Fitness vybavení - pryžové kotouče pro vzpírání, odolné pryžové puzzle a další

Vzpírání, crossfit i bojové sporty si v poslední době získávají čím dál větší oblibu a řada lidí pomalu opouští fitness centra plná moderních strojů a dává přednost cvičení s vlastní vahou nebo olympijskou osou. Fitness vybavení jako pryžové puzzle nebo pryžové kotouče na vzpírání přináší společnost NOKO Servis.

Pryžové puzzle - ideální podlaha pro sportovní prostory

Pryžové kotouče pro vzpírání

Ať už se věnujete vzpírání, crossfitu nebo trojboji, pryžové kotouče jsou téměř nutností - jen ty totiž lze odhazovat i z větší výšky, aniž by došlo k jejich poškození či poškození podlahy. Kotouče jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu speciálně tak, aby byly odolné vůči pádům činek, praskání a případnému poškození či vyhnutí kotoučů. Pryžové kotouče pro vzpírání mají přesnost váhy do +/- 1%, a jejich pevnost je pravidelně testována minimálně na 15 000 odhozech.

Pryžové kotouče pro vzpírání nabízíme v černé barvě, v různých váhách od 5 až do 25 kg.Prohlédněte si celou naši nabídku fitness vybavení, kde kromě kotoučů najdete i další příslušenství včetně povrchů.

Fitness vybavení, pryžové kotouče pro vzpírání


Pryžové puzzle

Pryžové puzzle je novinka ve světě sportovních podlah. Jde o speciální elastické tlumící desky z recyklované pryže spojené polyuretanem, jejichž vlastnosti se nemění ani při maximálním namáhání, jsou odolné a s dlouhou životností. Skvěle tlumí hluk a vibrace a proto se hodí zejména do tělocvičen pro bojové i jiné sporty, pod uložení strojů ve fitness centrech nebo do tělocvičen.

Podlaha se snadno skládá dohromady formou puzzle a vytváří jednotný vzhled - spoje jsou téměř neznatelné, a vybrat si můžete ze široké škály barev.

Pryžové puzzleVydáno 02.05.2016
1107 Zhlédnutí
Topováno 15.02.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Crossfit podlaha s vysokou odolností, to jsou pryžové desky od NOKO Servis Praha

Crossfit podlaha s vysokou odolností, to jsou pryžové desky od NOKO Servis Praha
Pryžové podlahy se vyznačují vysokou odolností, proto jsou také vhodné jako sportovní povrchy, ať už se jedná o posilovny, tělocvičny či např. dnes velmi moderní crossfit cvičení. Vysoce kvalitní pryžové desky pro sportovní podlahy nejen v Praze a okolí dodává a odborně instaluje společnost NOKO ...

Podlaha pod činky – pryžové desky nebo puzzle s žebrováním, Praha

Podlaha pod činky – pryžové desky nebo puzzle s žebrováním, Praha
Podlaha ve fitness centru je velice namáhaná. Proto je zapotřebí položení speciálně vyvinuté podlahy právě pro tento účel, aby se nejen šetřilo celé zařízení, ale také aby byl pobyt v tomto sportovišti příjemným. Pro cvičící i pro obsluhující personál.

Podlahy pro fitness centra či posilovny chtějte jedině od profesionálů, Praha

Podlahy pro fitness centra či posilovny chtějte jedině od profesionálů, Praha
Zařizujete nebo rekonstruujete fitness centrum, posilovnu nebo jinou sportovní místnost? Pak si zvolte vhodnou podlahu! Je třeba si totiž uvědomit, že podlahy ve fitness centrech a posilovnách jsou vystaveny velké zátěži - jedná se o nárazy těžkých činek a také lokálnímu zatížení v místech, kde je ...
PODSTRÁNKY

Pryžové podlahy pro fitness a sportoviště

Pryžové podlahy pro fitness a sportoviště
Pryžové podlahy do fitness, gumové puzzle i kotouče pro vzpírání

Pryžová dlažba pro dětská hřiště

Pryžová dlažba pro dětská hřiště
Pryžová dlažba pro dětská hřiště a pochůzkové či parkovací plochy

Pryžové desky pro průmysl

Pryžové desky pro průmysl
Odolné a tlumicí pryžové desky pro průmysl i stavebnictví
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA NOKO Servis s.r.o. Podlahy pro fitness, gumová dlažba
WEBOVÁ STRÁNKA
NOKO Servis s.r.o.
www.nokoservis.cz
Adresa

Adresa


Kladno 272 01

info@nokoservis.cz
+420 777 583 877


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha