PAKL družstvo


Jana Koziny 24, Olomouc 772 00

PAKL družstvo prodává a montuje garážová vrata, předokenní rolety, venkovní žaluzie a brány. Provádí servis sortimentu značky Hörmann. Poskytuje odborné konzultace a zaměření přímo na stavbě.

Výroba, prodej, dodávka, montáž:
- autorizovaný prodejce dveřních a vratových systémů německé firmy Hörmann
- kompletní sortiment Hörmann
- privátní garážová vrata Hörmann
- průmyslová vrata
- nakládací technika
- vjezdové brány
- pohony pro brány
- průmyslová vrata
- rychloběžná vrata
- nakládací rampy
- těsnící límce
- široký sortiment dveří - domové vchodové, vnitřní, víceúčelové (sklepní, bezpečnostní) i speciální protipožární
- brány - posuvné, křídlové
- vjezdové brány vyrábíme přímo na míru a to buď posuvné samonosné nebo křídlové
- pohony pro brány - výrobky firem zn. Hörmann a FADINI
- stínící technika
- předokenní rolety
- předokenní rolety z polotovarů ALUKON
- předokenní rolety typu Screen
- venkovní žaluzie
- markýzy - dodávka, montáž
- sítě proti hmyzu
- sítě integrované v roletovém nebo žaluziovém boxu
- rolovací a rámové sítě
- křídlové a posuvné sítě pro dveře
- plisé.
U stínící techniky používáme motory a řízení renomovaných firem SIMU a SOMFY.

Pro zákazníky poskytujeme:
- odborné konzultace a zaměření s našimi techniky přímo na stavbě
- návrhy technického řešení každého konkrétního případu
- písemné cenové nabídky
- rychlý servis (pro smluvní zákazníky NON-STOP).

IČ: 25906283
DIČ: CZ25906283
Okres: Olomouc
Stát: Česká republika
Právní forma: družstvo
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Robert Pajonk

Prodej garážových vrat, posuvných bran, vzorková prodejna Olomouc

Prodej garážových vrat, posuvných bran, vzorková prodejna Olomouc

PAKL družstvo se zaměřuje na prodej a montáž garážových vrat, pohonů pro posuvné vjezdové brány a stínící techniky. Nyní jsme pro naše zákazníky nově vybudovali moderní vzorkovou prodejnu v Olomouci, ve které si můžete naše výrobky prohlédnout a vyzkoušet. Navíc vám poskytneme profesionální poradenství a konkrétní návrhy řešení. V naší vzorkové prodejně naleznete tyto výrobky: - garážová vrata - vchodové a víceúčelové dveře - průmyslová vrata - pohony garážových vrat - brány a oplocení - posuvné brány - komponenty pro výrobu bran - stínící technika - předokenní rolety - venkovní žaluzie - sítě proti hmyzu a další. Vzorkovou prodejnu naleznete na adrese Holická 29 v Olomouci a provádíme zde také servis sortimentu značky Hörmann. Těšíme se na vaši návštěvu.


Pohony pro křídlové i posuvné vjezdové brány Olomouc

Pohony pro křídlové i posuvné vjezdové brány Olomouc

Hledáte zařízení, které slouží k ovládání křídlových nebo posuvných vjezdových bran a dopřejete si tak pohodlí při otevírání či zavírání bran při odjezdu z domu? Pořiďte si pohony pro křídlové a posuvné brány od firmy PAKL, kterou můžete navštívit v Olomouci. Pohony pro vjezdové brány značky Hörmann se vyznačují bezpečností v každé fázi otevírání nebo zavírání. Pohony pro otočné křídlové brány RotaMatic - automatické zavírání vrat po 60 sekundách - snadná manipulace s nouzovým odjištěním - ruční vysílač - vhodný i pro chladnější oblasti. Pohony pro posuvné brány LineMatic - nastavitelné automatické zavírání brány - částečné otevření brány jako průchod pro osoby - snadné připojení doplňkových bezpečnostních zařízení - uzamykatelné nouzové odjištění.


Dveřní a vratové systémy, vjezdové brány Olomouc - prodej, montáž

Dveřní a vratové systémy, vjezdové brány Olomouc - prodej, montáž

Chcete si pořídit novou vjezdovou bránu nebo sháníte dveřní a vratové systémy? Obraťte se na firmu PAKL v Olomouci, která se zaměřuje na prodej a montáž vrat, brán a dveřních i vratových systémů. Prodej a montáž: - vjezdové brány - posuvné, křídlové - dveřní a vratové systémy - garážová vrata (výklopná, sekční, rolovací) - oplocení. Provádíme servis sortimentu značky Hörmann. Pro naše zákazníky poskytujeme odborné konzultace a zaměření s našimi techniky přímo na stavbě.


Garážová vrata Hörmann Olomouc

Garážová vrata Hörmann Olomouc

PAKL družstvo prodává garážová vrata Hörmann. Montuje dveřní a vratové systémy, pohony pro brány, průmyslová či rychloběžná vrata, domové, vchodové, vnitřní, bezpečnostní i speciální protipožární dveře, nakládací rampy i posuvné a křídlové brány. Jsme autorizovaným prodejcem dveřních a vratových systémů německé firmy Hörmann: - výklopná garážová vrata typ BERRY od firmy Hörmann - sekční garážová vrata od firmy Hörmann - rolovací vrata Hörmann RollMatic - privátní garážová vrata - kompletní sortiment značky Hörmann. Firma Pakl je tou správnou volbou pro všechny, kdo hledají spolehlivou profesionální firmu.


Stínící technika, předokenní rolety, sítě proti hmyzu Olomouc

Stínící technika, předokenní rolety, sítě proti hmyzu Olomouc

Firma PAKL družstvo se zabývá prodejem a montáží stínící techniky, stínění, systémů proti slunci, předokenních rolet a sítí proti hmyzu. Hledáte efektivní ochranu proti slunci a nežádoucím pohledům? Obraťte se na firmu PAKL družstvo. Nabízí: - předokenní rolety, které vyrábí výhradně z polotovarů německé firmy ALUKON - roletový box je pro novoszavbu prakticky neviditelný - při dodatečné montáži je box viditelný nad oknem - předokenní rolety dodáváme v široké barevné škále, ovládané ručně nebo elektropohonem. - sítě proti hmyzu - sítě integrované v roletovém nebo žaluziovém boxu, také rolovací a rámové sítě, pro dveře pak křídlové a posuvné sítě a plisé - u veškeré stínící techniky používáme motory a řízení renomovaných firem SIMU a SOMFY. S výběrem nejvhodnějšího typu vám rádi poradíme.


Stínící technika, sítě proti hmyzu, venkovní rolety, Olomouc

Stínící technika, sítě proti hmyzu, venkovní rolety, Olomouc

Okno může být dobrý sluha, ale špatný pán. Poskytuje výhled na okolní prostředí a prosluňuje celý byt. Věděli jste, že sluneční paprsky UVA jsou schopné projít pevnými materiály, jako je například sklo? To může být velice nebezpečné například pro osoby trpící solární kopřivkou. Chraňte se nejenom před sluncem pomocí stínící techniky od společnosti PAKL družstvo. PAKL družstvo je autorizovaným prodejcem firmy Hörmann. Nabízí kvalitní a účelové vnitřní i venkovní rolety. Díky roletám svůj dům zatemníte právě před škodlivými slunečními paprsky. Ale nejenom to! Rolety slouží jako úspora energie, protože vytváří druhou vrstvu, kterou teplo a energie jen tak neuniknou. Na druhou stranu, rolety nevpustí dovnitř ani rušivý hluk, který přichází zvnějšku. Působí i proti lidským faktorům – zvyšují ochranu proti zlodějům. Není to ale jen slunce, které může být v našem domě nežádané. Často bojujeme s nepříjemným hmyzem, jehož přítomnost nám dokáže zkazit náladu. I s tím si PAKL družstvo poradí. V našem sortimentu totiž najdete taky sítě proti hmyzu, které nepropustí ani sebemenšího tvora. Nabízíme roletové schránky s integrovanou sítí proti hmyzu, které vám ušetří čas i námahu, protože je můžete pomocí mechanismu jednoduše stáhnout i vytáhnout. Zapomeňte tedy na fixní sítě proti hmyzu, se kterými nemůžete manipulovat podle své vůle. Všechny tyto výrobky můžete najít v našem sídle v Olomouci. PAKL družstvo je tu pro vás už od roku 2002. V roce 2011 jsme se stali Největším prodejcem roku 2011 v rámci společnosti Hörmann Česká republika.


Nejkvalitnější vrata, dveře, brány a rolety hledejte v Prostějovské vzorkovně firmy Pakl

Nejkvalitnější vrata, dveře, brány a rolety hledejte v Prostějovské vzorkovně firmy Pakl

Dodáváme a montujeme dveřní a vratové systémy, garážová vrata, pohony pro brány, průmyslová či rychloběžná vrata, nakládací rampy, domové, vchodové, vnitřní, bezpečnostní i speciální protipožární dveře, posuvné a křídlové brány, stínící techniku, předokenní rolety a mnoho dalšího. Spolupracujeme jedině s ověřenými špičkovými evropskými dodavateli, jako jsou firmy ALUKON, Hörmann, SIMU, SOMFY, FAC a FADINI. Klademe důraz na kvalitu a spolehlivost námi dodávaných produktů. Firma Pakl je tou správnou volbou pro všechny, kdo hledají spolehlivou profesionální firmu, které záleží na spokojenosti klientů. Navštivte naši novou vzorkovnu v Prostějově, rádi vám se vším poradíme a pomůžeme vám najít to nejvhodnější a nejvýhodnější řešení.


Stínící technika za super ceny !

Stínící technika za super ceny !

Akce pro měsíc duben: markýzy za senzační ceny! Platí pro objednávky provedené do konce dubna. Dále nabízíme široký sortiment venkovní stínící techniky - rolety, žaluzie a sítě proti hmyzu. Různé typy, široká škála barevných provedení, technické řešení přímo na míru. Dodáváme i venkovní rolety typu SCREEN - nové, designově zajímavé řešení pro Váš dům. Celý sortiment stínící techniky máme vystavený v naší vzorkovně v Olomouci, ul. Jana Koziny 24. Další vzorkovnu jsme pro Vás připravili v Prostějově, ul. Plumlovská 54aDalší produkty a služby
  • stínicí technika, roletové systémy, venkovní žaluzie, vertikální žaluzie, bytové žaluzie, stínicí markýzy, plissé žaluzie
  • kovová vrata, kovové ploty, kovové plotovky, kovové plotové sloupky, kovové plotové dílce, povrchová úprava kovových plotů

Zabýváme se výrobou teplých i chlazených pokrmů. Mimo jiné také zajišťujeme cateringové služby pro nejrůznější příležitosti, ať už se jedná o svatby, oslavy či firemní večírky.

Související články
Výroba a prodej obkladových, štípaných šindelů
Výroba a prodej obkladových, štípaných šindelů

Dřevo je materiál, který nepřestane být součástí příbytků a zahrad ani v dnešní moderní době. A nejen dřevěný nábytek, okna a oplocení či altánky a pergoly jsou běžné, ale také dřevěné obklady fasád a střech v podobě dřevěných šindelů. A právě o kvalitní výrobu dřevěných obkladových, štípaných šindelů z různých druhů dřevin a následný prodej se postará firma s tradicí Okna Bastl, Dačice.


Montáž vrat, bran a závor k vašemu domu či areálu firmy a také profesionální opravy - servis
Montáž vrat, bran a závor k vašemu domu či areálu firmy a také profesionální opravy - servis

Chcete si zmodernizovat bydlení? Je vaším snem mít automatická garážová vrata nebo bránu? V tom případě se obraťte na firmu, která se nazývá Večerek Tomáš. Zaměřují se na instalaci garážových, sekčních a průmyslových vrat. Dodají také závory, ploty, brány, vybavení parkingů, parkovací systémy a mnoho dalšího.


Rozšířený sortiment barevných kovů - nerez, měď, bronz, hliník a polykarbonát - vše nakoupíte pohodlně v naší nové hale
Rozšířený sortiment barevných kovů - nerez, měď, bronz, hliník a polykarbonát - vše nakoupíte pohodlně v naší nové hale

Firma GAVENDA s.r.o. disponuje rozšířeným sortimentem barevných kovů. V oblasti železářství a spojovacího materiálu jsou jedničkami. Zboží můžete zakoupit v jejich nové hale, ta obsahuje mnoho zajímavých výrobků. Firma působí v regionu Opavy a okolí, takže i v této oblasti najdete speciální prodejnu se spojovacím a dalším materiálem. Konkrétně se jedná o středisko v Oticích a Krnově.


Moderní stínící prvky
Moderní stínící prvky

Sluneční záření je pro nás velice důležité a zdraví v určité míře i prospěšné. Jakmile je ho příliš nebo se stane obtěžujícím, je zapotřebí se vůči němu chránit. Je to jednoduché. Stačí si nechat na vhodná místa namontovat rolety, žaluzie nebo markýzy.