Pomalu rozpustná hnojiva šetrná k životnímu prostředí a ekonomicky výhodná

Speciální minerální pomalu rozpustná hnojiva - Slow Release Fertilizer - svým obsahem výživných látek a stopových prvků, svojí vysokou využitelností, snadnou aplikací i v těžko dostupných stanovištích, univerzálním použitím, optimalizací pH půdy, formou individuálního hnojení i celoplošného využití, šetrností k životnímu prostředí díky absenci nežádoucích látek, se řadí ke špičkovým produktům v oblasti ekologických a ekonomicky výhodných hnojiv v celosvětovém měřítku.

Tabletované pomalu rozpustné hnojivo

Užitné vlastnosti speciálních pozvolna se uvolňujících hnojiv SILVAMIX®

Ve společnosti ECOLAB ZNOJMO, spol. s r.o. jsme se cíleně zaměřili na výrobu speciálních hnojiv SILVAMIX®, SILVAGEN®, SILVAFORM®, která vysokým obsahem živin, stopových prvků, pomalou rozpustností a tím, že neobsahují nežádoucí příměsi ani chloridy, se zařadila mezi ekologická hnojiva s výrazným pozitivním výsledkem v lepším růstu sazenic, zvýšeném nárůstu dřeva, bohatém květenství. Pomalu rozpustná hnojiva se tak stala velkým konkurentem klasických rychle rozpustných hnojiv. Nezanedbatelný je dlouhodobý účinek pozvolna se rozpouštějících hnojiv a příznivé ceny. S našimi hnojivy SILVAMIX®, SILVAGEN®, SILVAFORM® získáte pozitiva nejen pěstitelská, ale i ekologická a ekonomická.

Pomalu rozpustná hnojiva SRF, ECOLAB ZNOJMO, spol. s r.o.


Formulace pomalu rozpustných hnojiv - SRF Slow Release Fertilizer

Na přání zákazníka můžeme vyrobit hnojivo požadovaného složení, které bude splňovat účel aplikace. Ať už potřebujete hnojení pro pokojové rostliny, balkonové květiny, keře okrasné i ovocné, růže, ovocné stromy nebo lesní výsadby, obraťte se na nás, rádi Vám doporučíme to nejvhodnější hnojivo přesně pro Vaše pěstitelské cíle. Pomalu rozpustná hnojiva SRF - Slow Release Fertilizer dodáváme pod obchodními názvy SILVAMIX®, SILVAGEN®, SILVAFORM®, AGLUFORM®, FLORAFERT®, SILVA TABS®, SILVAFERT®.

Univerzální pomalu rozpustná hnojiva, ECOLAB ZNOJMO, spol. s r.o.


PODSTRÁNKY

Hnojiva SILVAMIX®

Hnojiva SILVAMIX®
Pomalu rozpustná hnojiva s vysokým obsahem živin k univerzálnímu použití

Aplikace hnojiva

Aplikace hnojiva
Univerzální aplikace speciálních tabletovaných a práškových pomalu rozpustných hnojiv

Výhody hnojiv SRF

Výhody hnojiv SRF
Pomalu rozpustná hnojiva šetrná k životnímu prostředí a ekonomicky výhodná
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ECOLAB Znojmo, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ECOLAB Znojmo, spol. s r.o.
cz.silvamix.com
Adresa

Adresa

Václavské náměstí 1
Znojmo 669 02

info@ecolab.cz
+420 515 226 254


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha