Ekometal Šrot s.r.o.


Nádražní 1168, Jaroměřice nad Rokytnou - Popovice 675 51

Nákup, prodej, služby:
-šrot, železo, barevné kovy,
-baterie, hliník, měď, nerez
-veškerý kovový odpad včetně barevných kovů

-demontáže technologických celků a rozpalování materiálu u zákazníka

-ekologická likvidace autovraků osobních, dodávkových, nákladních, speciálních i jiných dopravních prostředků,
stavebních a zemědělských strojů

-ke každému autovraku vystavujeme potvrzení o ekologické likvidaci autovraku

-odtahy aut na recyklaci
-svoz odpadu vlastním vozem.

IČ: 28283872
DIČ: CZ28283872
Okres: Třebíč
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Roman Pevný

Výkup autovraků Vysočina

Výkup autovraků Vysočina

Naši společnost Ekometal Šrot s.r.o. najdete v Jaroměřici nad Rokytnou, a zabýváme se provozem kovošrotu a výkupem kovů a dále i výkupem autovraků na Vysočině. Nyní akce – výkup autovraků od 1300 – 3000 Kč Doprava zdarma! Vraky vykupujeme a provádíme také ekologickou likvidaci. Ekologicky likvidujeme autovraky osobních, nákladních, dodávkových a dalších vozidel. Vystavíme potvrzení o ekologické likvidaci každému autovraku. Výkup autovraků Vysočina. Více informací naleznete na webových stránkách společnosti.


Kovošrot Třebíč

Kovošrot Třebíč

Firma Ekometal Šrot s.r.o. sídlí v Jaroměřici nad Rokytnou, okr. Třebíč a zabývá se provozem kovošrotu a výkupem kovů. Vykupujeme suroviny - železo, litina, měď, bronz, mosaz, hliník, zinek, olovo, olověné akumulátory, baterie, nerez, nikl, motory, elektromotory, mangan, špony ze všech materiálů, kabely, chladiče, rafinaci, směs kovů, hliníková lana a veškeré ostatní slitiny kovů. Provedeme demontáž technologických celků a rozpalování materiálu u zákazníka. Vlastníme areál s velkými skladovacími prostory, nejlepší výkonnou techniku na zpracování železného odpadu, a také veškeré vybavení pro sběr a svoz z různých míst, dle přání zákazníků. Naše firma má zájem o ochranu životního prostředí, kterému podléhají všechny procesy zpracování odpadu. Kovošrot Třebíč. Více informací naleznete na webových stránkách společnosti.


Likvidace autovraku Třebíč

Likvidace autovraku Třebíč

Firma Ekometal Šrot s.r.o nabízí ekologickou likvidaci autovraků osobních, dodávkových, nákladních, speciálních i jiných dopravních prostředků i stavebních a zemědělských strojů. Ke každému autovraku vystavení potvrzení o ekologické likvidaci autovraku. Likvidace autovraku Třebíč, působíme v Třebíči a okolí. Více informací o výkupu autovraků naleznete na webových stránkách.


Kovošrot, výkup kovů Jaroměřice, Třebíč

Kovošrot, výkup kovů Jaroměřice, Třebíč

Společnost Ekometal Šrot s.r.o. se sídlem v Jaroměřici nad Rokytnou, okr. Třebíč se mimo jiné zabývá provozem kovošrotu, výkupem kovů. Vykupujeme suroviny: -železo, litina, měď, bronz, mosaz, hliník, zinek, olovo, olověné akumulátory, baterie -nerez, nikl, motory, elektromotory, mangan, špony ze všech materiálů, kabely, chladiče, rafinaci, směs kovů, hliníková lana a veškeré ostatní slitiny kovů. Provádíme demontáže technologických celků a rozpalování materiálu u zákazníka. Disponujeme areálem s velkými skladovacími prostory, moderní výkonnou technikou na zpracování železného odpadu, a také veškerým vybavením pro sběr a svoz z různých míst, dle přání klientů. Samozřejmostí naší firmy je zájem o ochranu životního prostředí, kterému podléhají všechny procesy zpracování odpadu. Více informací o kovošrotu a výkupu kovů naleznete na webových stránkách společnosti.


Výkup autovraků Jaroměřice, Třebíč, Vysočína

Výkup autovraků Jaroměřice, Třebíč, Vysočína

Společnost Ekometal Šrot s.r.o se sídlem v Jaroměřici nad Rokytnou, okr. Třebíč mimo jiné zabývá výkupem autovraků. Vykupujeme autovraky od 1500 do 3 000 Kč. Dopravu nabízíme ZDARMA! Nabízíme ekologickou likvidaci autovraků osobních, dodávkových, nákladních, speciálních i jiných dopravních prostředků jako stavebních a zemědělských strojů. Více informací a kompletní služby a ceník společnosti naleznete na webových stránkách.


Výkup kovů Třebíč, Jaroměřice, Vysočina

Výkup kovů Třebíč, Jaroměřice, Vysočina

Společnost Ekometal Šrot s.r.o se sídlem v Jaroměřici nad Rokytnou - Popovice se zabývá výkupem kovů. Barevné kovy vážíme na 0,1kg. Železo vážíme na celé kg! U hliníkových a nerezových velkoobjemových nádrží se cena snižuje o 2Kč/kg. Vykupujeme: -železný šrot -Litinové třísky -Ocelové třísky -bronz -hliník, ocelohliníková lana -Měď -mosaz -nerez -olovo. Více informací o výkupu kovů naleznete na webových stránkách.


Výkup kovů Jaroměřice, Třebíč

Výkup kovů Jaroměřice, Třebíč

Společnost Ekometal Šrot s.r.o. se mimo jiné zabývá nákupem, prodejem a službami spojenými s kovovým odpadem, včetně barevných kovů. Vážení kovů: -barevné kovy - na 0,1 kg -železo na celé kg -u hliníkových a nerezových velkoobjemových nádrží se cena snižuje o 2Kč / kg. Více informací o výkopu kovů a ceník kovů naleznete na webových stránkách společnosti.


Ekologická likvidace autovraku Jaroměřice, Třebíč

Ekologická likvidace autovraku Jaroměřice, Třebíč

Ekologická likvidace autovraků a vozidel: -osobní, dodávkové, nákladní, speciální i jiné dopravní prostředky, automobily všech typů a druhů. Likvidace autovraku - co k tomu potřebujete? 1) přivezte vozidlo (autovrak) do naší firmy, nebo si u nás objednejte odtah 2) skutečný majitel vozidla s průkazem totožnosti lze nahradit: a) plnou mocí - vzor fyzická osoba (občan) , právnická osoba (firma) b) případě dědictví, zápisem o tomto dědictví 3) velký technický průkaz od vozidla. Ke každému autovraku vystavujeme potvrzení o ekologické likvidaci autovraku. Zajištujeme také odtahy, svoz automobilů na recyklaci. Více informací o ekologické likvidaci autovraků naleznete na našich webových stránkách.


Likvidace autovraku Třebíč, výkup autovraku 1200,- Kč

Likvidace autovraku Třebíč, výkup autovraku 1200,- Kč

Firma Ekometal Šrot s.r.o nabízí: -akční nabídka na likvidaci autovraku: -vyplácíme odměnu za kompletní autovrak 1200 Kč !!! Ekologická likvidace autovraků osobních, dodávkových, nákladních, speciálních i jiných dopravních prostředků i stavebních a zemědělských strojů. Ke každému autovraku vystavení potvrzení o ekologické likvidaci autovraku.Další produkty a služby
  • úprava druhotných surovin, výkup a zpracování kovů, recyklace stavebních sutí, ekonomické využití odpadu
  • provozování skládky odpadů, sběrný dvůr, třídění odpadů, odpadové hospodářství, ekologická likvidace vraků

Zabýváme se prodejem a montáží vzduchotechniky a klimatizace. Zajistíme komplexní služby, od počátečního projektu až po montáž zařízení.

Související články
Zemní práce a autodoprava Mladá Boleslav
Zemní práce a autodoprava Mladá Boleslav

Firma Zempra MB s.r.o, působí v Mladé Boleslavi. K dispozici mají široký vozový park. Zaručí vám přesné a perfektní výkopové práce, zemní práce, inženýrské sítě nebo odvoz odpadu. Jejich působiště spadá i na další města Středočeského kraje. V dnešní době se nezaměřují jenom na samotné výkopové a zemní práce, ale mezi jejich služby patří také demolice budov, usazování skruží a šachet, pokládka dlažby, hutnění materiálu, recyklace betonů a mnoho dalšího.


Výkup a likvidace autovraků a technologických zařízení a celků
Výkup a likvidace autovraků a technologických zařízení a celků

Likvidace kovového odpadu je žádanou službou mezi jednotlivci i firmami. Kovový odpad obvykle překáží a ať už jde autovraky, stroje, technologická zařízení či kovový šrot jako takový, je třeba se jej zbavit. Firma HULMAN-kovošrot s.r.o. se sídlem v Pohořelicích se ekologickou likvidací autovraků a výkupem, zpracováním i následným prodejem kovů zabývá již od roku 1993 a nabízí služby pro koncové klienty i firmy.


Kovošrot s novým lisem na elektrický pohon a hydraulickými nůžkami ŽĎAS
Kovošrot s novým lisem na elektrický pohon a hydraulickými nůžkami ŽĎAS

Díky profesionálním službám se můžete efektivně zbavit kovového odpadu a využít například přistavění kontejnerů nebo příznivé ceny za odkup železného šrotu. Také se ekologicky zbavíte autovraků i s potvrzením o likvidaci. Kompletní služby s moderním vybavením a novinkami vám poskytne HULMAN-kovošrot s.r.o. z Pohořelic.


Třídění materiálu pomocí nejmodernější technologie
Třídění materiálu pomocí nejmodernější technologie

Usnadnění závěrečných čistící prací lze pomocí speciálního barevného třídiče, který si poradí s různými materiály. Od zemědělských plodin až po drcený PET materiál nebo měděné třísky. Dochází tak k velkým úsporám i zvýšení efektivity práce.