A-ROYAL Service s.r.o.
Ostraha objektů a ochrana osob Praha
Bezpečnostní služby, ostraha objektů, ochrana osob, průmyslové úklidové služby

Komplexní bezpečnostní služby – ostraha objektů, vstupních prostor, vjezdů vozidel, ochrana osob, ochrana veřejného pořádku v budovách, napojení chráněného objektu na pult centrální ochrany (PCO), návrh a instalace elektronického zabezpečovacího systému, kamerové systémy na klíč, poradenská činnost v oblasti zabezpečení domů, bytů, administrativních budov – Vám zajistí na vysoké úrovni profesionální firma A-ROYAL Service s.r.o., držitel certifikátů systémů managementu kvality, environmentu, bezpečnostních informací a směrnice pro fyzickou ochranu. Kromě ostrahy objektů nabízí společnost A-ROYAL Service i komplexní správu budov (Facility Management), nadstandardní úklidové služby průmyslových provozů, administrativních budov i zdravotnických zařízení.

Ostraha objektů a osob, A-ROYAL Service s.r.o., Beroun

Kontrola oprávněnosti vstupu osob, vjezdu vozidel, recepční služby, vnější i vnitřní ostraha objektů

Profesionální pracovníci společnosti A-ROYAL Service nabízí bezpečnostní služby v plném rozsahu, od ostrahy objektů v prostorách vstupu, kontroly oprávněnosti vjezdu vozidel, recepční služby, evidence návštěv, ochrany veřejného pořádku v budovách, napojení chráněného objektu na pult centrální ochrany (PCO) s neustálým monitoringem, až po vypracování návrhu a instalaci elektronického zabezpečovacího systému. Zákazníkům vycházíme maximálně vstříc, nabízíme kamerové systémy na klíč, pronájem jednorázových fotopastí a CCTV setů. Rovněž poskytujeme bezplatné odborné poradenství v oblasti účinného zabezpečení rodinného domu, bytu, sídla firmy. Naše kontrolní činnost, ostraha objektů a ochrana osob je vždy prováděna s nejvyšší odpovědností a kvalitou, na vysoké úrovni, podle norem ISO. Svěřte svoje bezpečí do našich rukou!

Komplexní bezpečnostní služby, A-ROYAL Service s.r.o., Beroun


Úklidy průmyslových provozů, čištění strojních zařízení, mytí podlahových ploch

Komplexní úklidové služby s použitím ekologicky nezávadných čisticích prostředků, orientace na maximální spokojenost zákazníka jsou další náplní firmy A-ROYAL Service s.r.o. Specializujeme se na úklidy průmyslových provozů, strojní mytí podlahových ploch, hloubkové čištění zátěžových míst podlah průmyslových areálů, čistíme technologická zařízení, výrobní a lakovací linky s použitím vhodných ochranných prostředků. Využijte našich špičkových služeb v oblasti generálních i pravidelných úklidů, provádíme postavební úklidy, mytí prosklených ploch, průmyslové čištění koberců, parní čištění provozů, horolezecké a výškové práce, čištění konstrukcí hal, osvětlení, voskování podlah, renovace dřevěných podlah. Zabýváme se i analýzou čistoty a prašnosti v průmyslových provozech včetně vypracování návrhu na odstranění nečistot a preventivních opatření vzniku znečištění strojních zařízení i provozních prostor.

Průmyslové úklidové služby, A-ROYAL Service s.r.o., BerounOstraha objektů, úklidové služby

Ostraha objektů, úklidové služby

Bezpečnostní služby, ostraha objektů, ochrana osob, průmyslové úklidové služby

Lovecké potřeby

Lovecké potřeby

Zbraně, střelivo, lovecké potřeby, oděvy, příslušenství a doplňky pro myslivost

Kamerové systémy

Kamerové systémy

Kamerové systémy CCTV HIKVISION, PANASONIC – návrh, instalace, servis