První jílovská a.s., divize EXAR


Slunečná 548, Jílové u Prahy 254 01
Divize EXAR se věnuje produkci destilátů a extraktů z aromatických a léčivých rostlin již pár desítek let. V nynější době naší nabídce naleznete více jak 150 druhů léčivých a aromatických rostlin. Jedná se o extrakty do kosmetického anebo potravinářského průmyslu a potravních doplňků. Mezi naše výrobky patří bylinné balzámy, masážní emulze, destiláty, aromata, silice a extrakty z léčivých i aromatických rostlin.

Jedná se o extrakty do kosmetického a potravinářského průmyslu (potravní doplňky).
Kosmetika - extrakty:
- izopropylmyristátové
- lihové (líh denaturovaný bitrexem)
- propylenglykolové.

Potravinářství - extrakty:
- lihové (jemný líh bez denaturace)
- zahuštěné na vakuových odparkách dle domluveného množství lihovitosti i sušiny (60 %).

Vyrábíme i extrakty ze zákazníkem dodaných rostlin nebo dle jejich receptů. Přejeme si, aby konečný výrobek korespondoval s přáním našich klientů.

Dále v našem sortimentu naleznete vysoce kvalitní silice, které jsou hodně využívány v potravinářském a kosmetickém průmyslu.
Jedná se o silice: kmínová, smrková, borovicová, mrkvová, fenyklová, koriandrová, koprová, petrželová, libečková, česneková, yzopová, skořicová, anýzová, cedrová, santalová, celerová a levandulová.

Mezi naší činnost také patří výroba bylinných balzámů. V produktu působí lehce dezinfekčně čistý líh. Je oproštěn od všech syntetických konzervačních látek.
Nabízíme Kaštanový balzám, Kaštanový balzám s kostivalem a Kaštanový balzám s mátou. A mimo jiné také masážní emulzi - Valerii. Jedná se o masážní emulzi s kostivalem.

Výroba obkladu pro opakované použití (Thermocompress – universal) se řadí také mezi naše aktivity. Tento obklad díky účinkům tepla nebo chladu blahodárně působí na náš organismus. Mezi jeho přednosti patří jednoduché, rychlé a opakované použití. Ve spojení s pokožkou je naprosto neškodný.

Teplý obklad se využívá ke zlepšení lokálního prokrvení a umírnění bolesti. Naopak studený obklad zmírní bolest např. při únavě svalů, přetížení a otocích.
Kombinací teplého a chladného obkladu docílíte utišení bolesti a urychlení uzdravení.
Tento výrobek nabízíme ve dvou velikostech: 16 cm x 16 cm a 16 cm x 24 cm.

Produkty
  • kadeřnické potřeby, vlasové přípravky, drogistické zboží, čisticí prostředky, kosmetické výrobky
  • česneková a křenová pasta, bujóny a jíšky, mák a kmín, sójové omáčky, hořčice a octy

Fosfátování - fosfátovací linka s možností pokovení.
Fosfátování - fosfátovací linka s možností pokovení na závěse, v koši i hromadně v bubnu.

Kompletní stavební činnost, rekonstrukce, zednické a zemní práce. Působíme v Praze a Středočeském kraji.

Výstavba rodinných domů

Související články
Zdravá dětská pokožka – vše, co potřebujete vědět

ABENA

Zdravá dětská pokožka – vše, co potřebujete vědět

Děti jsou před svým narozením dokonale chráněné v plodové vodě a narození pro ně znamená tak trochu šok. Jejich citlivá pokožka se najednou musí přizpůsobit novému prostředí. Abychom tento přechod co nejvíce našemu miminku ulehčili, je zapotřebí používat kvalitní kosmetiku pro každodenní péči.


Objednejte si drogistické potřeby pro váš podnik přímo od českého výrobce! SVK PRAHA COMPANY s.r.o. nabízí široký sortiment, speciální ceny a flexibilní dodávky.

SVK PRAHA COMPANY s.r.o.

Objednejte si drogistické potřeby pro váš podnik přímo od českého výrobce! SVK PRAHA COMPANY s.r.o. nabízí široký sortiment, speciální ceny a flexibilní dodávky.

Hledáte spolehlivého dodavatele drogerie, který by vašemu podniku zajistil nejen kvalitní a originální produkty, ale také výhodné ceny? SVK PRAHA COMPANY s.r.o. je český velkoobchod s drogerií, který má co nabídnout. S tradicí a zkušenostmi v oblasti dodávek pro širokou škálu klientů – od restaurací a hotelů po úklidové firmy a průmyslové výrobce – jsme tu pro vás, abychom splnili vaše specifické potřeby.


Reklamní aromatické visačky, vůně do auta s vaším logem

MONT GROUP s.r.o.

Reklamní aromatické visačky, vůně do auta s vaším logem

Máte rádi příjemnou vůni ve svém autě? Chcete, aby vaši zákazníci nezapomněli na vaši značku? Pak jsou pro vás ideální reklamní aromatické visačky od společnosti MONT GROUP s.r.o. Reklamní vůně do auta jsou originální a efektivní způsob, jak propagovat vaši firmu, produkt nebo službu.


S životem přichází i změny ale díky produktům Abena pro inkontinenci, se můžeme cítit dobře a důstojně

ABENA

S životem přichází i změny ale díky produktům Abena pro inkontinenci, se můžeme cítit dobře a důstojně

Tyto inkontinenční pomůcky potřebují většinou starší lidé, proto se často jedná o pleny pro dospělé lidi. Někteří z uživatelů už nevědí nic o okolním světě, vůbec si jej neuvědomují nebo jsou ležícími pacienty. Jiní si ještě svou podstatu velice dobře uvědomují, a proto se jim snažíme zlepšit jejich život.


Firemní články
Bylinné balzámy Jílové u Prahy – čistě přírodní pomoc při únavě pohybového aparátu

Bylinné balzámy Jílové u Prahy – čistě přírodní pomoc při únavě pohybového aparátu

Trápí Vás bolesti svalů a kloubů? Spolehněte se na pomoc čistě přírodních bylinných balzámů, které vyrábí divize EXAR společnosti První jílovská a.s. se sídlem v Jílové u Prahy.


Bylinné extrakty Jílové u Prahy - výroba extraktů z léčivých a aromatických rostlin

Bylinné extrakty Jílové u Prahy - výroba extraktů z léčivých a aromatických rostlin

První jílovská a.s., divize EXAR se již řadu let věnuje výrobě destilátů a extraktů z aromatických a léčivých rostlin. Nyní společnost nabízí výběr z více jak 150-ti druhů rostlin.


Gelový obklad Praha – chladivé a hřejivé sáčky Thermocompress universal

Gelový obklad Praha – chladivé a hřejivé sáčky Thermocompress universal

Gelové obklady Thermocompress universal pomáhají chladem nebo teplem proti bolestem a únavě. Tyto sáčky si můžete zakoupit u firmy První jílovská a. s. na Praze-západ. Thermocompress balíčky pomohou rychle a účinně od bolestí a osvěží lidský organismus. Jsou naprosto nezávadné vůči pokožce. Teplý obklad pomáhá prokrvení dané části těla a zmírní bolest. Sáček se nahřívá 20 minut ve vodě s teplotou do 80°C a poté se připevňuje na postižené místo pomocí ručníku. Chladivý balíček snižuje bolesti při přetížení organismu, únavě svalů nebo u otoků. Obklad vložte na dvě hodiny do mrazničky a poté přiložte na kůži. Nabízíme gelové obklady ve velikostech 16 x 16 nebo 16 x 24 cm. Pokud je horko nebo chlad příliš silný, je možné balíček nejprve obalit tenkou tkaninou.


Bylinné a aromatické extrakty | Jílové u Prahy

Bylinné a aromatické extrakty | Jílové u Prahy

Vyrábíme bylinné a aromatické extrakty a destiláty pro kosmetický a potravinářský průmysl. Již několik desítek let připravujeme odvary a destilace z více než sto padesáti druhů léčivých a aromatických rostlin. Pro kosmetiku vyrábíme extrakty lihové, propylenglykové a izopropylmyristátové. Pro průmysl máme připraveny extrakty lihové bez denaturace a zahuštěné na vakuových odparkách. Nabízíme výtažky z: aloe, borůvky, břízy, bezu, cedru, zeleného čaje, dubu, citroníku, česneku, heny, hluchavky, jahodníku, jmelí, kostivalu, křenu, lísky, lékořice, meduňky, mrkve, máty, svízele, pupavy, tymiánu a mnohých dalších léčivých a aromatických bylin. Na zakázku vytvoříme výtažky z rostlin, které se nenacházejí v našem seznamu. Namícháme extrakty podle přání zákazníka.


Bylinné balzámy, kaštanový balzám | Jílové u Prahy

Bylinné balzámy, kaštanový balzám | Jílové u Prahy

Vaši pokožku uklidní a prokrví účinné bylinné balzámy s kaštanovým výtažkem a čistým lihem. Líh, obsažený v balzámu, působí desinfekčně a je bez konzervačních látek, vůní a barviv. Každý z balzámů se užívá k vnějšímu ošetření. Kaštanový krém podporuje prokrvení pokožky. Obsahuje čistý extrakt lihu, kaštanu koňského a glycerinu. Dále přidáváme ke kaštanu i kořen kostivalu lékařského, který regeneruje pokožku po úrazech a uleví při námaze a zatížení svalů, a také osvěžující mátu, pomáhající od potíží pohybového aparátu. Ulevte svému přetíženému organismu masáží s využitím příjemných kaštanových balzámů s příměsí vonných částí a bylin.