Truhlářství Radim Sladký
Truhlářství Radim Sladký: kuchyňské linky, vestavěné skříně i další nábytek na míru

Truhlářství, které vám splní každé přání – to je truhlářství Radim Sladký. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně i další nábytek na míru. Postaráme se o zaměření prostor, výběr materiálů, grafický návrh, výrobu i dopravu a montáž nábytku. Ať už tedy toužíte po nové kuchyni nebo potřebujete vybavit kancelář, jsme tu pro vás.

kuchyňské linky

Kuchyňské linky podle vašich představ

Jedním z oborů našeho truhlářství je výroba kuchyní na míru. Také už vám nevyhovuje stávající kuchyňská linka? Navštivte nás. Společně probereme vaše představy, navrhneme ideální technické řešení vaší kuchyně a vyrobíme vám veškerý nábytek na míru.

To vše rychle a z kvalitních materiálů. Samozřejmostí je pak nabídka kvalitních kuchyňských spotřebičů od osvědčených výrobců. Stačí nám tak sdělit své požadavky a již brzy si můžete užívat nové kuchyňské linky.

Kuchyňské linky vyrábíme na míru


Vestavěné skříně ušetří prostor kdekoliv

Vestavěné skříně skvěle vypadají a chytře řeší problém s nedostatkem úložného prostoru. I tento kus nábytku v našem truhlářství vyrábíme. Rádi vám zhotovíme vestavěné skříně na míru, které perfektně zapadnou do vašeho interiéru. Využít nás můžete, pokud sháníte vestavěné skříně na chodbu, do dětského pokoje i ložnice.

Vestavěné skříně skvěle doplní váš interiér


Nábytek na míru nabízíme i na splátky

V truhlářství Radim Sladký ale nevyrábíme pouze kuchyňské linky a vestavěné skříně. Specializujeme se také na dětský nábytek, nábytek do kanceláří i další truhlářské výrobky. Ať už potřebujete vyrobit cokoli, obraťte se na nás.

Budeme vám k dispozici od prvotního návrhu, přes výběr barev a materiálů až po montáž. Nabízíme navíc i vytvoření cenové kalkulace a prodej na splátky. Najdete nás ve městě Ivančice.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.truhlarstvi-sladky.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Výroba nábytku v regionu Ivančice, Pohořelice, Rosice a Moravský Krumlov

Výroba nábytku v regionu Ivančice, Pohořelice, Rosice a Moravský Krumlov

Vkusně a moderně zařízený interiér je důležitým prvkem pohodlného bydlení. Jakmile není něco podle vašich představ nebo nějaký kus nábytku v prostoru zcela nesedí, naruší to veškerý komfort. Proto je nejlepším řešením výroba nábytku na míru od firmy Truhlářství Radim Sladký.

Vydáno 05.04.2018
Truhlářské práce pro region Brno-venkov

Truhlářské práce pro region Brno-venkov

Zařízení interiéru patří k důležitým prvkům pro útulné a harmonické bydlení. Na trhu je spousta možností pro výběr nábytku, ale mnohdy nesplňují konkrétní představy, možnosti a požadavky zákazníka. Pokud si však najdete šikovného truhláře, tak získáte realizaci nábytku podle vašich představ. A pro Brno venkov svoje služby poskytuje Truhlářství Radim Sladký.

Vydáno 16.04.2018
Kuchyňské linky a nábytek na míru z truhlářství Radima Sladkého

Kuchyňské linky a nábytek na míru z truhlářství Radima Sladkého

Když se řekne zařízení nábytkem na míru, tak nejde jen o vestavěné skříně, ale také o kuchyňské linky a další nábytek do pokojů v domácnostech a do kanceláří ve firmách. Každá představa se nechá zhmotnit a v tom vám ve všech směrech ochotně podá svojí ruku Radim Sladký a jeho truhlářství.

Vydáno 10.03.2017Vydáno 06.01.2016
583 Zhlédnutí
Topováno 16.09.2020

Truhlářství

Truhlářství

Truhlářské řemeslné práce, výroba dřevěného nábytku na zakázku

Kuchyňské linky, vestavěné skříně

Kuchyňské linky, vestavěné skříně

Kuchyňské linky, moderní nábytek do kuchyní, vestavěné skříně na míru

Výroba nábytku

Výroba nábytku

Zakázková výroba nábytku do dětských pokojů, bytový a kancelářský nábytek