EVOokna
Tomáš Makeš
Plastová okna a dveře

Plastová okna a dveře

Plastová okna, plastové balkonové dveře z kvalitních profilů VEKA

Hliníková okna a dveře

Hliníková okna a dveře

Hliníková okna a terasové dveře, vchodové dveře, výlohy s hliníkovou konstrukcí

Stínicí technika

Stínicí technika

Horizontální a vertikální žaluzie, rolety, markýzy, stínicí technikaVydáno 24.06.2016
606 Zhlédnutí
Topováno 17.07.2017

Okenní sušáky a další doplňky pro okna bez vrtání namontuje firma EVOokna

Hodil by se vám okenní sušák, okenní zahrádka nebo třeba okenní držák, ale nechcete vrtat do oken či fasády domu, aby nedošlo k jejich znehodnocení. Co s tím? Řešení přináší firma EVOokna. Nabízíme sušáky prádla a další doplňky na plastová okna, která se dají uchytit bez vrtání a šroubování.

Okenní sušák, okenní zahrádka či okenní držák od spolehlivé firmy

Okenní sušáky a držáky montované bez vrtání

Potřebujete na okno namontovat okenní sušák bez vrtání do oken a fasády? Obraťte se na nás. Pro naše okenní doplňky jsme totiž vyvinuli jedinečný systém uchycení, který neznehodnotí vaše okno ani fasádu domu. Nabízíme například polohovací okenní sušák na prádlo. Dá se nastavit do čtyř poloh a díky tomu na něj každý uživatel pohodlně dosáhne. Dodáváme také další doplňky, například okenní držák na satelitní antény nebo víceúčelový držák k upevnění malých předmětů, jako jsou malé antény, venkovní teploměry či kamery.

Okenní sušáky na prádlo a další okenní doplňky z kvalitních materiálů


Okenní zahrádky, které nepoškodí okno ani fasádu

V naší nabídce najdete také okenní zahrádky, které slouží jako držáky květinových truhlíků nebo v zimě jako potravinové košíky. Vybrat si můžete z různých typů, základem je okenní zahrádka standard, pořídit si ale můžete také její dvojitou verzi, která zajistí větší stabilitu truhlíků. Pokud hledáte zahrádku, která bude i dobře vypadat, je pro vás určená sloupková okenní zahrádka nebo ozdobně kovaná okenní zahrádka, jejíž originální návrh zpracujeme přímo pro vaše okno. Stejně jako naše ostatní výrobky se i okenní zahrádky montují bez vrtání do okna nebo fasády. Zvolte si okenní doplňky, které nepoškodí vaše okna.

Veškeré okenní doplňky najdete na našem e-shopuVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.evookna.cz