Vzdělávací středisko, s.r.o.
Kurzy a rekvalifikace pro obsluhu technických zařízení a strojů

Vzdělávací středisko v Příbrami pořádá rekvalifikační kurzy, periodická školení i přezkoušení pro obsluhu technických zařízení a strojů, například pro jeřábníky, řidiče motorového vozíku, obsluhu zemědělských i stavebních strojů, elektrických zařízení i řetězových pil. Kurzy jsou vždy vedeny pod dohledem kvalifikovaných odborníků a to buď v našich školicích střediscích nebo, u vybraných oborů, přímo v areálu Vaší společnosti. Kromě školení obsluhy nabízíme také revize, kontroly a prohlídky daných zařízení.

Obsluha zdvíhacích zařízení, motorových vozíků

Kurzy a školení pro obsluhu zdvihacích zařízení a motorových vozíků, zahrnují například školení pro jeřábníky (mostových, věžových jeřábů i autojeřábů) či signalisty v provozu jeřábů, vazače břemen, obsluhu regálového zakladače, pracovní plošiny či zdvihadel, stejně tak jako pro provozovatele, uživatele nebo řidiče motorového vozíku.


Obsluha stavebních, zemních a zemědělských strojů

V nabídce našeho vzdělávacího zařízení máme také školení a kurzy pro obsluhu rypadla, nakladače, dozéru, válce a dalších stavebních či zemních strojů. Možné je také školení k rozšíření oprávnění strojníka k obsluze dalšího druhu stroje. V rámci zemědělských strojů pak provádíme školení například pro obsluhu sklízecí mlátičky.


Obsluha elektrických zařízení a řetězových pil

Kurzy pro obsluhu elektrických zařízení probíhají v souladu s vyhláškou č.50/1978 Sb.§4, 5, 6, 7, 8, 10, neboli vyhláškou Českého úřadu bezpečnosti práce a Českého báňského úřadu o odborné způsobilosti v elektrotechnice. Dále provádíme i školení a kurzy pro obsluhu řetězové pily, kromě oboru těžby dřeva.


Kurzy pro obsluhu zařízení a strojů

Kurzy pro obsluhu zařízení a strojů

Kurzy a rekvalifikace pro obsluhu technických zařízení a strojů

Školení a kurzy dělnických profesí

Školení a kurzy dělnických profesí

Školení a kurzy dělnických profesí, svářeč, kotelník, lešenář

Opakovaná školení, revize zařízení, bezpečnost práce

Opakovaná školení, revize zařízení, bezpečnost práce

Přezkoušení, revize zařízení, BOZP a PO