BOŠ spol. s r.o.
Prodej uhlí i kameniva pod jednou střechou

Ačkoliv se firma BOŠ spol. s r.o. primárně zabývá prodejem palivového dříví, nabízí i další služby, které jsou stále vyhledávanější. S prodejem palivového dříví úzce souvisí také prodej uhlí. Ne vždy splňuje dřevo veškeré požadavky na vytápění a uhlí je vhodnou alternativou. Mimo tuhá paliva se však firma zabývá i prodejem a dodávkou kameniva různých typů, zaměřuje se především na okrasné zahradní kamenivo všemožných tvarů a velikostí.

Černé uhlí - prodej

Prodej uhlí různého typu

Jednotlivé druhy uhlí se od sebe liší především výhřevností, velikostí, tvarem a také pochopitelně cenou. Firma dodává uhlí různých typů podle potřeby. Běžným standardem je bílinské hnědé uhlí, které má výhřevnost 17,60 MJ/kg. Hnědé uhlí se prodává ve tvaru kostky nebo ořechu. Klient si může typ a jeho velikost sám zvolit.

Tam, kde se kladou náročnější požadavky z hlediska výhřevnosti, se doporučuje používat černé uhlí. Černé uhlí má výhřevnost 29,00 MJ/kg, což je takřka dvojnásobek oproti uhlí hnědému. Zda se vám vyšší investice na úkor výrazně vyšší výhřevností vyplatí, to si už musíte spočítat sami.

Prodej černého uhlí, hnědého uhlí, briket i koksu


Brikety a koks

Kromě hnědého a černého uhlí naleznete v nabídce firmy BOŠ spol. s r.o. také brikety a koks. Prodávané brikety pochází z Německa a mají výhřevnost 19 MJ/kg. Brikety patří mezi tradiční pevné palivo, které se u nás používá často v kombinaci s palivovým dřívím. Brikety se lisují z uhlí a jsou vhodné do kotlů, kamen i krbů.

Koks pak zase splňuje ty nejpřísnější požadavky na ekologické moderní palivo, pyšní se nízkým obsahem škodlivých zplodin a především vysokou výhřevností – až 27,50 MJ/kg. Firma nabízí uhlí, brikety i koks té nejvyšší kvality při udržení nízkých cen, je tak jen na vás, čemu dáte přednost.

BOŠ spol. s r.o. vám dodá palivové dříví, tuhá paliva i zahradní kamenivo


Okrasné zahradní kamenivo

Společnost odbočila z dodávky tuhých paliv a začala se zabývat také prodejem kameniva. Nabízí okrasné kamenivo různých frakcí, které je vhodné pro zkrášlení vaší zahrady. Krásně zakulacené kameny najdou v zahradě spoustu využití a jsou ideálním přírodním materiálem. Kamenivo je těženo z místních lomů, oblázky pochází z Dunaje.

Prodej kameniva i uhlí či palivového dříví má něco společného. Jde o přírodní materiály, které najdou široké uplatnění a mohou nám dobře posloužit. Proč topit elektřinou nebo plynem, když můžeme využívat přírodních tuhých paliv? Proč používat beton i tam, kde to není potřeba, když přírodní kamenivo vypadá mnohem lépe a udělá stejnou službu? Na tyto otázky si musíte odpovědět sami. Již však víte, kde tyto materiály nakupovat.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.b4s.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Suché palivové dřevo vám ušetří náklady za vytápění

Suché palivové dřevo vám ušetří náklady za vytápění

Topná sezóna už je v plném proudu a vy zjišťujete, že nejste na letošní zimu řádně připravení? Potřebujete si narychlo objednat palivové dřevo? Pak se obraťte na odborníky, kteří tomu rozumí. Dřevo vám pomůžeme vybrat tak, aby splňovalo vaše očekávání, nařežeme vám ho a nakonec také dovezeme. A vy si ušetříte mnoho starostí.

Vydáno 11.10.2016
Prodej palivového dřeva v oblasti Znojmo, Hrušovany nad Jevišovkou, Moravské Budějovice a Jemnice

Prodej palivového dřeva v oblasti Znojmo, Hrušovany nad Jevišovkou, Moravské Budějovice a Jemnice

Nemáte ještě zajištěné dřevo na zimu? Topná sezóna už je v plném proudu a skončí pomalu až příští rok v létě. Ještě na jaře se totiž pořádně přitápí v kotli, takže se není co divit, že toho přes zimu hodně spálíme. Chcete si na zimu zajistit dřevo rychle, snadno a s dovozem? Pak se obraťte na firmu BOŠ spol. s.r.o., která působí v oblasti Znojma, Hrušovan nad Jevišovkou, Moravských Budějovic a Jemnice.

Vydáno 04.12.2017
Nakupte zpracované palivové dříví a vyhněte se těžké manuální práci

Nakupte zpracované palivové dříví a vyhněte se těžké manuální práci

Zájem o topení dřevem během posledních let výrazně vrostl. Hlavní důvody jsou připisovány stále se zvyšující ceně za elektřinu a plyn. Tuhá paliva patří mezi tradiční způsob vytápění a dnešní doba přímo vede k návratu k této tradici. Dnešní uživatelé klasických kamen a kotlů na tuhá paliva mají vše mnohem snazší než naši předkové, mohou si zakoupit palivové dřevo a další tuhá paliva, pro topení přímo přizpůsobená.

Vydáno 20.10.2015
Výroba a oprava hydraulických hadic a doprava všeho druhu

Výroba a oprava hydraulických hadic a doprava všeho druhu

Věděli jste, že se firma BOŠ spol. s r.o. zabývá kromě prodeje tuhých paliv a kameniva také výrobou a opravou hydraulických hadic či dopravou všeho druhu? Rozsah nabízených služeb zmíněné společnosti je opravdu pestrý. Spojuje jednotlivé oblasti dohromady, a tak kromě prodeje palivového dříví nabízí i jeho dovoz, současně pak dovoz a odvoz všeho dle potřeb klienta. A hydraulické hadice vám vyrobí na počkání.

Vydáno 29.10.2015Vydáno 16.11.2015
420 Zhlédnutí
Topováno 07.10.2016

Pevná paliva

Pevná paliva

Nabídka pevných paliv ve formě palivového dříví a uhlí, úsporná metoda vytápění

Kontejnerová doprava

Kontejnerová doprava

Kontejnerová doprava, autodoprava nákladními vozy, odvoz sutiny, odpadu

Hydraulické hadice

Hydraulické hadice

Výroba a oprava hydraulických hadic pro zemědělské stroje, vysokotlaké čističe a stroje všeho druhu