až k vám domů

Cílem firmy je zajistit zákazníkům maximální komfort při získávání palivového dříví a umožnit jim topení tuhými palivy i bez těžké manuální práce, jakou je sekání, štípání či převážení. Není tak divu, že firma nabízí také dopravu palivového dřeva až k vám domů. Je vybavena těžkými nákladními automobily, které jsou schopné přivézt i větší množství dřeva.

Dřevo je podle volby na nákladní automobil nasypáno nebo skládáno. Pro snadnější manipulaci se dřevem si může zákazník nechat dopravit polena paletovaná skládaná nebo sypaná balená. Balené palivové dříví je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají co nejjednodušší způsob pro manipulaci se dřevem a vcelku estetické skladování.

Sklad firmy se nachází asi 10 kilometrů od Znojma. Cena za dopravu bude stanovena podle vzdálenosti a množství dováženého materiálu. Dopravu palivového dřeva lze zajistit v rámci celé České republiky.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.b4s.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Suché palivové dřevo vám ušetří náklady za vytápění

Suché palivové dřevo vám ušetří náklady za vytápění

Topná sezóna už je v plném proudu a vy zjišťujete, že nejste na letošní zimu řádně připravení? Potřebujete si narychlo objednat palivové dřevo? Pak se obraťte na odborníky, kteří tomu rozumí. Dřevo vám pomůžeme vybrat tak, aby splňovalo vaše očekávání, nařežeme vám ho a nakonec také dovezeme. A vy si ušetříte mnoho starostí.

Vydáno 11.10.2016
Prodej palivového dřeva v oblasti Znojmo, Hrušovany nad Jevišovkou, Moravské Budějovice a Jemnice

Prodej palivového dřeva v oblasti Znojmo, Hrušovany nad Jevišovkou, Moravské Budějovice a Jemnice

Nemáte ještě zajištěné dřevo na zimu? Topná sezóna už je v plném proudu a skončí pomalu až příští rok v létě. Ještě na jaře se totiž pořádně přitápí v kotli, takže se není co divit, že toho přes zimu hodně spálíme. Chcete si na zimu zajistit dřevo rychle, snadno a s dovozem? Pak se obraťte na firmu BOŠ spol. s.r.o., která působí v oblasti Znojma, Hrušovan nad Jevišovkou, Moravských Budějovic a Jemnice.

Vydáno 04.12.2017
Výroba a oprava hydraulických hadic a doprava všeho druhu

Výroba a oprava hydraulických hadic a doprava všeho druhu

Věděli jste, že se firma BOŠ spol. s r.o. zabývá kromě prodeje tuhých paliv a kameniva také výrobou a opravou hydraulických hadic či dopravou všeho druhu? Rozsah nabízených služeb zmíněné společnosti je opravdu pestrý. Spojuje jednotlivé oblasti dohromady, a tak kromě prodeje palivového dříví nabízí i jeho dovoz, současně pak dovoz a odvoz všeho dle potřeb klienta. A hydraulické hadice vám vyrobí na počkání.

Vydáno 29.10.2015
Prodej uhlí i kameniva pod jednou střechou

Prodej uhlí i kameniva pod jednou střechou

Ačkoliv se firma BOŠ spol. s r.o. primárně zabývá prodejem palivového dříví, nabízí i další služby, které jsou stále vyhledávanější. S prodejem palivového dříví úzce souvisí také prodej uhlí. Ne vždy splňuje dřevo veškeré požadavky na vytápění a uhlí je vhodnou alternativou. Mimo tuhá paliva se však firma zabývá i prodejem a dodávkou kameniva různých typů, zaměřuje se především na okrasné zahradní kamenivo všemožných tvarů a velikostí.

Vydáno 16.11.2015Vydáno 20.10.2015
990 Zhlédnutí
Topováno 24.01.2019

Pevná paliva

Pevná paliva

Nabídka pevných paliv ve formě palivového dříví a uhlí, úsporná metoda vytápění

Kontejnerová doprava

Kontejnerová doprava

Kontejnerová doprava, autodoprava nákladními vozy, odvoz sutiny, odpadu

Hydraulické hadice

Hydraulické hadice

Výroba a oprava hydraulických hadic pro zemědělské stroje, vysokotlaké čističe a stroje všeho druhu