JISU kovovýroba s.r.o.


Suchomasty 150, Suchomasty 267 22
Telefon: +420 724 590 232

Společnost JISU kovovýroba s.r.o. se sídlem v obci Suchomasty v okrese Beroun se zabývá zámečnickou kovovýrobou a výrobou ocelových konstrukcí, včetně zajištění povrchové ochrany ocelových konstrukcí a jejich montáže.

Vyrábíme například zábradlí, vrata, vstupní branky a oplocení pozemků a nosné konstrukce z pletiva. Současně zajištujeme obráběčské práce, což zahrnuje soustružnické práce, hoblování ocelových desek, tryskání a metalizaci (zinkem, hliníkem, bronzem), základní a vrchní nátěr a další obráběčskou činnost.

Zabýváme se také montáží a demontáží ocelových konstrukcí.

V rámci výroby zábradlí se na nás můžete obrátit s požadavkem na výrobu a montáž ocelového mostního a silničního zábradlí, posuvných a křídlových vrat k průmyslovým stavbám nebo rodinným domům aj.

Naše služby:
- zábradlí - výroba
- vrata, vstupní branky a oplocení pozemků - výroba
- nosné konstrukce - výroba
- obrábění kovů
- zajištění protikorozní ochrany ocelových konstrukcí
- ocelové konstrukce - montáž.

IČ: 04746112
DIČ: CZ04746112
Okres: Beroun
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 5 mil. až 10 mil. Kč

Telefon:
+420 724 590 232
+420 606 205 640

Email:
grubner@jisu.cz
stepan@jisu.cz

Web:


GPS: 49°53′37.36″ N, 14°3′14.26″ E

QR kód firmy JISU kovovýroba s.r.o.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Dodávka a montáž vzduchotechniky Liberec

Stavoklima Liberec, s.r.o.

Dodávka a montáž vzduchotechniky Liberec

Vzduchotechnika jako zařízení pro úpravu a rozvod vzduchu do budov a místností a její účelem je nasávání venkovního vzduchu a jeho filtrace s následným odváděním vzduchu z vnitřních prostorů. O dodávku vzduchotechniky včetně montáže se postará firma Stavoklima Liberec, s.r.o.


TIG mikronavařování Praha

NOVAPAX CZ s.r.o.

TIG mikronavařování Praha

Kvalitní firmu v oblasti strojírenství, aby jeden pohledal. Ovšem to neplatí v případě společnosti NOVAPAX CZ s.r.o., která se pyšní moderním zařízením a speciální technologií pro mikronavařování. Firma dlouhodobě dodává na trh opakovatelný systém pro leštění, lapování nástrojů a forem.


GALVA s.r.o. provádí fosfátování a galvanické zinkování

GALVA s.r.o.

GALVA s.r.o. provádí fosfátování a galvanické zinkování

Společnost GALVA s.r.o. se může pochlubit hned několika svými přednostmi. Mezi hlavní činnosti firmy patří galvanické zinkování a fosfátování. Využívají moderní technologie a samozřejmě plní podmínky pro ISO, které se pravidelně kontrolují. Další předností je integrační povolení IPPC, které posuzuje vliv na životní prostředí.


Výroba speciálních spojovacích materiálů a dalších kovových dílů

LAGUS s.r.o.

Výroba speciálních spojovacích materiálů a dalších kovových dílů

Firma Lagus s.r.o. se zabývá výrobou speciálních spojovacích materiálů a různých kovových dílů a to nejenom pro automobilový průmysl, ale díly se dají běžně použít v jakémkoliv dalším odvětví průmyslu nebo v jiných oblastech. Šrouby, matice, nýty, závitové tyče, závlačky, podložky, vruty, závitořezné šrouby, péra, kolíky či šrouby do plechu se zkrátka potřebují v jistých oblastech výroby každý den.