Esthetic Medical Clinic
Klinika estetické medicíny Praha 2
Lékařská kryolipolýza, metoda pro cílené odbourávání tuků a celulitidy

Na naší klinice si můžete vybrat z několika metod lékařské kryolipolýzy. Na rozdíl od mnoha lipolytických metod, které poskytují destrukci tukových buněk teplem, je kryolipolýza založena na řízeném ochlazování tukových buněk, vedoucí k jejich postupnému odumření. Využít u nás můžete nový typ Proshock ICE, destičkovou kryo-lipolýzu pomocí přístroje CoolLipo Twin a nasávací kryolipolýzu.

Viditelné výsledky lékařská kryolipolýzy

Nová kryolipolýza "Proshock ICE" využívající technologii „ice-shock-lipolysis“

Lipolýza za pomoci ledu a šoku, je novou patentovanou technologií, "ice-shock-lipolysis". Během 4-6 ošetření v našem centru estetické medicíny proběhne odstranění tuku a redukce celulitidy metodou, která v sobě spojuje ledovou lipolýzu a zároveň velmi oblíbenou rázovou vlnu. To zaručuje skutečnou smrt tukových buněk. Přístroj pro tento typ kryolipolýzy je vybaven 2 hlavicemi – hlavicí pro ledovou lipolýzu, která vytváří kontrolované vakuum zaručující přímý kontakt hlavice s pokožkou. Druhá hlavice řeší problém celulitidy mechanickým protržením vláken samotné celulitidy. Redukce obvodu je viditelná a měřitelná ihned po prvním ošetření. S námi hubnete rychle.

Nová kryolipolýza "Proshock ICE"


Destičková kryo-lipolýza pomocí přístroje CoolLipo Twin

Na naší klinice máte možnost využít destičkové kryo-lipolýzy pomocí přístroje CooLipo Twin. Je to ideální alternativa některých invazivních metod, jako např. mezoterapie nebo liposukce. Přístroj CoolLipo Twin při kryo-lipolýze spouští proces přirozeného odumírání tukových buněk působením vysoce precizní zmrazovací technologie. Tukové buňky jsou zmrazeny skrz povrch pokožky, aniž by se poškodila okolí tkáň. Již po prvním proceduře se množství podkožního tuku sníží o 22 %, pak efekt narůstá v průběhu několika měsíců. K postupnému úbytku tukových buněk může docházet až 6 měsíců. Přístroj využíváme s úspěchem i pro omlazení pleti v obličeji.

Destičková kryo-lipolýza


Neinvazivní metoda odbourání tuků pomocí nasávací kryolipolýzy

Pro ty, kteří se chtějí trvale a bez rizika zbavit tukových deposit v oblasti břicha, vnějších či vnitřních stehen a boků, je tu nasávací kryolipolýza. Tato metoda neinvazivně odbourává podkožní tuk, a tak se může srovnávat i s klasickou liposukcí. Metoda funguje na principu řízeného zmrazení tukové tkáně v problematických partiích, jakými jsou břicho, boky a stehna. Odumřelé tukové buňky jsou pak odplavovány z těla přirozenými metabolickými pochody a lymfatickým systémem. Při zachování zdravého životního stylu a tělesné hmotnosti je efekt trvalý, podobně jako po klasické liposukci.

Nasávací kryolipolýzaLékařská kryolipolýza

Lékařská kryolipolýza

Lékařská kryolipolýza, metoda pro cílené odbourávání tuků a celulitidy

Laserová korektivní dermatologie

Laserová korektivní dermatologie

Laserová korektivní dermatologie a lékařské laserové depilace

Botulotoxin a dermální výplně Princess

Botulotoxin a dermální výplně Princess

Omlazení obličeje a vyhlazení vrásek pomocí Botulotoxinu a dermálních výplní