Střední průmyslová škola chemická, Brno, Vranovská 65


Vranovská 65, Brno - Husovice 614 00

Střední průmyslová škola chemická.
Denní čtyřleté studium ukončené maturitní zkouškou.

Studijní obory:
-Aplikovaná chemie, zaměření analytická chemie, farmaceutické substance a ochrana životního prostředí
-Analýza potravin
-Přírodovědné lyceum.

Přípravné kurzy ke studiu.
Přijímací řízení pro školní rok 2014/2015 úterý 22. a středa 23. dubna 2014.

Odborné kurzy:
-k získání znalostí správné praxe v ochraně rostlin a bezpečného zacházení s přípravky dle zákona č.326/2004 Sb.

IČ: 62157264
DIČ:
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: ostatní
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing. Vilém Koutník, CSc.

Střední škola průmyslová chemická Brno, přírodovědné lyceum, aplikovaná chemie

Střední škola průmyslová chemická Brno, přírodovědné lyceum, aplikovaná chemie

Končíte letos devátou třídu základní školy a rozhodujete se jakým směrem se dál vydat? Přijďte se podívat k nám na Střední průmyslovou školu chemickou a třeba budete mít jasněji. Ke studiu na naší škole si můžete vybrat z následujících oborů aplikovaná chemie, analýza potravin a přírodovědné lyceum. Všechny studijní obory jsou denní na čtyrky roky a zakončené maturitou. Studium je bezplatné. Pro mimobrněnské studium je k dispozici ubytování se stravováním. Pro více informací se podívejte na náš web a nebo se stavte na dny otevřených dveří které jsou pro školní rok 2014/2015 ve dnech: 21. 10., 11. 11., 25. 11. 2014, 13. 1., 3. 2. 2015- vždy je to úterý od 15.00 do 18.00 a sobota 6. 12. 2014 od 9.00 do 14.00. Budeme se na Vaši návštěvu těšit.


Střední škola průmyslová chemická Brno, aplikovaná chemie

Střední škola průmyslová chemická Brno, aplikovaná chemie

Zvažujete na jakou střední školu se po ukončení základního vzdělání vydat? Baví Vás chemie či by jste rádi zabrousili do tajů složení potravin? Pak jste tu správně! Střední průmyslová škola chemická nabízí čtyřletá denní studia zakončená maturitou. Můžete si vybrat z oborů aplikovaná chemie, analýza potravin či přírodovědné lyceum. V aplikované chemii se zaměřujeme hlavně na analytickou chemii, farmaceutické substance a ochranu životního prostředí. Studium je samozřejmě bezplatné a pro studenty dojíždějící do Brna je zajištěno ubytování a strava. Pro více informací navštivte naše webové stránky a nebo rovnou zavolejte, veškeré dotazy rádi zodpovíme.


Kam po základní škole, Brno, Střední průmyslová škola chemická Brno

Kam po základní škole, Brno, Střední průmyslová škola chemická Brno

Rozhodujete se kam po základní škole? My Vám nabízíme Střední průmyslovou školu chemickou v Brně, která nabízí tyto obory: -obor Aplikovaná chemie - analytická chemie, farmaceutické substance, ochrana životního prostředí -obor Analýza potravin -obor Přírodovědné lyceum. Teoretická výuka chemických disciplín je doplněna praktickými cvičeními v odborných laboratořích. V devíti laboratořích probíhají laboratorní cvičení anorganické, organické, analitické chemie, chemické techniky, biologie a mikrobiologie. Studenti pracují s reálnými prvky dle platných norem a k vyhodnocování používají výkonnou výpočetní techniku. Atraktivní obory, jisté uplatnění v praxi, šance na vdělání s mezinárodní certifikací, nejperspektivnější průmyslové odvětví v ČR. Více informací najdete na webových stránkách školy.


Přírodovědné lyceum Brno

Přírodovědné lyceum Brno

Střední průmyslová škola chemická, se nachází v Brně na adrese Vranovská 65 a nabízí žákům přírodovědné lyceum. Přírodovědné lyceum – žáci mají kvalitní přípravu na studium hlavně přírodovědně a technicky zamřených vysokých škol. Po ukončení lycea je absolvent připraven provozovat činnost laboratorního a provozního charakteru, nebo také administrativní a správní činnost. Absolvent má vědomosti v oblasti biologie, chemie, fyziky, matematiky, geografie a další.. Jedná se o čtyřleté studium, ukončené maturitní zkouškou. Více informací najdete na webových stránkách.


Analýza potravin Brno

Analýza potravin Brno

Střední průmyslová škola chemická, je v Brně na Vranovské 65 a nabízí žákům studijní obor s maturitou Analýza potravin. Žáci studující tento obor najdou uplatnění v potravinářství jako technik pro kontrolu jakosti a hygieny. Můžou dělat práci laboranta v oblasti kontroly jakosti potravin, v laboratořích, úpravnách a čistírnách odpadních vod a dalších zařízeních. Absolventi často najdou uplatnění jako potravinářský technik pro kontrolu jakosti a hygieny, laborant, potravinářský mistr, potravinářský technolog, dispečer, normovač. Po maturitě je absolvent připraven na studium na VŠ se zaměřením na analýzu potravin a jiné příbuzné obory. Více informací najdete na webových stránkách.


Kam po základní škole,Brno,Střední průmyslová škola chemická Brno

Kam po základní škole,Brno,Střední průmyslová škola chemická Brno

Kam po základní škole? Střední průmyslová škola chemická Brno nabízí tyto obory: -obor Aplikovaná chemie - analytická chemie, farmaceutické substance, ochrana životního prostředí -obor Analýza potravin -obor Přírodovědné lyceum. Teoretická výuka chemických disciplín je doplněna praktickými cvičeními v odborných laboratořích. V devíti laboratořích probíhají laboratorní cvičení anorganické, organické, analitické chemie, chemické techniky, biologie a mikrobiologie. Studenti pracují s reálnými prvky dle platných norem a k vyhodnocování používají výkonnou výpočetní techniku. Atraktivní obory, jisté uplatnění v praxi, šance na vdělání s mezinárodní certifikací, nejperspektivnější průmyslové odvětví v ČR.


Aplikovaná chemie Brno

Aplikovaná chemie Brno

Aplikovaná chemie Brno. Po ukončení studia a úspěšném vykonání maturitní zkoušky jsou studenti připraveni pro studium na vysokých školách . Uplatnění absolvetů: -v chemickém a farmaceutickém průmyslu -ve výzkumných, vývojových a servisních organizacích a laboratořích -v organizacích a institucích, které zajišťují dozor nad dodržováním hygienické normy v oblasti životního prostředí. Příklady pracovních činností: -chemický technik -kontrolor jakosti -manažer provozu -technolog, dispečer. Absolvent disponuje: -vysoká odbornost v oblasti chemie -znalost přírodních věd -dovednost pracovat s odbornými texty -schopnost kultivovaně komunikovat (ústně i písemně) v českém, anglickém a německém jazyce a využívat k této komunikaci i prostředky IKT.


Střední škola průmyslová chemická Brno

Střední škola průmyslová chemická Brno

Střední škola průmyslová chemická Brno. Obory: -aplikovaná chemie (zaměření analytická chemie, farmaceutické substance a ochrana životního prostředí) -analýza potravin -přírodovědné lyceum. Pro školní rok 2014/2015 plánuje ředitelství školy otevření čtyř tříd 1. ročníku denního studia a to obory: -aplikovaná chemie (zaměření analytická chemie, zaměření farmaceutické substance a zaměření ochrana životního prostředí), -analýza potravin, -přírodovědné lyceum.


Přihlášky ke studium,Brno,Střední průmyslová škola chemická Brno

Přihlášky ke studium,Brno,Střední průmyslová škola chemická Brno

Střední průmyslová škola chemická Brno otvírá tyto obory: Obor Aplikovaná chemie, analytická chemie: -zaměření analytická chemie, zaměření farmaceutické substance a zaměření ochrana životního prostředí Ukončeno maturitní zkouškou. Pracovní činnost: chemický technik,kontrolor jakosti, manažer provozu, technolog, dispečink. Uplatní se v chemickém a farmaceutickém průmyslu. Obor Analýza potravin: Ukončeno maturitní zkouškou. Pracovní činnost: potravinářský technik pro kontrolu jakosti a hygieny, laborant, potravinářský mistr, potravinářský technolog, dispečink, normovač. Obor Přírodověděcké lyceum: Ukončeno maturitní zkouškou. -je určeno pro absoventy, kteří mají všestranné vzdělání, schopnosti a vědomosti gymnaziálního typu s důrazem na přírodovědnou oblast vzdělání. Studentům je umožněna vysoce kvalitní příprava na studium především přírodovědně a technicky zaměřených vysokých škol. V případě nepokračování na vysokou školu se uplatní v provozním i laboratorním procesu. Popř.administrativní a správní činnosti.Další produkty a služby
  • střední odborné zaměření, vzdělání pro odborné profese, možnost praxe v oboru, závěrečné zkoušky s maturitou

Internetový prodej těsnících prvků oken, dveří a vrat. Široký výběr těsnění, kování, tmelů, pěn a lepidel.

Související články
Z VOŠP Kroměříž máš práci jistou, staň se potravinářským expertem
Z VOŠP Kroměříž máš práci jistou, staň se potravinářským expertem

Připravte dětem skvělou budoucnost. Škola je základem života a provází nás od dětství až do dospělosti. Jako potravinářský expert se mohou uplatit v různých zaměstnáních a ještě je to bude bavit. Co víc si přát, než chodit do školy rád?


Střední škola a střední odborné učiliště Třeboň - Obchodní akademie, Cestovní ruch i řada zajímavých praktických oborů
Střední škola a střední odborné učiliště Třeboň - Obchodní akademie, Cestovní ruch i řada zajímavých praktických oborů

Vybrat správnou střední školu není rozhodně snadný úkol, ať už pro rodiče nebo samotné žáky. Právě výběr správného oboru totiž může ovlivnit budoucí život a kariéru dítěte. Pokud hledáte školu se skutečně širokou nabídkou oborů, je pro vás Střední škola a střední odborné učiliště Třeboň tou správnou volbou. Nabízíme totiž studium nejrůznějších oborů s maturitou, jako jsou například Obchodní akademie, Cestovní ruch či Modelářství a návrhářství oděvů, ale i praktické učební obory nejrůznějšího typu. Na své si u nás tak přijde manuálně zručný student, i ten, který se chce připravit na vysokoškolské studium.


Třeboň nabízí nejrůznější možnosti vzdělání - obchodní akademie, střední škola i učiliště s celou řadou oborů
Třeboň nabízí nejrůznější možnosti vzdělání - obchodní akademie, střední škola i učiliště s celou řadou oborů

Kam po základní škole, kde pokračovat ve studiu a jaké možnosti má vlastně střední škola nebo učiliště? A jaké oblasti vzdělávání poskytuje město Třeboň?


Studuj u nás – ve Škole plné života
Studuj u nás – ve Škole plné života

Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola v Opavě je v současnosti největší multioborovou školou v regionu nabízející celou škálu studijních oborů pro uchazeče ze základních škol. Výuka se uskutečňuje v sedmi budovách rozmístěných v centru Opavy a dále na smluvních pracovištích významných podniků a firem, které se aktivně podílejí na vzdělávání a výchově žáků.