DINOCOMMERCE, s.r.o.


Sedlecká 34, Karlovy Vary 360 10
Tisk:
-ofsetový tisk všeho druhu.
-PLASTOVÉ KARTY
-IDENTIFIKAČNÍ, KLUBOVÉ, PLATEBNÍ
-STÍRACÍ LOSY, ETIKETY
-SAMOLEPICÍ BLOČKY
-cenné papíry.
Veškeré polygrafické práce.
Grafika.
Tisk.
Velkoobchod:
-papír
-veškeré kancelářské a školní potřeby
-obálky s dodejkou, vlastní průmyslový
vzor
-obálky všech druhů
-obalový materiál.
Reklamní předměty:
-prodej a potisk.
Export-import:
-spotřební zboží
-průmyslové zboží.
JALEMA:
-systém archivace v polygrafii.

Další produkty a služby
  • městské otočné hodiny, samolepicí bločky s potiskem, reklamní magnety, reklamní pera a propisovačky
  • přenos dat, výstupní zařízení, kompaktní disk, tiskové služby, inkoustová a laserová tiskárna, ofsetový tisk
  • bloky a diáře, samolepicí etikety, kuličková pera, popisovače, stolní kalendáře, sešívačky, kancelářský papír

Příprava projektové dokumentace, 3D vizualizace, autorizované inženýrství Liberec, projekce staveb.

Příprava projektové dokumentace, 3D vizualizace, autorizované inženýrství Liberec, projekce staveb

Autobusová přeprava s nejvyšším komfortem za nejlepší ceny.

Autobusová přeprava s nejvyšším komfortem za nejlepší ceny

Související články
Tisk přesně podle přání? V K+L potiskneme vše od papíru po automobil

K + L, spol. s r.o.

Tisk přesně podle přání? V K+L potiskneme vše od papíru po automobil

Logo firmy na letáku, autě nebo velkém billboardu? Pro společnost K+L z Brna to není žádný problém. V oblasti tisku vám nabízíme kompletní služby a potiskneme téměř cokoli podle vašich požadavků. Ať už máte zájem o velkoformátový tisk, sítotisk nebo potisk aut a autobusů, u nás si přijdete na své.


Čipové klíčenky, náramky, plastové a čipové karty, to všechno vám vyrobí přímo na míru firma IdentCore s.r.o.

IdentCORE s.r.o.

Čipové klíčenky, náramky, plastové a čipové karty, to všechno vám vyrobí přímo na míru firma IdentCore s.r.o.

Čipové klíčenky se používají snad ve všech druzích zaměstnání. Jsou bezkontaktní, takže je můžete mít zavěšené na klíčích spolu s dalšími důležitými klíči. Díky spolupráci i mimo Českou Republiku můžeme našim zákazníkům nabídnout nejmodernější využití technologií v oblasti RFID identifikačních technologií.


Konferenční paravány, výstavní stěny, reklamní věže, stolky a poutače pro vaše výstavní expozice

Activity promotion s.r.o.

Konferenční paravány, výstavní stěny, reklamní věže, stolky a poutače pro vaše výstavní expozice

Hledáte způsob jak rozdělit kancelář? Místnost pro jednání nebo třeba prostor v obchodě? Paravány a zástěny se skvěle hodí pro členění jakýchkoliv prostor. Navíc fungují na principu stavebnice, takže jsou variabilní a můžete mít trojúhelník, čtverec nebo si ponechat klasickou sestavu.


Silikonové náramky na zakázku jako účinný propagační prostředek

IdentCORE s.r.o.

Silikonové náramky na zakázku jako účinný propagační prostředek

Silikonové náramky jsou účinným a cenově dostupným propagačním a reprezentativním prostředkem všech kulturních či společenských událostí i firem či spolků. Díky moderním technologiím lze v krátké době vytvořit velké množství silikonových náramků, které díky přitažlivému vzhledu zaujmou širokou veřejnost. Tyto náramky jsou populární především u mladých lidí, kteří je rádi nosí a šíří tak povědomí o dané značce. Pod záštitou firmy IdentCORE vznikl web silikonovenaramky.com, zaměřující se na kvalitní profesionální výrobu těchto náramků v malém i velkém objemu s využitím různých technologií.


Další produkty a služby
Kalendáře a diáře 2015 - pořiďte si originální kousek

Kalendáře a diáře 2015 - pořiďte si originální kousek

Rok 2015 pomalu klepe na dveře. Vybavte se proto včas vhodný kalendářem a diářem 2015, který poslouží vám i vašim blízkým. A proč se spokojit s nudnou nabídkou diářů a kalendářů z velkoobchodů, když můžete mít originální kalendář 2015 s firemním, nebo osobním dotiskem od firmy DINOCOMMERCE. Naše nabídka nástěnných i stolních kalendářů 2015 je opravdu široká. U nás si tak vybere dítě toužící po oblíbeném kresleném hrdinovi, vyznavač umění i mladík, který shání kalendář plný lechtivých fotografií. Pokud však chcete vytvořit zcela originální stolní nebo nástěnný kalendář s vlastním potiskem, i pro vás máme řešení. Vytvoříme stolní i nástěnné firemní kalendáře přesně dle vašeho přání, třeba i z Vašich fotografií či kreseb – již od jednoho kusu. Jak účinně propagovat firmu a zajistit, aby byla všem na očích? Nechte si u nás potisknout kalendář 2015. Nástěnné i stolní kalendáře vám opatříme libovolným dotiskem, který udělá z obyčejného kalendáře originální kousek. Vašim požadavkům umíme přizpůsobit způsob dotisku i samotnou podobu kalendáře. Téměř žádné vaše přání tak není nesplnitelné. K životu většiny lidí patří také přehledné diáře, které vnáší do každodenního shonu řád. Naše kolekce diářů pro rok 2015 proto obsahuje diáře nejrůznějších barevných kombinací a materiálů. Vybrat si tak můžete přesně takový diář 2015, který odpovídá vašemu životnímu stylu. Také diáře na vaše přání potiskneme firemním nebo jiným logem. S námi tak budete i v následujícím roce originální.


Malonákladový tisk vyráběných tiskovin, bloky, letáky, brožury, Karlovy Vary.

Malonákladový tisk vyráběných tiskovin, bloky, letáky, brožury, Karlovy Vary.

Malonákladový tisk vyráběných tiskovin. Malonákladový tisk tiskovin je ideální v případě potřeby tisknout v malých nákladech bloky, letáky, vizitky, brožury, katalogy, vstupenky, kupony, kalendáře a tiskopisy. To vše v nákladech desítek, stovek nebo maximálně několika tisíc kusů. Pokud potřebujete tiskoviny odlišného designu, je malonákladový tisk ta správná volba. Zašlete-li nám graficky zpracované podklady ve formátu tiskového PDF souboru, bude Vaše tisková zakázka pro malonákladový tisk realizována do 48 hodin.


Prodej velkokapacitních desek.

Prodej velkokapacitních desek.

Desky, které se přizpůsobí narůstajícímu množství listů. velkokapacitní desky Extension File Někdy je zapotřebí založit velké množství papírových informací, které jsou často zakládány do nevhodně velkých desek, a proto specialisté společnosti Jalema vytvořili kvalitní a velmi pevné desky, jejichž velikost lze přizpůsobit objemu zakládaných listů. NOVINKA - JALEMA DIFY-CLIP® Vaše papírová a digitální data pohromade v jediné složce klip a USB flash Ideální řešení pro ukládání širokého spektra dokumentů. Vše spolu v jediné složce. Vylučuje ztrátu USB flash disku. Nezabírá žádné místo navíc. Snadná manipulace a výměna za část klasické „JalemaClip“ spony, nebo jakékoli archivační spony. Perfektní řešení pro architekty, právníky, studenty, realitní makléře, reklamní společnosti a všechny, kteří potřebují mít svá data stále po ruce. K DISPOZICI V KAPACITĚ 2GB NEBO 4 GB! Novinky pro ukládání dokumentů a archivaci dokumentů variabilní vložky s číselníkem a abecedou, materiál polypropylen - různé barvy. Závěsné šanony hloubka 5 cm, povrch lamino velkokapacitní regál pro ukládání závěsných desek mobilní archivní stojany pro závěsné desky a kartonové archivní boxy rámy pro archivační palety a mobilní archivační stojany, archivní boxy.


Výroba plastových i kartonových karet.

Výroba plastových i kartonových karet.

Dodávky plastových i kartonových karet včetně personalizace karet.Vyrábíme plastové karty různého určení, inteligence i zabezpečení. Výroba plastových karet je prováděna laminací několika vrstev PVC a podobných materiálů za působení teploty a tlaku. Při výrobě plastových karet je možné opatřit plastovou kartu barevným potiskem, tak vznikne poutavý výrobek s individuálním vzhledem. Při výrobě plastových karet je možné implementovat řadu prvků, které zabezpečí její inteligenci, ochranu a personalizaci. Výroba plastových karet: -s podpisovým polem -s hologramem -s embossingem -s čárovým kódem -se stíracím polem. Více informací viz. níže.


Školní a kancelářské potřeby, Karlovy Vary.

Školní a kancelářské potřeby, Karlovy Vary.

Psací potřeby: -plnící pera, kuličková pera, bombičková pera, náplně, tuhy, popisovače, tužky, mikrotužky, mechanické tužky, zvýrazňovače, opravné laky, zmizíky Sešity, náčrtníky, skicáky, kartony: -sešit velký, sešit malý, sešit linkovaný, čtverečkovaný, čistý bez linek, kreslící kartony, čtvrtky, náčrtníky, papír pro výtvarnou výchovu, skicák, blok poznámkový. Sešity, náčrtníky, skicáky, kartony Desky, památníky, doplňkový sortiment: -glóbus, penály, bombičky inkoustové, školní tabulka, rozvrh hodin, záložka, školní box na sešity, školní abeceda, školní číslice, školní hodiny Kreslení, rýsování, modelování: -kružítka, křídy, malířský uhel, pastelky, hybridní pastelky, voskovky, štětce, špičky, modelovací hmoty, plastelíny, modurit, terakotová hlína Barvy, tempery, tuše: -podložky, palety, tempery, tuše, vodové barvy Podložky, pravítka, šablony pravítka dřevěná, pravítka plastová, trojúhelníky, úhloměry, křivítka. Sešitové obaly, školní obaly,obaly na sešity, obaly na učebnice.


Kancelářské a školní potřeby Karlovy Vary.

Kancelářské a školní potřeby Karlovy Vary.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem kancelářských a školních potřeb: psací potřeby, sešity, diáře, desky, potřeby pro kreslení, rýsování, školní obaly.


Výroba tiskovin pro firmy, reklamu a direct mailing Karlovy Vary

Výroba tiskovin pro firmy, reklamu a direct mailing Karlovy Vary

Nabízíme kartonové a plastové karty včetně personalizace, ofsetový tisk, potisk reklamních předmětů a polygrafii. Dodáme stírací losy, samolepicí bločky a etikety, obálky včetně potisku, formuláře, tiskopisy, různá polygrafie, sítotisk a flexotisk. Dodáváme polygrafické výrobky nejrůznějšího provedení: -pojišťovací a bankovní smlouvy, číslované, opatřené čárovými kody, etiketami, výseky -stírací losy, včetně stíracích samolepících etiket -zasílací a přepravní doklady - štítky EMS, a pod. -tiskoviny pro direkt mailing -katalogy, prospekty -samolepící bločky i s plnobarevným tiskem libovolných tvarů -obálky všech velikostí i lepení -plastové i kartonové karty včetně personalizace karet -registrační a archivační systém JALEMA -reklamní předměty včetně reklamního firemního potisku.


SAMOLEPÍCÍ BLOK - reklama pro Vaše partnery

SAMOLEPÍCÍ BLOK - reklama pro Vaše partnery

Potřebujete efektivní reklamní předmět pro Vaše klienty, zákazníky, obchodní partnery- použijte SAMOLEPÍCÍ BLOKY s firemním potiskem. Jsou každodenně používaným předmětem, který mají Vaši partneři stále na očích. Nabízíme Vám výrobu potištěných SAMOLEPÍCÍCH BLOKů v různých velikostech, s různým počtem listů a s potiskem dle Vašeho přání, včetně plnobarevného provedení. Jestliže poskytnete Vašim partnerům blok ve tvaru Vašeho produktu, tvarově vyseknutý SAMOLEPÍCÍ BLOK, poskytnete mu nejen potřebný předmět, ale i výtvarné dílo. A pokud navíc SAMOLEPÍCÍ BLOK napustíme Vámi vybranou esencí (citron, jahoda, levandule, růže, máta) naplníte kancelář Vašich partnerů příjemnou vůní.


Výroba tiskovin pro firmy Karlovy Vary

Výroba tiskovin pro firmy Karlovy Vary

Zabýváme se digitálním malonákladových tiskem: bloky, vizitky, katalogy, kalendáře, letáky, brožury, vstupenky, tiskopisy.


Levné kalendáře a levné diáře rok 2013

Levné kalendáře a levné diáře rok 2013

Navštivte nový E-shop LEVNÉ KALENDÁŘE A LEVNÉ DIÁŘE 2013 V našem specializovaném e-shopu, zaměřeném na kalendáře a diáře 2013 , nabízíme pouze nástěnné kalendáře 2013 , stolní kalendáře 2013 a diáře 2013 renomovaných a léty prověřených výrobců. Celou nabídku jsme sestavili tak, aby obsahovala především firemní kalendáře 2013 a firemní diáře 2013 , které by svým formátem i obsahem uspokojily většinu našich zákazníků.


Kalendáře a diáře 2013

Kalendáře a diáře 2013

Navštivte nový E-shop LEVNÉ KALENDÁŘE A DIÁŘE 2013