Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Sedlec - Prčice, Luční 330


Luční 330, Sedlec - Prčice 257 91
Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna, Sedlec - Prčice, Luční 330 je školské zařízení pro výkon ústavní nebo ochranné výchovy dětí a mládeže. Do našeho dětského domova jsou umisťováni chlapci a děvčata ve věku od 6 do 15 let. V našem zařízení nahrazujeme dětem zanedbanou nebo neúplnou rodinnou péči a připravujeme je pro samostatný život.

Dětský domov:
- čtyři samostatně stojící dvojdomy
- kapacita 48 lůžek
- každá rodinná skupina má k dispozici dostatečný počet ložnic, hygienické zázemí, kuchyň i oddělenou místnost ke stabilizaci agresivního dítěte
- fotbalové hřiště
- tenisové kurty
- basketbalové hřiště.

Základní škola:
- členění do 8 tříd
- různé zájmové kroužky
- tělocvična, posilovna.

Školní jídelna.

Další služby:
- možnost pronájmu tělocvičny, posilovny a venkovních hřišť
- ubytování pro veřejnost.

Prostorové uspořádání a vybavení celého areálu splňuje veškeré zákonné předpisy a normy. Další informace najdete na našich webových stránkách.

Produkty
  • základní škola pro postižené, základní škola Montessori, základní umělecká škola, anglická základní škola
  • náhradní výchovná péče, všestranná péče dětem, péče o sirotky, dobročinné sbírky, dětský diagnostický ústav


Související články
Více než jen škola: Vzdělání pro 21. století

Obec Libčany

Více než jen škola: Vzdělání pro 21. století

V srdci malebné obce Libčany nedaleko Hradce Králové se nachází škola, která je synonymem pro kvalitní vzdělání a přátelskou atmosféru. Základní škola Libčany je místem, kde se snoubí historie s moderními vyučovacími metodami a kde každý žák dostává prostor pro svůj osobní rozvoj.


Základní škola Jana Wericha

Základní škola Jana Wericha

Základní škola Jana Wericha

Tato škola se nachází v Praze, konkrétně v Řepích, kde započala svou dlouholetou praxi v oboru školství v roce 1985. Základní škola Jana Wericha je historické místo, které má rozhodně co nabídnout. Jedná se o plně organizovanou školu, která úzce spolupracuje s celou řadou odborných učitelů. Jejich úkolem je postarat se o každé dítě, dát mu co největší péči a pochopení, ale přitom jej vybavit těmi nejlepšími vlastnostmi a vědomostmi do jejich následné budoucnosti.


Chopinův Festival v Mariánských Lázních: Oslava hudebního dědictví

Společnost Fryderyka Chopina, spolek

Chopinův Festival v Mariánských Lázních: Oslava hudebního dědictví

Chopinův Festival v Mariánských Lázních je významnou kulturní událostí, která přitahuje milovníky klasické hudby z celého světa. Festival, věnovaný životu a dílu Fryderyka Chopina, nabízí bohatý program koncertů a kulturních akcí. Navštivte památník Chopina a prožijte atmosféru doby, kdy tento geniální skladatel žil a tvořil.


Autoservis Veselý v Hodoníně: Vaše jistota v mechanických a elektro opravách vozidel

Pavel Veselý

Autoservis Veselý v Hodoníně: Vaše jistota v mechanických a elektro opravách vozidel

Autoservis Veselý v Hodoníně se specializuje na komplexní mechanické opravy, diagnostiku a autoelektroniku. Nabízí spolehlivé a precizní služby, které zajistí bezpečný a pohodlný provoz vašeho vozidla. S dlouholetými zkušenostmi a odborným vzděláním poskytuje vysokou kvalitu servisu pro všechny značky automobilů. Od mechanických oprav po montáž elektronických systémů, Autoservis Veselý je připraven řešit jakýkoli problém vašeho auta.


Firemní články
Dětský domov a škola se snahou připravit děti do života.

Dětský domov a škola se snahou připravit děti do života.

Základní škola a speciální škola s dětským domovem se 48 lůžky, Sedlec, která nabízí plno mimoškolních aktivit a činnosti v dílnách, ateliéru, počítačové učebně či cvičné kuchyni.


Dětský domov se základní školou, jídelnou a sportovišti na Příbramsku

Dětský domov se základní školou, jídelnou a sportovišti na Příbramsku

Dětský domov, základní škola, jídelna, tělocvična, hřiště na Příbramsku, celoroční provoz s komplexní péčí a citlivým přístupem pro děti se zanedbanou výchovou.