Suché maltové směsi, injektáže s přísadou XYPEX, lepicí a zálivková malta, armovací stěrková malta

BETOSAN s.r.o. Hydroizolace Praha

Suché maltové směsi, injektáže s přísadou XYPEX, lepicí a zálivková malta, armovací stěrková malta

Materiály pro sanaci železobetonu a betonu, antikorozní nátěry a postřiky, sanační malty

Sanační malty, tmelicí maltové směsi pro opravy betonových povrchů, materiály pro sanaci železobetonu a betonu, materiály pro zlepšení přilnavosti vsrtev k podkladům, ochranné antikorozní nátěry, penetrační nátěry a ošetřovací postřiky a materiály k ochraně a sjednocení vzhledu železobetonových konstrukcí tvoří výrobní sortiment společnosti BETOSAN s.r.o. se sídlem v Praze, specialisty na stavební chemii, držitele certifikátů ISO 9001, 14001, OHSAS 18001 a mnoha ocenění kvality svých výrobků. Veškeré sanační a speciální materiály pro stavebnictví jsou k dostání i v internetovém obchodě eshop.betosan.cz.

BETOSAN s.r.o. - výroba a prodej sanačních a speciálních materiálů pro stavebnictví

Materiály ARMOBET pro zlepšení přilnavosti vsrtev k podkladům

Pro zlepšení přilnavosti nových vrstev k podkladu, při opravách namáhaných vodorovných ploch v garážích, manipulačních prostorách, skladech, nabízíme výztužnou ocelovou svařovanou síť ARMOBET, která slouží ke kotvení sanačních malt k podkladním betonovým plochám. Pro mechanické kotvení nepevných povrchů doporučujeme dvousměrnou bazaltovou tkaninu jako výztužnou vložku do cementových a polymercementových hmot. Při opravách nášlapných vrstev schodů, tenkých vrstev podlah, manipulačních ramp apod. Vám velmi dobře poslouží upevňovací lišty odolné korozi.

Materiály pro sananci železobetonu a betonu


Maltové směsi, ochranné nátěry a postřiky pro povrchové úpravy betonu a železobetonu

K opravám podlahových, stropních, podhledových a stěnových betonových konstrukcí nabízíme široký sortiment výrobků stavební chemie. V našem e-shopu na webových stránkách eshop.betosan.cz/stavebniny seženete maltové směsi pro opravy a vytmelení povrchů železobetonových a betonových konstrukcí, antikorozní nátěry k ochraně železobetonových staveb, dvousložkové ochranné nátěry na bázi epoxidových a polyuretanových pryskyřic, vodou ředitelné nátěrové hmoty pro venkovní povrchové úpravy betonu a železobetonu, cementových omítek, dřeva atd., penetrační nátěry, ošetřovací postřiky pro omezení ztráty záměsové vody, vytvrzení povrchu podlahy a suché nástřiky k opravám svislých železobetonových konstrukcí.

E-shop s produkty stavební chemie pro sananci betonu a železobetonu


Prostředky pro ochranu a barevné sjednocení fasád a železobetonových konstrukcí

Pro ošetření betonu a ochranu přírodního a umělého kamene, pískovce, lícových cihel vůči vodě a olejům, oceníte prostředek FOBISIL CleanStone, pro ochranu fasád včetně památkově chráněných, obkladů, železobetonových konstrukcí vyzkoušejte FOBISIL ANTIGRAFITTI, k odstranění řas, lišejníků, mechů, plísní a hub z povrchu staveb skvěle poslouží prostředek FOBISIL FX W. Při opravách železobetonových konstrukcí pro finalizaci a barevné sjednocení povrchů vyrábíme a dodáváme uzavírací a finalizační barevné nátěry.

Materiály pro ochranu a barevné sjednocení fasád, BETOSAN s.r.o.


PODSTRÁNKY

Sanace železobetonu

Sanace železobetonu
Materiály pro sanaci železobetonu a betonu, antikorozní nátěry a postřiky, sanační malty

Hydroizolační hmoty

Hydroizolační hmoty
Membránová hydroizolace, vodotěsné izolační tmely a těsnicí izolační pásky, hydroizolační stěrky

Speciální maltoviny

Speciální maltoviny
Suché maltové směsi, injektáže s přísadou XYPEX, lepicí a zálivková malta, armovací stěrková malta
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BETOSAN s.r.o. Hydroizolace Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
BETOSAN s.r.o.
www.betosan.cz
Adresa

Adresa

Nová cesta 291/40
Praha 4 140 00

praha@betosan.cz
+420 241 431 212


Najdete nás také zde:

ARES
captcha