Plastová okna, plastové balkonové dveře z kvalitních profilů VEKA

Plastová okna a plastové dveře od firmy OKNOPLAST Group, jednoho z nějvětších výrobců oken, terasových a balkonových dveří z plastu v Evropě, tvoří stěžejní nabídkový sortiment společnosti EVOokna, profesionálního dodavatele plastových oken a dveří, vyrobených z kvalitních německých profilů VEKA a zasklená izolačními dvojskly, trojskly i čtyřskly. Námi dodávaná plastová okna a dveře s celoobvodovým kováním MACO Multimatic jsou zárukou spokojenosti i nejnáročnějších zákazníků nejen v okrese Znojmo.

Okenní systém Prolux od výrobce OKNOPLAST, Znojemsko

Plastová okna Pixel s šestikomorovým profilem a izolačními dvojskly či trojskly

V našem bohatém sortimentu nepřehlédněte okenní systém Pixel, charakteristický svým hranatým tvarem profilu a zasklívacích lišt. Okna je možné zasklít izolačním dvojsklem nebo trojsklem a v kombinaci s šestikomorovým prvotřídním plastovým profilem VEKA a tepelným rámečkem minimalizujete tepelné ztráty a ušetříte výdaje za energie. Plastová okna a dveře od zaměření, vypracování cenové nabídky až po dodání a profesionální montáž, záruční a pozáruční servis s firmou EVOokna k Vaší plné spokojenosti!

Plastová okna a dveře z kvalitních profilů VEKA


Terasové dveře a plastová okna Prolux pro více denního světla v interiéru

Větší množství denního světla v interiéru Vám poskytnou unikátní plastová okna a terasové dveře Prolux díky větší zasklené ploše izolačními skly. Tento okenní systém v sobě spojuje prvky elegance, estetičnosti a praktičnosti aplikováním nejmodernějších technologií jak při výrobě izolačních skel, tak tvarově přizpůsobených zasklívacích lišt, speciálních krytek, odvodňovacích drážek a pevného stabilního výztuhového systému.

Terasové dveře a plastová okna Prolux


Okenní systémy pro pasivní domy s tepelným zesílením a 7komorovým profilem VEKA

Pro pasivní domy dodáváme okenní systémy Winergetic Premium Passive s inovačním tepelným zesílením SpaceBlock, možností zasklení izolačním čtyřsklem, termorámečkem z ušlechtilé oceli a 7komorovým profilem třídy A od spolehlivého německého výrobce VEKA. Získáte 10letou záruku na zasklení s termorámečkem a 7letou záruku na všechny součásti rámu a křídel. Plastová okna Winergetic Premium Passive si můžete vybrat v dekoru dřeva několika barevných odstínů.

Plastová okna pro pasivní domy s izolačním čtyřsklem, termorámečkem a 7komorovým profilem třídy A


PODSTRÁNKY

Plastová okna a dveře

Plastová okna a dveře
Plastová okna, plastové balkonové dveře z kvalitních profilů VEKA

Hliníková okna a dveře, garážová vrata

Hliníková okna a dveře, garážová vrata
Hliníková okna a terasové dveře, vchodové dveře, garážová vrata

Stínicí technika

Stínicí technika
Horizontální a vertikální žaluzie, rolety, markýzy, stínicí technika
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA EVOokna Tomáš Makeš
WEBOVÁ STRÁNKA
EVOokna
www.evookna.cz
Adresa

Adresa

Čermákovice 39
Tulešice 671 73

info@evookna.cz
+420 603 550 376


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha