PKZ Keramika Poštorná a.s.

CZKZahradní a stavební keramika

Společnost PKZ Keramika Poštorná a.s. se zabývá výrobou a prodejem zahradní a stavební keramiky. Zaměřujeme se také na zakázkovou výrobu keramiky. Mezi naše produkty patří mimo jiné i komínové vložky a chemická kamenina.

Mezi naše produkty patří v prvé řadě zahradní keramika. Tyto výrobky jsou mrazuvzdorné a můžete je nechat ve venkovních prostorách celoročně, za mrazu, deště i sněhu nebo i horkém létě. Tento sortiment zahrnuje vázy různých tvarů a velikostí, kulaté či oválné mísy s podmísami, keramické podmisky nebo truhlíky. Vybrat si můžete i vázy mikulovské, balkánské, franské, kamnářské, pálavské, ploché nebo v řeckém a římském stylu.

Naše produkce zahrnuje také stavební keramiku. V jejím sortimentu naleznete různé druhy dlažby a keramických obkladů v s různými rozměry. Vyrábíme bazénové tvarovky, krajové lišty, okenní parapety, schodnice nebo fasádní pásky. Naši kameninovou dlažbu je možné použít na terasy, balkóny, obložení schodišť, na příjezdové cesty nebo jako fasádní obklady. Venkovní dlažba je opatřena mrazuvzdornou a protiskluzovou chemicky odolnou úpravou. Mezi naše produkty patří také stokové dlažby a žlábky.

Komínové vložky a tvarovky jsou taktéž součástí naší výroby. Mají světlost DN 250mm do DN 800mm. Komínové vložky a tvarovky jsou lisovány z polosuché hmoty do forem. tím je zajištěna velká rozměrová přesnost komínovek včetně zámku. Výška je pak 330mm. Vyrábíme také kondenzátní jímky.

Součástí naší výroby je také produkce chemické kameniny. Jsme jejím dominantním výrobcem v České republice a zároveň i vývozcem. Chemická kamenina je chemicky odolná a zdravotně nezávadná. Mezi její přednosti také patří cenová dostupnost.

Mezi výrobky této skupiny patří římské hrnce a džbány. Je zde řazena i užitková kamenina, jako jsou výlevky, mušle pro koně či koryta pro hospodářské využití. Dodáváme také keramické odpadkové koše.


Slogan:

Partner pro dodávku keramiky


Katalog firem:    

Keramika a žáruvzdorné materiály

,  

Obklady a dlažby

,  

Sklo, porcelán a keramika

,  

Zahradnické potřeby a doplňky

,  
Štítky:

zahradní, stavební keramika Břeclav, komínové vložky, zakázková výroba keramiky, chemická kamenina