Bezpečnostní služby, ostraha objektů, ochrana osob, průmyslové úklidové služby

Komplexní bezpečnostní služby – ostraha objektů, vstupních prostor, vjezdů vozidel, ochrana osob, ochrana veřejného pořádku v budovách, napojení chráněného objektu na pult centrální ochrany (PCO), návrh a instalace elektronického zabezpečovacího systému, kamerové systémy na klíč, poradenská činnost v oblasti zabezpečení domů, bytů, administrativních budov – Vám zajistí na vysoké úrovni profesionální firma A-ROYAL Service s.r.o., držitel certifikátů systémů managementu kvality, environmentu, bezpečnostních informací a směrnice pro fyzickou ochranu. Kromě ostrahy objektů nabízí společnost A-ROYAL Service i komplexní správu budov (Facility Management), nadstandardní úklidové služby průmyslových provozů, administrativních budov i zdravotnických zařízení.

Ostraha objektů a osob, A-ROYAL Service s.r.o., Beroun

Kontrola oprávněnosti vstupu osob, vjezdu vozidel, recepční služby, vnější i vnitřní ostraha objektů

Profesionální pracovníci společnosti A-ROYAL Service nabízí bezpečnostní služby v plném rozsahu, od ostrahy objektů v prostorách vstupu, kontroly oprávněnosti vjezdu vozidel, recepční služby, evidence návštěv, ochrany veřejného pořádku v budovách, napojení chráněného objektu na pult centrální ochrany (PCO) s neustálým monitoringem, až po vypracování návrhu a instalaci elektronického zabezpečovacího systému. Zákazníkům vycházíme maximálně vstříc, nabízíme kamerové systémy na klíč, pronájem jednorázových fotopastí a CCTV setů. Rovněž poskytujeme bezplatné odborné poradenství v oblasti účinného zabezpečení rodinného domu, bytu, sídla firmy. Naše kontrolní činnost, ostraha objektů a ochrana osob je vždy prováděna s nejvyšší odpovědností a kvalitou, na vysoké úrovni, podle norem ISO. Svěřte svoje bezpečí do našich rukou!

Komplexní bezpečnostní služby, A-ROYAL Service s.r.o., Beroun


Úklidy průmyslových provozů, čištění strojních zařízení, mytí podlahových ploch

Komplexní úklidové služby s použitím ekologicky nezávadných čisticích prostředků, orientace na maximální spokojenost zákazníka jsou další náplní firmy A-ROYAL Service s.r.o. Specializujeme se na úklidy průmyslových provozů, strojní mytí podlahových ploch, hloubkové čištění zátěžových míst podlah průmyslových areálů, čistíme technologická zařízení, výrobní a lakovací linky s použitím vhodných ochranných prostředků. Využijte našich špičkových služeb v oblasti generálních i pravidelných úklidů, provádíme postavební úklidy, mytí prosklených ploch, průmyslové čištění koberců, parní čištění provozů, horolezecké a výškové práce, čištění konstrukcí hal, osvětlení, voskování podlah, renovace dřevěných podlah. Zabýváme se i analýzou čistoty a prašnosti v průmyslových provozech včetně vypracování návrhu na odstranění nečistot a preventivních opatření vzniku znečištění strojních zařízení i provozních prostor.

Průmyslové úklidové služby, A-ROYAL Service s.r.o., Beroun


PODSTRÁNKY

Ostraha objektů, úklidové služby

Ostraha objektů, úklidové služby
Bezpečnostní služby, ostraha objektů, ochrana osob, průmyslové úklidové služby

Lovecké potřeby

Lovecké potřeby
Zbraně, střelivo, lovecké potřeby, oděvy, příslušenství a doplňky pro myslivost

Kamerové systémy

Kamerové systémy
Kamerové systémy CCTV HIKVISION, PANASONIC – návrh, instalace, servis
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA A-ROYAL Service s.r.o. Ostraha objektů a ochrana osob Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
A-ROYAL Service s.r.o.
www.a-royal.cz
Adresa

Adresa

Plzeňská 1729
Beroun 266 01

info@a-royal.cz
+420 605 232 311


Najdete nás také zde:

ARES
captcha