Nákup u firmy EVOokna pohodlně ze svého domova? Ano, a to díky novému e-shopu!

Chcete si pořídit kvalitní žaluzie, rolety či různé doplňky pro okna a dveře od firmy EVOokna, ale nemáte možnost osobní návštěvy? V minulosti by to možná byla neřešitelná situace, nyní si už ovšem bude moci výrobky od firmy EVOokna objednat úplně každý. A to díky e-shopu, v němž si budete moci z pohodlí domova vybrat zboží přesně podle vaší představy. Nakupování u firmy EVOokna nikdy nebylo jednodušší!

Interiérové žaluzie

Stačí jen pár kliknutí a máte objednáno

Firma EVOokna je vyhlášená nejen prodejem kvalitních plastových oken a dveří, ale také nabídkou různých bytových doplňků jako jsou žaluzie, okenní sušáky, dveřní kování či parapety. A tyto doplňky a ještě něco navíc najdete v novém e-shopu, kde získáte všechny potřebné informace o nabízených produktech. K nákupu vám tedy nově stačí pouze pár kliků myší, přičemž nemusíte opustit pohodlí svého domova. Proč tedy strávit celý den chozením po obchodech, když můžete nakupovat přes internet?

E-shop firmy EVOokna naleznete pod tímto odkazem


Nabídka e-shopu zahrnuje žaluzie i okenní sušáky

A co v e-shopu firmy EVOokna najdete? Tak například oblíbené horizontální žaluzie, které by neměly chybět snad v žádné domácnosti. Žaluzie totiž nezabraňují pouze pronikání slunečního světla do bytu, ale také vám zaručují tolik potřebné soukromí. Kromě toho jsou nabízené žaluzie snadno ovladatelné a mají krásný design. Dále v e-shopu najdete také kvalitní okenní, balkonové sušáky a předokenní zahrádky, které jsou vyrobeny z nekorodujících materiálů. V nabídce jsou jak polohovací, tak i pevné okenní sušáky. Velkou výhodu mají okenní sušáky od firmy EVOokna v tom, že se přichytí na okenní rám, aniž by bylo nutné vrtání do špalet či oken a tím nedochází k znehodnocení oken. Navíc mají okenní sušáky prodlouženou záruku na dobu pěti let.


V e-shopu najdete také interiérové dveře a dveřní kování

V nově připravovaném e-shopu firmy EVOokna toho ovšem najdete mnohem víc. Za zmínku stojí například interiérové dveře, které jsou dodávány od různých výrobců, tudíž máte možnost si vybrat z široké nabídky modelů. V e-shopu si tak můžete porovnat, jestli by se vám více líbily tradiční dřevěné interiérové dveře nebo například plastové shrnovací dveře. Interiérové dveře mají navíc různé barevné a designové provedení, takže své vysněné dveře si u firmy EVOokna musí najít snad každý. Kromě toho si v e-shopu můžete objednat také různé dveřní kování, které zahrnuje například kliky štítkové, rozetové kulaté či hranaté.


Proč nakupovat u firmy EVOokna

Jelikož firma EVOokna spolupracuje s renomovanými výrobci oken, dveří a výše zmiňovaných bytových doplňků, tak si z její rozmanité nabídky určitě vyberete přesně podle vašich představ. Firma EVOokna může na základě požadavků zákazníka provést také profesionální montáž. Abyste měli jistotu, že vámi vybrané zboží bude ve vašem domě či bytě dobře pasovat, můžete využít telefonické či e-mailové konzultace s technikem, který vám poradí s výběrem a správným zaměřením nabízeného zboží.
Nabídka zboží v e-shopu se bude rozšiřovat o další produkty, které mohou zpříjemnit vaše bydlení. Určitě se vyplatí vrátit a podívat se, co nového v e-shopu přibylo.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.evookna.cz

Vydáno 20.11.2015
119 Zhlédnutí
Topováno 19.12.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Okenní sušáky a další doplňky pro okna bez vrtání namontuje firma EVOokna

Okenní sušáky a další doplňky pro okna bez vrtání namontuje firma EVOokna
Hodil by se vám okenní sušák, okenní zahrádka nebo třeba okenní držák, ale nechcete vrtat do oken či fasády domu, aby nedošlo k jejich znehodnocení. Co s tím? Řešení přináší firma EVOokna. Nabízíme sušáky prádla a další doplňky na plastová okna, která se dají uchytit bez vrtání a šroubování.

Plastové okna a dveře a další materiály a produkty pro váš komfort

Plastové okna a dveře a další materiály a produkty pro váš komfort
Nový dům, byt nebo rekonstrukce? V takovém případě to chce kompletní nákup a výměnu oken i dveří. Jsou důležitou součástí pro kvalitní bydlení a musí splňovat přísné kritéria. Dlouhou životnost zajistí nejen kvalita materiálů, ale také profesionalita výrobce a prodejce. Pokud chcete vše v jednom a ...

Stínící technika trochu jinak? Objevte kouzlo venkovních rolet a žaluzií

Stínící technika trochu jinak? Objevte kouzlo venkovních rolet a žaluzií
Chloubou každého domu či bytu jsou velká a kvalitní okna, která dodají interiéru potřebné světlo. Co ale dělat, když potřebujete před světlem a přehřátím interiéru ochránit? Na tuto otázku známe odpověď ve firmě EVOOKNA. Nabízíme vám totiž spolehlivou stínící techniku nejrůznějších typů a barev. U ...

Kvalitní plastová okna a dveře jsou nedílnou součástí energetické úspory

Kvalitní plastová okna a dveře jsou nedílnou součástí energetické úspory
Společnost EVOokna poskytuje komplexní servis v oblasti plastových oken a dveří, žaluzií, rolet, markýz, zimních zahrad a dalších prvků nezbytných pro dokonalý komfort vašeho bydlení a úsporu financí za energie.
PODSTRÁNKY

Plastová okna a dveře

Plastová okna a dveře
Plastová okna, plastové balkonové dveře z kvalitních profilů VEKA

Hliníková okna a dveře, garážová vrata

Hliníková okna a dveře, garážová vrata
Hliníková okna a terasové dveře, vchodové dveře, garážová vrata

Stínicí technika

Stínicí technika
Horizontální a vertikální žaluzie, rolety, markýzy, stínicí technika
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA EVOokna Tomáš Makeš
WEBOVÁ STRÁNKA
EVOokna
www.evookna.cz
Adresa

Adresa

Čermákovice 39
Tulešice 671 73

info@evookna.cz
+420 603 550 376


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha