Výroba nábytku
Aleš Vít
Truhlářská výroba na zakázku, nábytkové sestavy a komponenty

Veškerý interiérový nábytek, vestavěné skříně, nábytek na míru do dětských a studentských pokojů, nábytkové sestavy do obývacích pokojů a předsíní získáte z vysoce kvalitních materiálů a v profesionálním provedení v truhlářské dílně - Nábytek Aleš Vít z Ivančic u Brna, kde se také nachází Vzorkové studio, kde si můžete osobně prohlédnout a vybrat z široké škály materiálů na výrobu nábytku včetně nábytkových komponentů.

Truhlářská výroba na zakázku - Nábytek Aleš Vít z Ivančic u Brna

Obývací sestavy, vestavěné skříně, předsíňové stěny na míru

Truhlářská výroba, mistrná práce se dřevem a dalšími vhodnými materiály pro výrobu nábytku na míru, originální 3D návrhy kuchyní, obývacích pokojů, předsíňových stěn, kanceláří, odborné poradenství ve výběru nábytkových komponentů a předvedení jejich funkčnosti v našem Vzorkovém studiu, individuální přístup ke každému zákazníkovi, rychlá realizace každé zakázky – to vše nabízíme v Truhlářství Aleš Vít.

Vestavěné skříně, předsíňové stěny na míru


3D grafický návrh pro truhlářskou výrobu, Vzorkové studio

Prostřednictvím 3D grafického návrhu budete již předem vědět, jak bude váš obývací pokoj, ložnice, studentský pokoj či kancelář vypadat. Přesně podle vašich představ zhotovíme nábytkové sestavy do každého interiéru vašeho domu, bytu, kanceláře. V našem Vzorkovém studiu vám předvedeme rovněž funkčnost nábytkových komponentů – otočné systémy, posuvné systémy u vestavěných skříní, otevírání nábytkových dvířek, výsuvy zásuvek, panty a mnoho dalších moderních detailů, zpříjemňujících každodenní užívání našich truhlářských výrobků.

Truhlářská výroba, Vzorkové studio IvančiceKuchyňské studio

Kuchyňské studio

Zakázková výroba kuchyní, kuchyňské linky, dřezy, spotřebiče

Truhlářství

Truhlářství

Truhlářská výroba na zakázku, nábytkové sestavy a komponenty

Zakázková výroba nábytku

Zakázková výroba nábytku

Zakázková výroba nábytku, nábytkové stěny, postele, skříně, komody