Stínící technika trochu jinak? Objevte kouzlo venkovních rolet a žaluzií

Chloubou každého domu či bytu jsou velká a kvalitní okna, která dodají interiéru potřebné světlo. Co ale dělat, když potřebujete před světlem a přehřátím interiéru ochránit? Na tuto otázku známe odpověď ve firmě EVOOKNA. Nabízíme vám totiž spolehlivou stínící techniku nejrůznějších typů a barev. U nás tak najdete nejen klasické žaluzie a rolety, ale i jejich venkovní varianty, které jsou stále oblíbenější. Váš dům totiž perfektně ochrání před světlem, ale i zloději a hlukem.

Venkovní rolety od firmy EVOokna

Venkovní rolety splňují hned několik funkcí najednou

Ochrana před nežádoucími paprsky, ale i hlukem a rozbitím okna, která navíc skvěle vypadá? To jsou venkovní rolety, které vám nabízíme. Plastové či hliníkové rolety totiž zajistí nejen perfektní a libovolně nastavitelné stínění. Díky výplni z polyuretanu máte také jistotu, že vás hluk z ulice či od sousedů už nikdy nebude rušit. Venkovní rolety vám navíc ušetří i náklady za energie. Prostor mezi oknem a roletou totiž vytváří dokonalou izolační vrstvu, v létě tak ušetříte za klimatizaci a v zimě zase za vytápění domu.

Venkovní rolety - izolace i bezpečnost


Venkovní žaluzie vytvoří dokonalou tmu i během dne

Venkovní žaluzie ocení především ti, co kvůli povaze své práce či životnímu stylu musí přes den spát. Žaluzie z naší nabídky totiž dokáží perfektně zastínit interiér a zabrání pronikání i toho nejostřejšího slunce. I v pravé poledne tak budete mít pocit, že je noc, a bude se vám dobře usínat. Jednotlivé lamely venkovních žaluzií si můžete libovolně naklápět, přesně si tak určíte, jaké množství světla chcete do interiéru vpustit.


Stínící technika pro novostavby ale i stará okna

Ve firmě EVOOKNA víme, že správná montáž stínící techniky je velmi důležitá. Nabízíme vám proto nejen její prodej, ale především její odbornou instalaci. Jedině tak vám můžeme zaručit perfektní funkci a dlouhou životnost vašich nových venkovních rolet či žaluzií. Stavba nového domu je pro zabudování stínící techniky samozřejmě ideální. Prostor pro rolety perfektně připravíme a ty pak nevyčnívají z fasády a dokonale dotváří celkový vzhled domu.

I starší stavby si ovšem zaslouží kvalitní stínící techniku, proto navrhneme to nejlepší řešení každému zákazníkovi přesně na míru. Rolety lze například ukrýt do předsazeného boxu, venkovní žaluzie zase uschováme pomocí krycích plechů. Venkovní rolety i žaluzie navíc můžete jednoduše ovládat manuálně ale i na dálku. Díky dálkovému ovládání tak jednoduše zvolíte míru zastínění bez jakékoli námahy. U venkovních rolet si navíc můžete dopředu nastavit jejich spuštění. Úplná tma nebo částečné zastínění tak přijde přesně v dobu, kterou si zvolíte.

Venkovní žaluzie proti slunečnímu záření


Vyberte si z naší barevné nabídky a slaďte stínící techniku s okny i zbytkem domu

Nejen perfektní funkčnost stínící techniky je v dnešní době důležitá. Proto ve společnosti EVOOKNA věnujeme velkou péči také jejímu vzhledu. Nabízíme vám proto širokou škálu barevných odstínů venkovních rolet, žaluzií i ostatního příslušenství. Vaši stínící techniku tak můžete dokonale sladit se zbytkem domu. Vaše nové venkovní rolety tak nemusí být pouze funkčním a praktickým prvkem. My se postaráme o to, aby byly vaší chloubou.

Zaujala vás naše nabídka? Tak ještě dnes navštivte naši prodejnu v Čermákovicích nebo se podívejte na naše internetové stránky. Stínící technice u nás totiž opravdu rozumíme a nabídneme vám to nejlepší přesně pro vaše okna.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.evookna.cz

Vydáno 11.11.2014
148 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Plastové okna a dveře a další materiály a produkty pro váš komfort

Plastové okna a dveře a další materiály a produkty pro váš komfort
Nový dům, byt nebo rekonstrukce? V takovém případě to chce kompletní nákup a výměnu oken i dveří. Jsou důležitou součástí pro kvalitní bydlení a musí splňovat přísné kritéria. Dlouhou životnost zajistí nejen kvalita materiálů, ale také profesionalita výrobce a prodejce. Pokud chcete vše v jednom a ...

Okenní sušáky a další doplňky pro okna bez vrtání namontuje firma EVOokna

Okenní sušáky a další doplňky pro okna bez vrtání namontuje firma EVOokna
Hodil by se vám okenní sušák, okenní zahrádka nebo třeba okenní držák, ale nechcete vrtat do oken či fasády domu, aby nedošlo k jejich znehodnocení. Co s tím? Řešení přináší firma EVOokna. Nabízíme sušáky prádla a další doplňky na plastová okna, která se dají uchytit bez vrtání a šroubování.

Nákup u firmy EVOokna pohodlně ze svého domova? Ano, a to díky novému e-shopu!

Nákup u firmy EVOokna pohodlně ze svého domova? Ano, a to díky novému e-shopu!
Chcete si pořídit kvalitní žaluzie, rolety či různé doplňky pro okna a dveře od firmy EVOokna, ale nemáte možnost osobní návštěvy? V minulosti by to možná byla neřešitelná situace, nyní si už ovšem bude moci výrobky od firmy EVOokna objednat úplně každý. A to díky e-shopu, v němž si budete moci z ...

Kvalitní plastová okna a dveře jsou nedílnou součástí energetické úspory

Kvalitní plastová okna a dveře jsou nedílnou součástí energetické úspory
Společnost EVOokna poskytuje komplexní servis v oblasti plastových oken a dveří, žaluzií, rolet, markýz, zimních zahrad a dalších prvků nezbytných pro dokonalý komfort vašeho bydlení a úsporu financí za energie.
PODSTRÁNKY

Plastová okna a dveře

Plastová okna a dveře
Plastová okna, plastové balkonové dveře z kvalitních profilů VEKA

Hliníková okna a dveře, garážová vrata

Hliníková okna a dveře, garážová vrata
Hliníková okna a terasové dveře, vchodové dveře, garážová vrata

Stínicí technika

Stínicí technika
Horizontální a vertikální žaluzie, rolety, markýzy, stínicí technika
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA EVOokna Tomáš Makeš
WEBOVÁ STRÁNKA
EVOokna
www.evookna.cz
Adresa

Adresa

Čermákovice 39
Tulešice 671 73

info@evookna.cz
+420 603 550 376


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha