Lodžiový, stropní, koupelnový sušák prádla, prodej, dodávka

EVOokna Tomáš Makeš

Lodžiový, stropní, koupelnový sušák prádla, prodej, dodávka

EVOokna
Tomáš Makeš
Kvalitní plastová okna a dveře jsou nedílnou součástí energetické úspory

Společnost EVOokna poskytuje komplexní servis v oblasti plastových oken a dveří, žaluzií, rolet, markýz, zimních zahrad a dalších prvků nezbytných pro dokonalý komfort vašeho bydlení a úsporu financí za energie.

Plastové dveře od firmy EVOokna

Plastová okna a dveře od OKNOPLAST Group

Firma EVOokna spolupracuje s renomovanými dodavateli produktů špičkové kvality, které zaručují, že plastová okna, plastové dveře a další výrobky splňují veškeré platné normy, budou vám dlouho a dobře sloužit a splňovat požadavky na moderní design vhodný do každého interiéru. Jedním z hlavních partnerů je společnost OKNOPLAST Group, která patří mezi největší výrobce plastových oken a dveří v Evropě.
Německý profilový systém VEKA, který je použitý na plastová okna a plastové dveře od společnosti OKNOPLAST Group, vyniká vlastnostmi, díky kterým lze ušetřit nemalé peníze na energiích. Plastová okna a dveře jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě, mohou se chlubit dlouhou životností, maximální bezpečností, inovativním funkčním řešením a moderním designem. I proto se stala firma OKNOPLAST jedním z předních výrobců plastových oken a dveří v Evropě působící na více než 1450 prodejních místech v 8 zemích EU.

Kvalitní plastová okna a dveře - EVOokna


Stínící prvky mohou plnit i více funkcí současně

Horizontální či vertikální žaluzie jsou nezbytným funkčním doplňkem každého interiéru. Díky žaluziím můžete regulovat světlo v místnosti, chránit soukromí a vytvářet ve své domácnosti příjemnou atmosféru díky modernímu designu v mnoha dostupných barevných provedeních. Cenově dostupné žaluzie jsou navíc velmi jednoduché na údržbu i montáž pro každý typ okna či dveří.
Rolety jsou vyrobeny z vysoce kvalitního a velmi odolného hliníku plněného polyuretanovou pěnou. Díky propracovanému provedení plní hlinkové rolety nejen stínící, ale také tepelně a zvukově izolační a v neposlední řadě bezpečnostní funkci.
Markýzy vynikají kromě schopnosti zastínit i velké plochy venkovních prostor také možností doplnění o čidlo, díky kterému se markýza sama zasune při velkém větru, aby se zabránilo jejímu protržení.


Zimní zahrada rozšíří váš dům o další možnosti

Zimní zahradu lze vyžít k nejrůznějším účelům, od proskleného prostoru pro trávení volného času s rodinou či přáteli, přes jídelní kout s výhledem či skleník, až po prostor využívaný pro shromažďování tepla pro celý dům. Zimní zahrady vysoké kvality, pevnosti, odolnosti a estetické hodnoty dodává společnost EVOokna v 17 základních typech konstrukce, ze kterých si vybere každý to pravé řešení šité na míru jeho představám.

Další informace o společnosti EVOokna a široké nabídce produktů naleznete na webových stránkách www.evookna.cz.

Zimní zahrady v novémVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.evookna.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Plastové okna a dveře a další materiály a produkty pro váš komfort

Plastové okna a dveře a další materiály a produkty pro váš komfort

Nový dům, byt nebo rekonstrukce? V takovém případě to chce kompletní nákup a výměnu oken i dveří. Jsou důležitou součástí pro kvalitní bydlení a musí splňovat přísné kritéria. Dlouhou životnost zajistí nejen kvalita materiálů, ale také profesionalita výrobce a prodejce. Pokud chcete vše v jednom a vždy ještě něco navíc, tak se obraťte na společnost EVOokna s kanceláří v Tulešicích a máte o vše postaráno.

Vydáno 01.07.2017
Okenní sušáky a další doplňky pro okna bez vrtání namontuje firma EVOokna

Okenní sušáky a další doplňky pro okna bez vrtání namontuje firma EVOokna

Hodil by se vám okenní sušák, okenní zahrádka nebo třeba okenní držák, ale nechcete vrtat do oken či fasády domu, aby nedošlo k jejich znehodnocení. Co s tím? Řešení přináší firma EVOokna. Nabízíme sušáky prádla a další doplňky na plastová okna, která se dají uchytit bez vrtání a šroubování.

Vydáno 24.06.2016
Nákup u firmy EVOokna pohodlně ze svého domova? Ano, a to díky novému e-shopu!

Nákup u firmy EVOokna pohodlně ze svého domova? Ano, a to díky novému e-shopu!

Chcete si pořídit kvalitní žaluzie, rolety či různé doplňky pro okna a dveře od firmy EVOokna, ale nemáte možnost osobní návštěvy? V minulosti by to možná byla neřešitelná situace, nyní si už ovšem bude moci výrobky od firmy EVOokna objednat úplně každý. A to díky e-shopu, v němž si budete moci z pohodlí domova vybrat zboží přesně podle vaší představy. Nakupování u firmy EVOokna nikdy nebylo jednodušší!

Vydáno 20.11.2015
Stínící technika trochu jinak? Objevte kouzlo venkovních rolet a žaluzií

Stínící technika trochu jinak? Objevte kouzlo venkovních rolet a žaluzií

Chloubou každého domu či bytu jsou velká a kvalitní okna, která dodají interiéru potřebné světlo. Co ale dělat, když potřebujete před světlem a přehřátím interiéru ochránit? Na tuto otázku známe odpověď ve firmě EVOOKNA. Nabízíme vám totiž spolehlivou stínící techniku nejrůznějších typů a barev. U nás tak najdete nejen klasické žaluzie a rolety, ale i jejich venkovní varianty, které jsou stále oblíbenější. Váš dům totiž perfektně ochrání před světlem, ale i zloději a hlukem.

Vydáno 11.11.2014Vydáno 15.08.2013
1482 Zhlédnutí

Plastová okna a dveře

Plastová okna a dveře

Plastová okna, plastové balkonové dveře z kvalitních profilů VEKA

Hliníková okna a dveře, garážová vrata

Hliníková okna a dveře, garážová vrata

Hliníková okna a terasové dveře, vchodové dveře, garážová vrata

Stínicí technika

Stínicí technika

Horizontální a vertikální žaluzie, rolety, markýzy, stínicí technika