Wimmer International CZ s.r.o.


Rudolfovská 170a, České Budějovice 370 01
Naše společnost Wimmer International CZ s.r.o. z Českých Budějovic se jako první firma specializuje na úplné vybavení pro hydraulické bagry. Nabízíme také demoliční nářadí, vestavné vrtací lafety a řadová vrtací zařízení. Hlavně se zabýváme vývojem a výrobou vysoce kvalitního příslušenství pro hydraulické bagry.

Firemní seskupení Wimmer je rakouský rodinný podnik založený roku 1984 panem Ing. Aloisem Wimmrem . V tomto období se firma zabývala opravou lžic a pojezdového ústrojí, později i výrobou lžic.
O rok později jsme na trh uvedli vynález rychlovýměnného systému A-Lock. To pro nás byl první krok se zaměření k souhrnné koncepci pro hydraulické bagry.
Pro zvýšení výrobní kapacity jsme se roku 1988 přestěhovali do nově vybudované výrobny v Thalgau, kde i v současnosti máme centrálu.
Firmu Wimmer Felstechnik jsme založili roku 1989 a tím i rozšířili portfolio o demoliční nářadí, vestavné vrtací lafety a řadová vrtací zařízení.

Jsme první společností, nabízející „úplný koncept pro hydraulické bagry” pro celou Českou republiku.

Zabýváme se výrobou příslušenství a pracovního nářadí pro hydraulické bagry a prodejem:
- rychlovýměnné systémy nářadí
- adaptační desky mezi nářadí a stroj
- otočné a naklápěcí adaptéry
- lžíce podkopové a svahovací
- rozrývací zuby
- bourací a třídící drapáky
- bourací kleště
- vydrcovací kleště
- nástavbové frézy
- zhutňovače půdy
- hydraulická kladiva
- vrtací zařízení.

Také půjčujeme:
- bourací a třídící drapáky
- bourací a vydrcovací kleště
- nástavbové frézy
- zhutňovače půdy
- hydraulická kladiva
- vrtací zařízení.

Produkty
  • stavební stroje, stavební mechanizace, stavební jeřáby, stavební buldozery, parní válce
  • stavební mechanizace, zdvihací technika, hákové natahovací systémy, mostový jeřáb, zemní a demoliční práce


Související články
Kinshofer: Špičková hydraulická zařízení pro váš stavební byznys

JL demtech s.r.o.

Kinshofer: Špičková hydraulická zařízení pro váš stavební byznys

Hledáte to nejlepší pro své rypadlo a manipulační techniku? Pak vsaďte na Kinshofer, německého lídra v oboru hydraulických zařízení. Nyní dostupný i v ČR díky exkluzivnímu zástupci, kterým je JL demtech s.r.o. z Olomouce. Tato spolupráce umožňuje firmě JL demtech s.r.o. nabídnout českým zákazníkům široký sortiment kvalitních a spolehlivých produktů pro různé typy stavebních prací, od demolic po kolejové stavitelství.


Montáž, prodej a pronájem lešení, stěnového bednění či mobilního oplocení v Praze, Brně a Ostravě

SCASERV a.s.

Montáž, prodej a pronájem lešení, stěnového bednění či mobilního oplocení v Praze, Brně a Ostravě

Komplexní služby, odborný tým a vlastní bohatý sortiment produktů. Na kvalitní lešenářské systémy od společnosti SCASERV se mohou zákazníci spolehnout už od roku 2012. Provozovny v Praze, Brně a Ostravě zajišťují špičkové zboží z oblasti lešení, stropního a stěnového bednění či mobilního oplocení. Potřebujete zařídit montáž, prodej či pronájem lešení? Spolehněte se na profesionalitu a špičkovou kvalitu produktů firmy SCASERV.


Profesionální jeřábnické práce a pronájem autojeřábů

CHAT s.r.o.

Profesionální jeřábnické práce a pronájem autojeřábů

Hledáte spolehlivého partnera pro vaše stavební a montážní projekty? Společnost CHAT s.r.o. z Pardubic je tu pro vás s širokou nabídkou jeřábnických prací a pronájmem kvalitních autojeřábů.


Autojeřáby a montážní plošiny, půjčovna, pronájem, práce s jeřábem Brno

Autojeřáby a plošiny Brno Velčovský

Autojeřáby a montážní plošiny, půjčovna, pronájem, práce s jeřábem Brno

Každý správný chlap miluje autojeřáby. Už jako děti si s nimi hrají a jako dospělí je dokonce mohou řídit. Pokud však nezvládáte ovládat tak velký stroj, který často sahá až do nebes, tak to přenechejte odborníkům, kteří Vás v tomto ohledu určitě nezklamou.


Firemní články
Příslušenství pro hydraulické bagry od Wimmer International

Příslušenství pro hydraulické bagry od Wimmer International

Veškeré příslušenství a vybavení pro hydraulické bagry najdete v nabídce společnosti Wimmer International. Aby vaše stroje pracovaly dlouho a bezchybně, je třeba investovat i do jejich kvalitních součástí a vybavení. To nejlepší a nejodolnější příslušenství pro hydraulické bagry najdete v Českých Budějovicích.


Profesionální stavební technika zajistí úspěch vaší firmě

Profesionální stavební technika zajistí úspěch vaší firmě

Wimmer International CZ s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem profesionální stavební techniky. Je dceřinou společností rakouské firemní skupiny WIMMER, fungující na trhu již od roku 1984 a dodávající stavební techniku do celého světa. Hlavním cílem pracovníků společnosti je vytvářet optimální řešení na míru všem klientům, kteří používáním spolehlivé stavební techniky podporují svůj ekonomický růst.


Vrtací zařízení pro hydraulické bagry České Budějovice

Vrtací zařízení pro hydraulické bagry České Budějovice

Vrtací zařízení pro hydraulické bagry vyrábí v Českých Budějovicích firma Wimmer International. Zákazníkovi můžeme nabídnout kromě jiného i širokou škálu vrtacího nástavbového nářadí, které má spoustu výhod: - z hydraulického bagru vrtačka - maximální flexibilita - 360°, T-modely výklopné do 90° - vlastní proudu bez nutnosti elektrické přípojky - sériové rádiové dálkové řízení, automatika proti příklepu naprázdno - jištění proti propadnutí do dutiny - naviják hadic možný od modelu AB 2000 - komplexní řešení včetně kompresoru a odsávačky. Volitelně si můžete vybrat SPS vrtací automatiku a dálkové hlídání. Vhodné také pro vrtání s kladivem v díře. Pro více informací navštivte naše webové stránky.


Opravy bagrových lžic | České Budějovice

Opravy bagrových lžic | České Budějovice

Provádíme opravy podkopových lžic, nakládacích lopat, svahovek, bouracích kleští a ostatních nářadí hydraulických bagrů. Výrobou a servisem bagrových lžic se naše firma zabývá od roku 1984 a máme proto velké zkušenosti a know-how v naší práci. Postaráme se o plnou funkčnost ocelových lžic do zátěžových podmínek, jako jsou kamenolomy a skalnaté krajiny, i o běžné rozrývací zuby a lopaty. Nejdříve stav lžíce a hydrauliky zkontroluje náš odborník a poté svaříme i zpevníme materiál lopaty. Pro sváření a další mechanické opravy používáme kvalitní techniku včetně mobilní vyvrtávačky, kterou lze použít přímo na stavbě. Záleží jen na Vašem výběru a požadavcích, kterými se vždy řídíme. Kontaktujte nás prosím na tel. čísle 387 203 735 nebo na emailové adrese k.eremias@wimmer.info.


Obráběč kovů, nabídka práce | České Budějovice

Obráběč kovů, nabídka práce | České Budějovice

Do kolektivu v Českých Budějovicích přijmeme šikovného obráběče kovů. Požadujeme: - vyučení v oboru - schopnost práce s výkresovou dokumentací - manuální zručnost - zodpovědnost a samostatnost - praxe a zkušenosti s CNC (řídicí systém SIEMENS a HEIDENHAIN) výhodou. Nabízíme Vám: - zázemí ve stabilní společnosti - příspěvky na stravování a penzijní připojištění. Pokud se Vám naše nabídka líbí a splňujete požadavky, kontaktujte prosím Moniku Zemanovou na emailové adrese: m.zemanova@wimmer.info.


Frézy k hydraulickým bagrům

Frézy k hydraulickým bagrům

Máme pro Vás univerzální frézy jako nástavbu na hydraulické bagry. Frézy Raptor jsou vhodné pro stroje od dvou do šedesáti tun. Vyberete si mezi třemi druhy bubnů: bouchacími skalními, profilovacími a hloubícími. Řezné hlavy mají vysoký krouticí moment, speciální kalené hlavice a robustní uložení. Stroje jsou bezhlučné a nevibrují. Dají se využít i pro práci pod vodou.


Drapáky na kameny, roury a dřevo České Budějovice

Drapáky na kameny, roury a dřevo České Budějovice

Pro nejrůznější nakládací, třídící, ale i bourací práce můžete využít drapáky. Tyto universální a speciální pomůcky při nejrůznějších pracích ulehčují veškeré počínání. Wimmer International CZ s.r.o. se zabývá prodejem těchto manipulačních pomůcek a v současnosti se v nabídce nachází tyto produkty: - Mammut – třídící a bourací práce – universální drapák - Lobster – nakládání velkých a neforemných kamenů - Octopus / Octocut – pro roury a jiná válcová břemena - Oyster – pokládka kamenů - Arbor – pro rychlou a přesto šetrnou manipulaci se dřevem - Tubor – pokládání trubek – oblast infrastruktury Veškeré typy drapáků jsou vyrobeny z kvalitní, otěruvzdorné oceli, v nabídce více rozměrů jednotlivých produktů. Wimmer International CZ s.r.o. je ve všech případech ta nejlepší volba, neboť nabízí vysoce kvalitní vybavení pro hydraulické bagry.


Bourací kladiva pro hydraulické bagry České Budějovice

Bourací kladiva pro hydraulické bagry České Budějovice

Nové objekty se staví, ty staré se bourají. Pro efektivní bourání se v dnešní době používají hydraulická bourací kladiva. Společnost Wimmer International CZ se zabývá vývojem, výrobou a prodejem příslušenství pro hydraulické bagry. V současné nabídce můžete najít modely bouracích kladiv s olejovým a plynovým úderníkem, a to pro hydraulické bagry od hmotnosti 1 až 100 tun. Předností bouracích kladiv firmy Wimmer International CZ je například: - Obal z ohýbaných dílů - Jednodušší přístup k přípojkám, bez šroubovaných vík - Hydraulické tlumení koncové plochy - Úderná mechanika v plovoucím uložení, která tlumí hluk a vibrace - Trojité uložení majzlíku pro snížení opotřebení a exaktní vedení.


Přídavná zařízení, půjčovna a pronájem České Budějovice

Přídavná zařízení, půjčovna a pronájem České Budějovice

Firma Wimmer International se zabývá převážně vývojem a výrobou kvalitního příslušenství, přídavných zařízení a pracovního nářadí pro hydraulické bagry. Nově si veškerá jejich přídavná zařízení můžete také pronajmout v půjčovně. K prodeji nabízí nejen nová, ale i použitá přídavná zařízení pro hydraulické bagry. Díky vlastnímu výzkumu a vývoji se zařízení Wimmer International stále drží na vysoké technické úrovni. Navíc společně se svými klienty vyvíjí tato společnost také speciální nástroje pro nejrůznější specifické požadavky. V nabídce společnosti Wimmer International najdete k prodeji tato zařízení: - rychlovýměnné systémy nářadí - adaptační desky mezi nářadí a stroj - otočné a naklápěcí adaptéry - lžíce podkopové a svahovací - rozrývací zuby - bourací a třídící drapáky - bourací kleště - vydrcovací kleště - nástavbové frézy - zhutňovače půdy - hydraulická kladiva - vrtací zařízení V nově zřízené půjčovně pronajímá společnost Wimmer International některá přídavná zařízení pro hydraulické bagry: - bourací a třídící drapáky - bourací kleště - vydrcovací kleště - nástavbové frézy - zhutňovače půdy - hydraulická kladiva - vrtací zařízení Přídavná zařízení společnosti Wimmer International díky použití vysoce kvalitních materiálů od etablovaných dodavatelů zvládají i ty nejnáročnější požadavky. Ve výrobě přídavných zařízení je pak klíčová spolehlivost, odbornost a především také zkušenosti jejich pracovníků, kteří se ve své práci neustále zdokonalují na odborných školeních. Společnost Wimmer International pro výrobu přídavných zařízení vybírá ty nejkvalitnější materiály a nejlepší odborníky. Jen tak může totiž docílit maximální spokojenosti svých klientů.


Příslušenství pro hydraulické bagry výroba České Budějovice

Příslušenství pro hydraulické bagry výroba České Budějovice

Společnost Wimmer International CZ s.r.o. vyrábí příslušenství pro hydraulické bagry. V našich produktech naleznete: - rychlovýměnné systémy - otočné a nakládací adaptery - lžíce a rozrývací zuby - drapáky - bourací kleště - frézy - zhutňovač půdy - hydraulická kladiva - vrtací zařízení - Bagger. Více informací na našich webových stránkách.