Hliníková okna a terasové dveře, vchodové dveře, garážová vrata

EVOokna Tomáš Makeš

Hliníková okna a terasové dveře, vchodové dveře, garážová vrata

EVOokna
Tomáš Makeš
Horizontální a vertikální žaluzie, rolety, markýzy, stínicí technika

Stínicí technika od horizontálních a vertikálních žaluzií, venkovních žaluzií a rolet, interiérových textilních roletek, bambusových roletek, dřevěných žaluzií či látkových žaluzií Plisé až po markýzy tvoří nedílnou součást bohaté nabídky doplňkových produktů oken a dveří od společnosti EVOokna z okresu Znojmo. Horizontální a vertikální žaluzie s doplňky a náhradními díly můžete vybírat v e-shopu na webových stránkách firmy evookna-shop.cz.

Horizontální interiérové žaluzie - EVOokna Tomáš Makeš, okres Znojmo

Barevné horizontální a vertikální žaluzie do každého interiéru

Nejvíce používanou protisluneční ochranou jsou stále oblíbené horizontální žaluzie, které nabízíme v rozmanité barvené škále, díky čemuž se stávají designovým i funkčním prvkem každého interiéru. Snadná montáž, jednoduché ovládání a sympatické ceny jsou hlavními výhodami horizontálních žaluzií. Elegantní interiér domova či kanceláře Vám zajistí vertikální žaluzie, rovněž v mnoha barevných odstínech. Vertikální žaluzie jsou vhodné k zastínění větších ploch, působí vzdušně, vyžadují minimální údržbu.

Horizontální a vertikální žaluzie v mnoha barevných odstínech do každého interiéru


Venkovní předokenní rolety a žaluzie k ochraně před sluncem i pro pocit soukromí a bezpečí

Venkovní předokenní rolety z kvalitního a odolného hliníku vypadají nejen efektně, ale především plní svůj účel zastínění a v neposlední řadě i funkci bezpečnostní i tepelněizolační. Ovládání si můžete zvolit ruční nebo na elektrický pohon s dálkovým ovládáním. Stále vzrůstající oblibě se těší venkovní lamelové žaluzie, které dovolují potřebnou regulaci stínění. Venkovní žaluzie jsou nepostradatelným funkčním stínicím i estetickým prvkem oken rodinných domů, bytů, administrativních a komerčních budov.

Venkovní předokenní rolety a lamelové žaluzie


Látkové markýzy v různých dekorech s manuálním či motorickým ovládáním

K zastínění zahrádek restaurací, prosklených výloh, balkonů i větších teras se skvěle hodí markýzy, které tvarem a barevným provedením dotváří moderní a estetický vzhled venkovních prostor daného objektu. Ve firmě EVOokna mají zákazníci na výběr textilní markýzy v celé škále rozmanitých dekorů. Markýzy lze ovládat klikou, u větších markýz doporučujeme zákazníkům motorické ovládání se spínačem nebo dálkovým ovládáním. Díky instalovanému čidlu lze při silném větru markýzu automaticky stáhnout.

Látkové markýzy na balkony, terasy, prosklené výlohyPlastová okna a dveře

Plastová okna a dveře

Plastová okna, plastové balkonové dveře z kvalitních profilů VEKA

Hliníková okna a dveře, garážová vrata

Hliníková okna a dveře, garážová vrata

Hliníková okna a terasové dveře, vchodové dveře, garážová vrata

Stínicí technika

Stínicí technika

Horizontální a vertikální žaluzie, rolety, markýzy, stínicí technika