Redipack s.r.o.
balicí a dávkovací stroje


Vinohradská 1112/82, Brno 618 00
Jsme výrobce kompletních řešení automatických a poloautomatických vertikálních balicích a dávkovacích strojů.

Jsme připraveni Vám dodat kompletní řešení včetně dávkování, balení, kartonování, robotického řešení, etiketování, kontroly kvality, detekce kovů a paletizace.

V našem portfoliu naleznete vertikální balicí stroj nové koncepce splňující všechny požadavky na moderní technologii, kombinační a proudové váhy, šnekové a objemové dávkovače a také příslušenství.

Ze zkušenosti víme, že naši servisní technici s Vaší pomocí dokáží vyřešit více jak 80 % problémů po telefonu nebo
on-line internetovou vzdálenou správou na dálku. Pokud je přesto nutný výjezd na servisní zásah, tak máme více jak 99 % úspěšnost opravy problému u zákazníka na Vaše první zavolání.

Dále se také zaměřujeme na biologicky rozložitelné, ekologické obalové materiály. Našim zákazníkům můžeme nabídnout sáček polštářkový - plochý, plochý s proseknutým eurootvorem, proloženými boky, s proloženými boky a složeným dnem bez zažehleného spodního sváru, plochý sáček se třemi nebo čtyřmi sváry po obvodu, hotový papírový sáček s křížovým dnem a mnoho dalších.

Produkty
  • snímače teploty, měření vodivosti, regulátory a tlakoměry, servomotory a čidla, montáž měřidel
  • podávací jednotky, kruhové vibrační zásobníky, lineární vibrační lišty, vynášecí dopravníky, pásové dopravníky, vibrační třídiče
  • kartonové boxy, lepenkové krabice, kartonové proklady, obaly z vlnitých lepenek, papírové sáčky
  • bublinkové fólie, balicí fólie, obalová technika, plastové dózy, potravinářské obaly, igelitové tašky, plastové láhve
  • termoforovací stroje, balení časopisů, balící automaty, balící linky, ovinovací a páskovací stroje, stroje pro balení tiskovin


Související články
Skybergtech - EMC měření i kompletní služby v oblasti elektromagnetické kompatibility

SKYBERGTECH s.r.o.

Skybergtech - EMC měření i kompletní služby v oblasti elektromagnetické kompatibility

Výzkum, vývoj, výroba, ale i měření a poskytování dalších služeb v oblasti EMC – to je specialita společnosti Skybergtech. Elektromagnetická kompatibilita je naším oborem již od roku 1992, pro zákazníky z různých odvětví tak nabízíme speciální měření, poradenskou činnost, školení i výrobu systému na míru.


Technologie pro zdraví i pohodu - SAUTER Automation, spol.s r.o.

SAUTER Automation, spol.s r.o.

Technologie pro zdraví i pohodu - SAUTER Automation, spol.s r.o.

Nejnovějšími technologiemi v oblasti klimatizačních zařízení lze dosáhnout skutečně nejideálnějších podmínek v interiérech. Díky regulaci zastínění a osvětlení se mohou ušetřit i náklady na provoz. Pro hotelové hosty se dá připravit vhodné prostředí přímo na míru každého z nich.


Mechanické zkoušky materiálu – trhací zkoušky a Charpyho kladivo

TECHNICKÉ LABORATOŘE OPAVA, a.s.

Mechanické zkoušky materiálu – trhací zkoušky a Charpyho kladivo

Akciová společnosti TECHNICKÉ LABORATOŘE OPAVA patří mezi akreditované certifikované orgány, provádějící atestace na různé typy strojů a zařízení. Zkušební laboratoř je schopná po domluvě s klientem provést jakékoliv zkoušky strojních částí i kompletních dílů. Disponuje řadou pracovišť, od zkušebny důlních výztuží přes zkušebnu hydrauliky až po měřící pracoviště. Provádí samozřejmě i mechanické zkoušky, a to tahem i rázem.


Řešení pro přesné vážení, špičkové analytické a kontrolní systémy

Mettler - Toledo, s.r.o.

Řešení pro přesné vážení, špičkové analytické a kontrolní systémy

Mettler - Toledo, s.r.o. pomáhají klientům prostřednictvím přesných měřících, analytických a kontrolních systémů nalézat řešení pro zvyšování produktivity a dosažení shody s regulačními požadavky.