T-Systems Czech Republic a.s.


Na Pankráci 1685/19, Praha 4 140 00

T-Systems Czech Republic nabízí síťově orientovaná ICT řešení a služby zahrnující systémovou integraci, implementaci a provoz ICT systémů.

T-Systems Czech Republic a.s je členem mezinárodní skupiny Deutsche Telecom AG. Dodává komplexní, integrované IT a telekomunikační řešení. Hlasové, datové, internetové a hostingové, housingové a IT služby tvoří základ pro komplexní řešení šitá na míru podle konkrétních potřeb klienta, které je společnost schopna uspokojit nejen v ČR, ale i ve více než 1.000 klíčových ekonomických centrech na celém světě.

PORTFOLIO SLUŽEB:
- IT řešení
- outsourcing.

Služby podnikatelům:
- Data
- IP
- Hlas
- IT služby
- Hosting, Housing
- Služby s přidanou hodnotou.

IČ: 61059382
DIČ: CZ61059382
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Anton Zima

IT outsourcing - provoz aplikací SAP, údržba SAP, zálohování dat

IT outsourcing - provoz aplikací SAP, údržba SAP, zálohování dat

Společnost T-Systems Czech Republic a.s. přední poskytovatel ICT služeb v České republice a je zároveň i jedním ze nejvýznamnějších celosvětových strategických partnerů společnosti SAP Jednou ze služeb, které poskytuje je provoz aplikací SAP, údržba SAP a zálohování dat. Proč outsourcovat informační systém SAP? Zejména proto, že společnosti pak mají více času a prostoru na své hlavníu podnikání a optimalizaci svých nákladů. Dále proto, že specializané společnosti mají v této oblasti více zkušeností. Trend je jednoznačný. Systém SAP využívá v dnešní době více než 102000 firem ve 120 zemích světa. Růst outsourcingu SAP aplikací se již od roku 2009 pohybuje okolo 12%. Společnost T-Systems nabízí 3 základní formy outsourcingu SAP: - standardizované řešení, provozované na vlastní infrastruktuře zákazníka - hostování a správa aplikací v datových centrech T-Systems (s vysokou bezpečností) - kompletní outsourcing všech SAP aplikací a modulů. Přínosy společnosti T-Systems v případě SAP outsourcingu: - odborné služby a konzultace - dynamické poskytování výpočetního výkonu - zálohování a obnova dat - bezpečné datové centrum T-Systems - profesionální správa a údržba systémové báze SAP - bohaté zkušenosti s provozem systémů SAP (i zahraničních) - široké spektrum obchodních modelů při poskytování SAP služeb. Pro bližší informace klikněte na odkaz níže:Další produkty a služby
  • outsourcování správy softwarových programů, outsourcing hardware prvků, outsourcing informačních technologií
  • poskytovatel připojení k internetu, internet provider, bezdrátové wifi připojení, ISDN telefonní připojení
  • registrace domén, správa hosting, správa webu, hostingové služby, správa internetových domén, webové služby
  • služby telefonního operátora, hlasové služby, služby přenosu dat, přenositelnost čísla

AGROmarket - Patrik Semrád

Související články
Vysokorychlostní internet pro firmy, instituce i domácnosti
Vysokorychlostní internet pro firmy, instituce i domácnosti

Internet se stal samozřejmostí dnešní doby. S tím také souvisí stále větší nároky na připojení k internetu. Ať už potřebujete poskytnout internet pro malou nebo velkou firmu, instituci nebo třeba jen domácnost, nabízené služby společnosti Dial Telecom, s.r.o. vás zaujmou. Firma byla založena v roce 2000 a poskytuje komplexní portfolio hlasových, datových hostingových a právě také internetových služeb. To vše prostřednictvím vlastní optické sítě, což se pozitivně podepisuje na kvalitě všech produktů.


Firma M-SOFT, spol. s r.o. nabízí internet za bezkonkurenční ceny
Firma M-SOFT, spol. s r.o. nabízí internet za bezkonkurenční ceny

Hledáte internet za opravdu nízkou cenu? Chcete mít bezdrátové připojení k internetu? Společnost M-SOFT, spol. s r.o. nabízí dokonce internet na 3 měsíce zdarma, když jim zprostředkujete zákazníka. Mnoho lidí z okolí Jihlavy, Telče nebo Dobronína tuto nabídku již využilo.


Trvalé připojení k internetu Profi internet
Trvalé připojení k internetu Profi internet

Rádi byste internet s garantovanou rychlostí? V tom případě by vaše požadavky dokázala uspokojit služba Profi internet, která pracuje na základě optické sítě nebo bezdrátové technologii, která funguje v licencovaném i bezlicenčním pásmu. O provedení v mnoha variantách se postará společnost Dial Telecom a.s., Praha.


LAMA ENERGY GROUP: pět výhod pro zákazníky pod jednou střechou
LAMA ENERGY GROUP: pět výhod pro zákazníky pod jednou střechou

Elektřina, plyn, televize, internet a mobilní tarif, všechny tyto služby poskytuje holding LAMA ENERGY GROUP. Navíc, pokud jich využíváte víc najednou nebo dokonce všechny, máte značně zvýhodněné ceny.