Palác YMCA, s.r.o.


Na poříčí 1041/12, Praha 1 110 00
Palác YMCA s.r.o. spravuje multifunkční, památkově chráněný dům v Praze 1, dále pak budovu v Hradci Králové blízko centra a Masarykův tábor Soběšín u řeky Sázavy.

Na lukrativní adrese v Praze, která se pyšní jako jedna z mála v hlavní metropoli vynikající dopravní dostupností se nachází možnost si pronajmout reprezentativní kanceláře, zasedací místnosti či přímo hlavní sídlo Vaší společnosti .

Součástí budovy je Sportcentrum YMCA, privátní zdravotnické zařízení a dokonce luxusní restaurace s tančírnou, kdy všechny služby těchto společností můžete využívat.

V budově je zajištěn nonstop provoz na recepci pro návštěvníky i nájemníky, včetně sobot a nedělí.

Nabízíme pronájem v Praze a Hradci Králové:
- víceúčelové objekty
- multifunkční obchodní zařízení
- víceúčelové obchodní prostory
- temporary kanceláře a kancelářské prostory
- obchodní, nebytové a zasedací prostory
- zasedací a školící místností
- prostory pro školky a restaurace.


Ve všech prostorách je zajištěn úklid.
Na každém patře je umístěna kuchyňka, taktéž sprchový kout.
V pronajatých kancelářích můžete využívat zabezpečovací zařízení, internet i neomezený počet telefonních linek.
Máte na výběr i klimatizované prostory.
Celá budova je monitorována kamerovým systémem.

Naše zasedací místnosti nabízejí možnost pojmout přesně takový počet osob, o který si řeknete a pro nájemníky jsou pronajímány se slevou.

Pro ty, kteří nevyužívají hromadnou dopravu, ale vlastní automobil, je připraveno parkoviště s možností dlouhodobého pronájmu krytého stání v některém z přilehlých hotelů.
Informace Vám rádi podáme osobně.

V případě pronájmu sídla u nás získáte :
- adresu v OR u přímého majitele objektu
- příjem pošty se zpětnou arizací e-mailem
- uvedení sídla firmy u vstupu do budovy
- krátkodobý pronájem kanceláře nebo zasedací místnosti celých sedm dní v týdnu za zvýhodněné ceny

Sportcentrum představuje wellness centrum včetně plaveckého bazénu, fitness centra, posilovny a možnosti masáží.

Restaurace – Kavárna a Kafetérie Praha nabízí mezinárodní kuchyni a možnost pořádání firemních večírků, party večerů, rautů a banketů. Vše na klíč i s cateringem.

Produkty
  • pronájem nemovitého majetku, prodej domů, realitní činnost, kancelářské prostory, byty a domy

Komplexní řešení akustiky na klíč, akreditované měření akustiky prostorů.

Komplexní řešení akustiky na klíč, akreditované měření akustiky prostorů

Výškové páce horolezeckou technikou, opravy střech, fasád, komínů, mytí oken.

Výškové páce horolezeckou technikou, opravy střech, fasád, komínů, mytí oken

Související články
Realitní kancelář Znojmo

Znojemské reality

Realitní kancelář Znojmo

Společnost Znojemské reality se může pochlubit důkladným systémem. Tato firma zajistí prodej, koupi i pronájem nemovitosti. Toužíte po lepším a modernějším bydlení? Nebo se musíte přestěhovat z jiného důvodu například finančního? V tom případě se můžete obrátit na zkušeného partnera v oblasti prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí. Mají bohaté zkušenosti a vědí, co lidé potřebují. Vždy poradí, zařídí veškeré potřebné náležitosti a odborně pomohou i s hypotékou.


Prodej i pronájem nízkoenergetických bytů v Jesenici

Service Financial s.r.o.

Prodej i pronájem nízkoenergetických bytů v Jesenici

Moderní bydlení kousek u Prahy, to je sen mnohých z nás. Byty Amadet v Jesenici mají skvělou zeměpisnou pozici. Jsou nedaleko centra Prahy a zároveň se nachází v tiché a klidné oblasti. A kdo stojí za tím vším? Právě výstavbu těchto bytů, které jsou nyní k dispozici na prodej i pronájem, zajistila firma Service Financial s.r.o.


Prodávejte vaši nemovitost s námi

AVAPO - realitní kancelář s.r.o.

Prodávejte vaši nemovitost s námi

Realitní kanceláře se mnohdy tváří ke klientům přívětivě. Díky vlastní zkušenosti však často následně zjistíme, jak to doopravdy funguje. Ovšem neplatí to v případě AVAPO - realitní kanceláře s.r.o., která se specializuje na prodeje bytů, pronájmy bytů, prodeje rodinných domů a také pozemků. Společnost působí zejména v oblasti Opavy a přilehlém okolí.


Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Sušárny obilí jsou velmi důležitou součástí nejen zemědělských družstev, ale i některých dalších výrobních podniků. Snížení obsahu vody v obilovinách je zapotřebí především pro další zpracování v potravinářském průmyslu. Aby mohly sušárny obilí a obilní linky dobře fungovat, musí mít náležitý servis. Ale kde takovou péči sehnat?


Firemní články
YMCA – největší mládežnická organizace na světě

YMCA – největší mládežnická organizace na světě

Model, kdy neziskové organizace zakládají firmy, aby z jejich zisku financovaly svoji společensky prospěšnou činnost, se u nás teprve pozvolna začíná šířit. Přitom tu už dlouhá léta působí organizace, která má v této oblasti dalekosáhlé zkušenosti z celého světa. YMCA – Křesťanské sdružení mladých lidí a také nejstarší a největší mládežnická organizace na světě, u nás provozuje dva domy plné zajímavých služeb. A ze zisku podporuje právě práci s mládeží. Pokud tedy chcete Ymku podpořit, můžete to udělat velmi příjemným způsobem – třeba si pronajmout kancelář v historickém paláci v centru Prahy, případně zajít do dobré restaurace nebo bazénu.


Masarykův tábor YMCA zve na příjemně strávenou dovolenou v údolí řeky Sázavy

Masarykův tábor YMCA zve na příjemně strávenou dovolenou v údolí řeky Sázavy

Přemýšlíte, jak si letos užít plnohodnotnou dovolenou, v rámci které nebude chybět spousta zábavy, sportovního vyžití, kultury či romantiky v krásné přírodě? Masarykův tábor YMCA je ideálním místem, kam vyrazit s rodinou, přáteli nebo třeba jen ve dvou. A ani zvířecí přátelé nemusí zůstávat doma, zde jsou vždy vítáni.


Palác YMCA: Pronájem prostor pro vaši kancelář i rekreaci

Palác YMCA: Pronájem prostor pro vaši kancelář i rekreaci

Sháníte vhodný prostor pro vaši firmu nebo organizaci? Společnost Palác YMCA pronajímá hned několik objektů k rozličným účelům, které budou vyhovovat i vašim požadavkům. V první řadě se jedná o multifunkční památkově chráněný, a tedy mimo jiné architektonicky velmi hodnotný, dům v Praze 1. Dalším objektem k pronájmu je pak komerční budova v Hradci Králové rovněž v blízkosti centra města. Jako třetí objekt Palác YMCA spravuje a pronajímá Masarykův tábor Soběšín v blízkosti řeky Sázavy.


Výstava Jára Cimrman Světoběžník a kresby Jaroslava Weigela | Praha

Výstava Jára Cimrman Světoběžník a kresby Jaroslava Weigela | Praha

Zveme Vás na vernisáž fiktivního všeuměla Járy Cimrmana – Světoběžníka, ve spojení s výstavou kreseb Jaroslava Weigela. 23. září 2015 v 17 hodin řekne úvodní slovo k zahájení vernisáže největší znalec Járy Cimrmana, pan Zdeněk Svěrák. Máte také možnost v tento večer potkat všechny známé osobnosti a baviče z divadla JC. V galerii Pasáže YMCA a na hlavním schodišti budete mít možnost si prohlédnout Cimrmanovy speciální cestovní pomůcky a artefakty z jeho imaginárních cest po světě. Uvnitř Paláce je možné se svézt výtahem páternoster, jehož výroba je také spojena s Cimrmanovou geniální myslí. Výstavu doprovází kresby dvorního Cimrmanovského malíře Jaroslava Weigela, který je také aktivním hercem v DJC. Vstup na výstavu je volný. Pasáž je návštěvníkům otevřena vždy od osmi do dvaceti hodin.


Výstava fotografií „Cesta z války“ Palác Ymca Praha

Výstava fotografií „Cesta z války“ Palác Ymca Praha

Srdečně Vás zveme na výstavu fotografií „Cesta z války“ z návratu československých legionářů do vlasti. Výstavu představí pražský palác YMCA, který najdete v samém centru Prahy. „Cesta z války“ nabízí zhruba padesát unikátních snímků, z nichž některé uvidí veřejnost úplně poprvé. Výstavu uvádí ředitelka paláce YMCA Petra Otřísalová od 12. května a potrvá až do 15. července. Vstup pro veřejnost do pasáže je volný, otevřeno bude denně od 8 do 20 hodin. Srdečně vás zveme, přijďte se k nám podívat!


Malé kanceláře na skvělé adrese!

Malé kanceláře na skvělé adrese!

Aktuálně máme k dlouhodobému pronájmu 4 malometrážní kanceláře. Malé kanceláře jsou velmi vyhledávané, vhodné pro začínající podnikatele, poradenské služby či jako učebna apod. Pronájem kanceláře je samozřejmě spojen s poskytnutím sídla pro Vaši firmu. A pokud by Vám prostor malé kanceláře nestačil, jsou pro Vaše větší setkání připraveny naše zasedací místnosti přímo na pátém patře (10 a 40 míst s kuchyňkou) anebo v mezaninu budovy (25 míst). V budově je možno využívat školku, fitness, bazén, restauraci, saunu, solárium, vinotéku, privátní polikliniku atd. V pátém patře nabízíme: kancelář o výměře 9,71m2 velmi světlá, hned u vstupu na patro, cena včetně poplatků 5 500,-Kč/měs. 2 kanceláře s plochou 12,5 m2 jihozápadní orientace cena včetně poplatků 6 950,- Kč/měs. kancelář o výměře 11,29 m2 cena včetně poplatků 6 400,- Kč/měs. SJEDNEJTE SI OSOBNÍ PROHLÍDKU NA tel. 605 265 322


Pronájem kanceláří a místností Praha

Pronájem kanceláří a místností Praha

Aktuálně nabízíme pronájem kancelářského prostoru o ploše 117,6 m2 s možností využití vlastní recepce v patře (viz foto). Prostor se skládá z pěti kancelářských místností (53,59 m2; 29,83 m2; 17,79 m2; 6,68 m2; 5,20 m2) a samostatné plně vybavené kuchyňky (4,51 m2). Ve dvou kancelářích jsou zajímavé úložné prostory. Toalety jsou nově zrekonstruované. Prostor bude vymalován a vybaven kobercem dle přání klienta. Nabízíme také možnost hodinového pronájmu zasedacích místností (10, 25 a 40 míst). Cenovou nabídku rádi na vyžádání zašleme, kontaktujte sekretariat@palacymca.cz V budově je možnost využívat školku, fitness, bazén, restauraci, saunu, solárium, vinotéku, privátní polikliniku apod. Parkování v okolí modrá či oranžová zóna, OC Palladium, Kotva atp. Dlouhodobé parkování v hotelu IBIS, Hilton apod. Navštivte naše webové stránky pro informaci o dalších volných kancelářích v rozměrech 10 – 60 m2, cena již od 5 600,- Kč/ měsíčně


Nevšední  vinotéka, degustace vín,  Palác  YMCA  Praha

Nevšední vinotéka, degustace vín, Palác YMCA Praha

Máte chuť na víno a nevíte kam se obrátit, abyste si opravdu pochutnali? Tak to jste u nás správně. Naše nové vinařství NATURVINI je v malebných Bavorech přímo na úpatí Pálavských vrchů poblíž historického města Mikulov. Jsme nové, dynamické vinařství, které dává přednost ručně sbíraným hroznům, kdy z jednoho keře hroznového vína vyrobíme pouze jednu originální láhev vynikajícího moku. Vytvořili jsme tři základní řady vín. VINICE, MORAVA, NATURVINI. Vyrábíme taktéž pochutiny, které řadíme do stejných kategorií jako vína. Na neposledním místě musíme zmínit i řadu Dobrý ročník. Zde najdeme unikátní Ryzlink vlašský, Muškát moravský, Zweigeltrebe, Frankovka rosé. Dovolíme si s určitostí říci, že neodoláte ani našim unikátním pochutinám. Vyrábíme Moravské vinné želé – VINICE z Ryzlinku vlašského, Moravskou vinnou omáčku-marinádu – VINICE z Modrého Portugalu, Moravskou ovocnou pomazánku z hroznové šťávy – VINICE vyrobenou z koncentrované hroznové šťávy z odrůdových hroznů, Moravská vinná hořčice – VINICE a tato je určena k dochucování všech druhů masa. A co teprve spojit degustaci vína s ubytování v krásném prostředí čisté pálavské přírody? Zajistíme Vám apartmány nového penzionu s okolními cyklostezkami, možností firemních večírků nebo jen neobyčejné posezení ve sklípku plného dobrého vína. Zveme Vás na malou ukázku toho, co jsme pro Vás připravili v našem vinařství NATURVINI, ochutnávka probíhá v prostorách Paláce YMCA na Praze 1.


Pronájem kanceláří v  památkově chráněném domě na Praze 1

Pronájem kanceláří v památkově chráněném domě na Praze 1

Kanceláře k pronájmu přímo v samém centru Prahy 1. Chcete podnikat v centru Prahy? Využijte naší nabídky prestižních kanceláří na Praze 1. Nabízíme jedinečný prostor pro vaši firmu. Aktuálně se jedná o atypický prostor 1. patra budovy Paláce YMCA (bývalé zdravotnické zařízení) Plocha o celkové rozloze cca 490 m2, vč. chodeb a příslušenství (vlastní recepce, sklady, kuchyňky, hygienické zařízení).Voda je přivedena do většiny místností. Tuto část budovy lze pronajmout jako celek nebo po jednotlivých místnostech. Nabízíme: - služby recepce v přízemí budovy Paláce YMCA - nepřetržitý provoz včetně sobot a nedělí - vynikající dopravní dostupnost - zajištění úklidových služeb - využití zabezpečovacího zařízení, internetu a neomezený počet telefonních linek - pronájem zasedacích místností - v budově je také sportcentrum, privátní zdravotnické zařízení, restaurace, vinotéka Budova je monitorována kamerovým systémem. Rádi Vás uvítáme na osobní prohlídce u nás v domě na adrese: Na Poříčí 12/1041, Praha 1


Výstava - Obrazy s hudbou - Zdeněk Prokop

Výstava - Obrazy s hudbou - Zdeněk Prokop

Vážení a milí přátelé, dovolujeme si Vás pozvat na výstavu s názvem Obrazy s hudbou pana Zdeňka Prokopa, kterou zahajujeme v pasáži paláce YMCA v Praze 1 v ulici na Poříčí 12 a to 14.5.2014 v 18 hod. Výstava je pořádána k příležitosti zahájení Pražského Jara 2014 a je volně přístupná denně od 8 - 20 hodin. Výstava potrvá do konce června 2014. Akademický malíř Zdeněk Prokop se narodil 13. října 1934 v Užhorodě. Od roku 1938 žije v Praze. V letech 1954 až 1960 vystudoval pražskou Akademii výtvarných umění. Od roku 1963 se orientoval k nezobrazujícímu abstraktně poetickému malířskému projevu. Zabývá se ideovými problémy moderního umění, o nichž také přednášel. Toužím po něčem ideálním - říká Zdeněk Prokop. Srdečně vás zveme, přijďte se k nám podívat!


Vernisáž výstavy fotografie Gruzie Libuše Zimmerhaklové

Vernisáž výstavy fotografie Gruzie Libuše Zimmerhaklové

Vážení přátelé, rádi bychom Vás pozvali na další malou výstavu fotografií paní Libuše Zimmerhaklové v pasáži našeho domu Paláce YMCA na Praze 1. Fotografie pořizovala sama autorka Zimmerhaklová během svého ročního pobytu v Gruzii, kde byla v rámci YMCA dobrovolnického programu. Věříme, že se Vám obrázky z daleké země budou líbit. Výstava bude zahájena vernisáží za účasti a osobní podpory velvyslance Gruzínského velvyslanectví pana Zaala Godsadze. Čestným hostem večera bude bluesový kytarista Marcel Flemr. Výstava se koná od 14.3.2014 od 19 hodin v Paláci Ymca, Na poříčí 1014/12 a potrvá do 9.5.2014.


Pronájem prestižních kanceláří v centru Prahy 1

Pronájem prestižních kanceláří v centru Prahy 1

Společnost Palác YMCA,s.r.o., nabízí volné kanceláře k pronájmu v samém srdci centra Prahy 1. Aktuálně se jedná o atypický prostor 1. patra budovy Paláce YMCA (bývalé zdravotnické zařízení).Plocha o celkové rozloze cca 490 m2, vč. chodeb a příslušenství (vlastní recepce, sklady, kuchyňky, hygienické zařízení).Voda je přivedena do většiny místností. Tuto část budovy lze pronajmout jako celek nebo po jednotlivých místnostech. Nabízíme: - služby recepce v přízemí budovy Paláce YMCA - nepřetržitý provoz včetně sobot a nedělí - vynikající dopravní dostupnost - zajištění úklidových služeb - využití zabezpečovacího zařízení, internetu a neomezený počet telefonních linek - pronájem zasedacích místností - v budově je také sportcentrum, privátní zdravotnické zařízení, restaurace, vinotéka Budova je monitorována kamerovým systémem. Rádi Vás uvítáme na osobní prohlídce u nás v domě na adrese: Na Poříčí 12/1041, Praha 1


Výstava -  pestrý svět hracích karet Praha

Výstava - pestrý svět hracích karet Praha

Milí přátelé, Od 29.11.2013 od 16 hodin do 31.1.2014 se můžete v naší malé galerii v pasáži potěšit podivuhodnou výstavou, kterou pořádá Klub sběratelů hracích karet. Součástí vernisáže je vystoupení s karetními kouzly. Místo konání: Výstavní prostory pasáže Paláce YMCA Praha 1, Na Poříčí 12 Rádi Vás tu opět uvidíme! Se srdečným pozdravem


Vernisáž výstavy "NAŠI ŠIKOVNÍ" DIVADLA JÁRY CIMRMANA

Vernisáž výstavy "NAŠI ŠIKOVNÍ" DIVADLA JÁRY CIMRMANA

Vážení přátelé, dovolujeme si Vás pozvat na další vernisáž výstavy a to: "NAŠI ŠIKOVNÍ" DIVADLA JÁRY CIMRMANA. Výstava se koná v pasáži domu YMCA, kterou zahájíme vernisáží ve středu 18.9. v 16:30 - viz pozvánka v příloze. Těším se na viděnou na vernisáži a nebo kdykoli jindy, když najdete cestu do našeho domu


Pronájem nebytových prostor a kanceláří Hradec Králové

Pronájem nebytových prostor a kanceláří Hradec Králové

Budova v Hradci Králové se nachází v centru města. Plocha kanceláří: - od 7 m2 do 30 m2 - některé kanceláře vzájemně propojeny dveřmi - parkovací stání. Pronájem sálu 162 m2: - vhodný jako prodejna, vzorkovna či velká otevřená kancelář. Pronájem suterénu budovy: - vhodný jako hudební klub, fitness centrum, mateřskou školku a další - smluvní nájemné - ceny od 90,- Kč/m2/měsíc - komplexní služby jsou účtovány ve výši 70 Kč/m2/měsíc Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Kanceláře v centru Prahy 1 k pronájmu

Kanceláře v centru Prahy 1 k pronájmu

Společnost Palác Ymca, s,r,o, nabízí možnost pronájmu: - kanceláří - zasedacích místností - sídla společnosti. Vše se nachází v historické budově v centru Prahy 1. Prostory jsou ve vyjimečném domě s okouzlující atmosférou první republiky. Nabízíme: - vynikající dopravní dostupností - široká nabídku služeb jako např: sportcentrum, YMCA, privátní zdravotnické zařízení, restaurace s tančírnou. Kanceláře jsou vybavené a připravené pro Vás. Rádi Vás uvítáme na osobní prohlídce u nás v domě na adrese: Na Poříčí 12/1041, Praha 1


Rodinná dovolená pobyty pro vodáky Sázava

Rodinná dovolená pobyty pro vodáky Sázava

Masarykův tábor YMCA si Vás dovoluje pozvat na letní rodinnou dovolenou, pobyty pro vodáky. Tábor se nachází v údolí řeky Sázavy mezi Kácovem a Českým Šternberkem v příjemném prostředí lesoparku. Do tábora lze dorazit i na lodích – vodácký oddíl Vzálenost z Prahy je pouhých 60 km. Ubytování: Rozděleno do tří částí: 1.část: 16 jednopatrových chat Tereza chatky mají sedm lůžek, vlastní toaletu a koupelnu v přízemí čtyřlůžkový pokoj, koupelna, toaleta, předsíň, v patře dvou a jednolůžkový pokoj. Chaty jsou zařízeny novými postelemi včetně matrací, dek a polštářů a vlastní lednicí. 2.část: dvoulůžkové a třílůžkové chaty Linda WC a sprchy společné. 3.část: 7 chat Hanka každá chatka má kapacitou šesti lůžek ve dvou pokojích (4 + 2) Vybavení chat - nové postele, matrace, přikrývky , polštáře, lednice. Sportovní vyžití: - volejbalové kurty - tenis - pinpong - zapůjční lodí - zapůjčení raftů Možnost výletů: - návštěva hradu Štenberk - zámek Jemniště - zámek Konopiště - hora Blaník - vojenské muzeum Lešany - exkurze do pivovaru Kácov. Pro naše hosty máme připravenu řadu akcí. Při nepříznivém počasí jsou k dispozici dvě klubovny ve stylových srubech cca 30 osob. Do tábora můžete přijet i se svým domácím mazlíčkem. Více info a ceník viz odkaz níže:


Vernisáž výstavy Cimrman a sport, Křest Pater Noster Járy Cimrmana

Vernisáž výstavy Cimrman a sport, Křest Pater Noster Járy Cimrmana

Vážení přátelé, dovolujeme si Vás pozvat na další výstavu a to: Křest Pater Noster Járy Cimrmana a na Vernisáž výstavy Cimrman a sport. Výstava se koná v pasáži domu YMCA, kterou zahájíme vernisáží ve čtvrtek 18.4. v 16:30 - viz pozvánka v příloze. Těším se na viděnou.


Pronájem kanceláří Praha 1

Pronájem kanceláří Praha 1

Společnost Palác YMCA, s.r.o. nabízí pronájem velmi pěkné kanceláře na prestižní adrese v samém centru Prahy. Plánek - viz galerie. Volné ihned! Další nabízené prostory: - kancelář o velikosti 28,8 m2, 4.patro, místnost č. 428 - kancelář o velikosti 22, 7 m2, 2.patro, místnost č. 261 Pronájem zasedacích místností v budově Paláce YMCA s 20 % slevou pro stálé podnájemníky. Rádi Vás uvítáme na osobní prohlídce u nás v domě na adrese Na Poříčí 12/1041, Praha 1, kde najdete nejen místo pro práci - Vaši kancelář, ale i místo pro odpočinek, pokud využijete dalších služeb domu (sportcentrum s bazénem, restaurace). Více info o pronájmu viz odkaz níže.


Umístění sídla firmy Praha 1

Umístění sídla firmy Praha 1

Společnost Palác YMCA, s.r.o. Vám nabízí umístění sídla firmy na své adrese bez nutnosti pronájmu kanceláře. Nabízíme: - uvedení sídla firmy u vstupu do budovy - adresa v obchodním rejstříku u přímého majitele objektu - příjem pošty se zpětnou avizací e-mailem - krátkodobý pronájem kanceláře, či zasedací místnosti sedm dní v týdnu za zvýhodněné ceny. Při registrace sídla na naší adrese nemusíte uzavřít dlouhodobou nájemní smlouvu. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Pronájem zasedacích místností  Praha 1

Pronájem zasedacích místností Praha 1

Společnost Palác YMCA, s.r.o. Vám nabízí možnost pronájmu zasedacích místností na Praze 1. Pronájem zasedacích místností zajišťujeme pro nájemníky i pro širokou veřejnost. Zasedací místnosti: - mezanin - můžete využívat prostor o kapacitě 35 - 40 míst - páté patro - komplex dvou zasedacích místností spojených předsíní a kuchyňkou, kdy menší prostor má kapacitu 10 - 12 míst a velká zasedací místnost je pro cca 40 - 50 návštěvníků. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Pronájem kanceláří a pronájem sídla

Pronájem kanceláří a pronájem sídla

Na dobré adrese v samém centru Prahy nabízíme pronájem kanceláří, zasedacích místností nebo i jen pronájem sídla firmy. V památkově chráněném domě najdete místnosti ve velikosti 8 -70 m2 spolu s nejrůznějšími službami. Jsme připraveni najít to pravé řešení právě pro Vaše podnikatelské aktivity. Navštivte naše webové stránky !