BOŠ spol. s r.o.
Pevná paliva

Pevná paliva

Nabídka pevných paliv ve formě palivového dříví a uhlí, úsporná metoda vytápění

Kontejnerová doprava

Kontejnerová doprava

Kontejnerová doprava, autodoprava nákladními vozy, odvoz sutiny, odpadu

Hydraulické hadice

Hydraulické hadice

Výroba a oprava hydraulických hadic pro zemědělské stroje, vysokotlaké čističe a stroje všeho druhuVydáno 20.10.2015
585 Zhlédnutí
Topováno 13.06.2018

Nakupte zpracované palivové dříví a vyhněte se těžké manuální práci

Zájem o topení dřevem během posledních let výrazně vrostl. Hlavní důvody jsou připisovány stále se zvyšující ceně za elektřinu a plyn. Tuhá paliva patří mezi tradiční způsob vytápění a dnešní doba přímo vede k návratu k této tradici. Dnešní uživatelé klasických kamen a kotlů na tuhá paliva mají vše mnohem snazší než naši předkové, mohou si zakoupit palivové dřevo a další tuhá paliva, pro topení přímo přizpůsobená.

Palivové dříví, BOŠ spol. s r.o.

Palivové dříví, připravené k topení

Znojemská firma BOŠ spol. s r.o. se již od počátku 90. let zabývá mimo jiné zpracováním a dodáváním tuhých paliv, především pak prodejem palivového dřeva. Právě díky firmám tohoto zaměření je v současnosti topení dřevem velmi jednoduché. Nemusíte se starat o shánění dřeva, o jeho řezání, štípání a dovoz, vše za vás zajistí firma samotná. Společnost zajišťuje prodej palivového dříví a nabízí dřevo krácené i štípané do několika délek. Zákazník si může podle preferencí vybrat palivové dřevo dlouhé 25, 33, 50 nebo 100 centimetrů. Díky tomu je dřevo vhodné do kotlů, kamen, ale také pecí nebo krbů. Firma dodává palivové dřevo čerstvě zpracované i proschlé, vždy tedy záleží na preferencích zákazníka a na finální domluvě.

Prodej palivového dříví, vhodného pro kotle, kamna, pece i krby


Prodej palivového dřeva různých typů

Typů dřeva existuje velké množství a každý druh se vyznačuje odlišnými tepelnými vlastnostmi. Firma BOŠ spol. s r.o. prodává nejen tvrdé listnaté dřevo, které se vyznačuje dlouhodobou výhřevností, ale také kvalitní měkké jehličnaté dřevo, se kterým kamna i krb rozžehnete velmi snadno a rychle. Dub, bříza, ale třeba i habr nebo akát si můžete pořídit jako palivové dříví a zatopit si v chladných zimních dnech.

Vyberte si takové palivové dřevo, které bude vašim potřebám nejlépe vyhovovat


Doprava palivového dřeva až k vám domů

Cílem firmy je zajistit zákazníkům maximální komfort při získávání palivového dříví a umožnit jim topení tuhými palivy i bez těžké manuální práce, jakou je sekání, štípání či převážení. Není tak divu, že firma nabízí také dopravu palivového dřeva až k vám domů. Je vybavena těžkými nákladními automobily, které jsou schopné přivézt i větší množství dřeva. Dřevo je podle volby na nákladní automobil nasypáno nebo skládáno. Pro snadnější manipulaci se dřevem si může zákazník nechat dopravit polena paletovaná skládaná nebo sypaná balená. Balené palivové dříví je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají co nejjednodušší způsob pro manipulaci se dřevem a vcelku estetické skladování. Sklad firmy se nachází asi 10 kilometrů od Znojma. Cena za dopravu bude stanovena podle vzdálenosti a množství dováženého materiálu. Dopravu palivového dřeva lze zajistit v rámci celé České republiky.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.b4s.cz