Horizontální a vertikální žaluzie, rolety, markýzy, stínicí technika

Stínicí technika od horizontálních a vertikálních žaluzií, venkovních žaluzií a rolet, interiérových textilních roletek, bambusových roletek, dřevěných žaluzií či látkových žaluzií Plisé až po markýzy tvoří nedílnou součást bohaté nabídky doplňkových produktů oken a dveří od společnosti EVOokna z okresu Znojmo. Horizontální a vertikální žaluzie s doplňky a náhradními díly můžete vybírat v e-shopu na webových stránkách firmy evookna-shop.cz.

Horizontální interiérové žaluzie - EVOokna Tomáš Makeš, okres Znojmo

Barevné horizontální a vertikální žaluzie do každého interiéru

Nejvíce používanou protisluneční ochranou jsou stále oblíbené horizontální žaluzie, které nabízíme v rozmanité barvené škále, díky čemuž se stávají designovým i funkčním prvkem každého interiéru. Snadná montáž, jednoduché ovládání a sympatické ceny jsou hlavními výhodami horizontálních žaluzií. Elegantní interiér domova či kanceláře Vám zajistí vertikální žaluzie, rovněž v mnoha barevných odstínech. Vertikální žaluzie jsou vhodné k zastínění větších ploch, působí vzdušně, vyžadují minimální údržbu.

Horizontální a vertikální žaluzie v mnoha barevných odstínech do každého interiéru


Venkovní předokenní rolety a žaluzie k ochraně před sluncem i pro pocit soukromí a bezpečí

Venkovní předokenní rolety z kvalitního a odolného hliníku vypadají nejen efektně, ale především plní svůj účel zastínění a v neposlední řadě i funkci bezpečnostní i tepelněizolační. Ovládání si můžete zvolit ruční nebo na elektrický pohon s dálkovým ovládáním. Stále vzrůstající oblibě se těší venkovní lamelové žaluzie, které dovolují potřebnou regulaci stínění. Venkovní žaluzie jsou nepostradatelným funkčním stínicím i estetickým prvkem oken rodinných domů, bytů, administrativních a komerčních budov.

Venkovní předokenní rolety a lamelové žaluzie


Látkové markýzy v různých dekorech s manuálním či motorickým ovládáním

K zastínění zahrádek restaurací, prosklených výloh, balkonů i větších teras se skvěle hodí markýzy, které tvarem a barevným provedením dotváří moderní a estetický vzhled venkovních prostor daného objektu. Ve firmě EVOokna mají zákazníci na výběr textilní markýzy v celé škále rozmanitých dekorů. Markýzy lze ovládat klikou, u větších markýz doporučujeme zákazníkům motorické ovládání se spínačem nebo dálkovým ovládáním. Díky instalovanému čidlu lze při silném větru markýzu automaticky stáhnout.

Látkové markýzy na balkony, terasy, prosklené výlohy


PODSTRÁNKY

Plastová okna a dveře

Plastová okna a dveře
Plastová okna, plastové balkonové dveře z kvalitních profilů VEKA

Hliníková okna a dveře, garážová vrata

Hliníková okna a dveře, garážová vrata
Hliníková okna a terasové dveře, vchodové dveře, garážová vrata

Stínicí technika

Stínicí technika
Horizontální a vertikální žaluzie, rolety, markýzy, stínicí technika
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA EVOokna Tomáš Makeš
WEBOVÁ STRÁNKA
EVOokna
www.evookna.cz
Adresa

Adresa

Čermákovice 39
Tulešice 671 73

info@evookna.cz
+420 603 550 376


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha