První jílovská a.s., divize EXAR


Slunečná 548, Jílové u Prahy 254 01
Divize EXAR se věnuje produkci destilátů a extraktů z aromatických a léčivých rostlin již pár desítek let. V nynější době naší nabídce naleznete více jak 150 druhů léčivých a aromatických rostlin. Jedná se o extrakty do kosmetického anebo potravinářského průmyslu a potravních doplňků. Mezi naše výrobky patří bylinné balzámy, masážní emulze, destiláty, aromata, silice a extrakty z léčivých i aromatických rostlin.

Jedná se o extrakty do kosmetického a potravinářského průmyslu (potravní doplňky).
Kosmetika - extrakty:
- izopropylmyristátové
- lihové (líh denaturovaný bitrexem)
- propylenglykolové.

Potravinářství - extrakty:
- lihové (jemný líh bez denaturace)
- zahuštěné na vakuových odparkách dle domluveného množství lihovitosti i sušiny (60 %).

Vyrábíme i extrakty ze zákazníkem dodaných rostlin nebo dle jejich receptů. Přejeme si, aby konečný výrobek korespondoval s přáním našich klientů.

Dále v našem sortimentu naleznete vysoce kvalitní silice, které jsou hodně využívány v potravinářském a kosmetickém průmyslu.
Jedná se o silice: kmínová, smrková, borovicová, mrkvová, fenyklová, koriandrová, koprová, petrželová, libečková, česneková, yzopová, skořicová, anýzová, cedrová, santalová, celerová a levandulová.

Mezi naší činnost také patří výroba bylinných balzámů. V produktu působí lehce dezinfekčně čistý líh. Je oproštěn od všech syntetických konzervačních látek.
Nabízíme Kaštanový balzám, Kaštanový balzám s kostivalem a Kaštanový balzám s mátou. A mimo jiné také masážní emulzi - Valerii. Jedná se o masážní emulzi s kostivalem.

Výroba obkladu pro opakované použití (Thermocompress – universal) se řadí také mezi naše aktivity. Tento obklad díky účinkům tepla nebo chladu blahodárně působí na náš organismus. Mezi jeho přednosti patří jednoduché, rychlé a opakované použití. Ve spojení s pokožkou je naprosto neškodný.

Teplý obklad se využívá ke zlepšení lokálního prokrvení a umírnění bolesti. Naopak studený obklad zmírní bolest např. při únavě svalů, přetížení a otocích.
Kombinací teplého a chladného obkladu docílíte utišení bolesti a urychlení uzdravení.
Tento výrobek nabízíme ve dvou velikostech: 16 cm x 16 cm a 16 cm x 24 cm.

Další produkty a služby
  • kadeřnické potřeby, vlasové přípravky, drogistické zboží, čisticí prostředky, kosmetické výrobky
  • česneková a křenová pasta, bujóny a jíšky, mák a kmín, sójové omáčky, hořčice a octy


Související články
Přípravky značky BOCHEMIT ochrání dřevo proti dřevokazným houbám, hmyzu a plísním

BOCHEMIT přípravky na ochranu dřeva

Přípravky značky BOCHEMIT ochrání dřevo proti dřevokazným houbám, hmyzu a plísním

Dřevo stále hraje velkou roli při stavbách domů. Zejména, pokud se jedná o klasické rodinné domy. Dřevo se používá na schody, okna, konstrukce krovů. Posledním trendem je i kompletní dřevostavba. Dřevo se však musí chránit před škůdci, plísněmi a dřevokaznou houbou.


Dokonalý vzhled a dlouhodobá ochrana přírodního i umělého kamene

DEMA DEKOR CZ s.r.o.

Dokonalý vzhled a dlouhodobá ochrana přírodního i umělého kamene

Přírodní i umělý kámen vyniká především svou dlouhou životností, i přesto se na něm zub času začne postupně projevovat. Ať už potřebujete dlažbu, obklad, terasu či jiný kamenný objekt vyčistit nebo ochránit před stárnoucími procesy, s produkty značky Finalit budete spokojeni. Systémy Finalit jsou vhodné pro všechny typy přírodního i umělého kamene a byly ozkoušeny na mnoha historických památkách i komerčních objektech.


Vlhčené čistící utěrky a průmyslové čistící utěrky pro lidi i stroje

ZVG CZ s.r.o.

Vlhčené čistící utěrky a průmyslové čistící utěrky pro lidi i stroje

Praktické, důkladné, šetrné k pokožce. Takové jsou vlhčené čistící utěrky a průmyslové čistící utěrky společnosti ZVG. Tyto čistící utěrky využijete v automobilovém průmyslu, v domácnosti, pro očištění nerezových kovových dílů od šmíru, maziv i pro očištění rukou. I ty nejodolnější skvrny mizí po několika přetřeních.


Nové a stoprocentně účinné čisticí produkty pro váš vůz od společnosti ZVG

ZVG CZ s.r.o.

Nové a stoprocentně účinné čisticí produkty pro váš vůz od společnosti ZVG

Jestliže máte v plánu mít svůj automobil vždy dokonale čistý, pak důvěřujte novým produktům řady zetClean od společnosti ZVG. Přípravky vynikají svou vysokou účinností, šetrností k životnímu prostředí i jednoduchým použitím. Výsledek je ale vždy stoprocentní.


Další produkty a služby
Bylinné balzámy Jílové u Prahy – čistě přírodní pomoc při únavě pohybového aparátu

Bylinné balzámy Jílové u Prahy – čistě přírodní pomoc při únavě pohybového aparátu

Trápí Vás bolesti svalů a kloubů? Spolehněte se na pomoc čistě přírodních bylinných balzámů, které vyrábí divize EXAR společnosti První jílovská a.s. se sídlem v Jílové u Prahy.


Bylinné extrakty Jílové u Prahy - výroba extraktů z léčivých a aromatických rostlin

Bylinné extrakty Jílové u Prahy - výroba extraktů z léčivých a aromatických rostlin

První jílovská a.s., divize EXAR se již řadu let věnuje výrobě destilátů a extraktů z aromatických a léčivých rostlin. Nyní společnost nabízí výběr z více jak 150-ti druhů rostlin.


Gelový obklad Praha – chladivé a hřejivé sáčky Thermocompress universal

Gelový obklad Praha – chladivé a hřejivé sáčky Thermocompress universal

Gelové obklady Thermocompress universal pomáhají chladem nebo teplem proti bolestem a únavě. Tyto sáčky si můžete zakoupit u firmy První jílovská a. s. na Praze-západ. Thermocompress balíčky pomohou rychle a účinně od bolestí a osvěží lidský organismus. Jsou naprosto nezávadné vůči pokožce. Teplý obklad pomáhá prokrvení dané části těla a zmírní bolest. Sáček se nahřívá 20 minut ve vodě s teplotou do 80°C a poté se připevňuje na postižené místo pomocí ručníku. Chladivý balíček snižuje bolesti při přetížení organismu, únavě svalů nebo u otoků. Obklad vložte na dvě hodiny do mrazničky a poté přiložte na kůži. Nabízíme gelové obklady ve velikostech 16 x 16 nebo 16 x 24 cm. Pokud je horko nebo chlad příliš silný, je možné balíček nejprve obalit tenkou tkaninou.


Bylinné a aromatické extrakty | Jílové u Prahy

Bylinné a aromatické extrakty | Jílové u Prahy

Vyrábíme bylinné a aromatické extrakty a destiláty pro kosmetický a potravinářský průmysl. Již několik desítek let připravujeme odvary a destilace z více než sto padesáti druhů léčivých a aromatických rostlin. Pro kosmetiku vyrábíme extrakty lihové, propylenglykové a izopropylmyristátové. Pro průmysl máme připraveny extrakty lihové bez denaturace a zahuštěné na vakuových odparkách. Nabízíme výtažky z: aloe, borůvky, břízy, bezu, cedru, zeleného čaje, dubu, citroníku, česneku, heny, hluchavky, jahodníku, jmelí, kostivalu, křenu, lísky, lékořice, meduňky, mrkve, máty, svízele, pupavy, tymiánu a mnohých dalších léčivých a aromatických bylin. Na zakázku vytvoříme výtažky z rostlin, které se nenacházejí v našem seznamu. Namícháme extrakty podle přání zákazníka.


Bylinné balzámy, kaštanový balzám | Jílové u Prahy

Bylinné balzámy, kaštanový balzám | Jílové u Prahy

Vaši pokožku uklidní a prokrví účinné bylinné balzámy s kaštanovým výtažkem a čistým lihem. Líh, obsažený v balzámu, působí desinfekčně a je bez konzervačních látek, vůní a barviv. Každý z balzámů se užívá k vnějšímu ošetření. Kaštanový krém podporuje prokrvení pokožky. Obsahuje čistý extrakt lihu, kaštanu koňského a glycerinu. Dále přidáváme ke kaštanu i kořen kostivalu lékařského, který regeneruje pokožku po úrazech a uleví při námaze a zatížení svalů, a také osvěžující mátu, pomáhající od potíží pohybového aparátu. Ulevte svému přetíženému organismu masáží s využitím příjemných kaštanových balzámů s příměsí vonných částí a bylin.