Vinařství
Jiří Barabáš


Strachotice 361, Strachotice 671 29

Firemní akce ve vinařství, ale také svatby a ubytování ve vinici Vám spolehlivě zajistí naše vinařství ve Znojmě.

Jsme malé rodinné bio vinařství na Znojemsku - producenti vína z vlastních vinic, jež nesou osobitý charakter jedinečných viničních tratí Znojemska a navíc s možností ubytování. K dispozici totiž máme moderně vybavený penzion přímo ve vinici. Lze domluvit polopenzi, což přímo vybízí k firemním akcím, oslavám, či workshopům.

Obhospodařujeme 9 ha vlastních vinic v katastru obce Tasovice ve viniční trati Stará hora a ve Strachoticích ve viniční trati Strachotický vrch, které se nacházejí v okrese Znojmo.

Všechny naše vinice jsme obděláváme ekologicky se souladem s přírodou. Postupně jsme se propracovali k úplnému odstranění chemických přípravků z našich vinic a přechodu na biohospodaření.

Od roku 2010 jsme držiteli certifikátu, jako výrobci vína z vlastních biohroznů. Veškeré naše víno lahvujeme a prodáváme jako víno přívlastkové s certifikátem o biopůvodu.

IČ: 10113479
Okres: Znojmo
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Barabášová

Telefon:
+420 604 810 897

Email:
vinarstvi.barabas@o2active.cz

Web:
https://vinarstvibarabas.cz/

Kontaktní osoby:

Barabášová
tel: +420 603 305 479
email: vinarstvi.barabas@o2active.cz

ing. Jiří Barabáš
tel: +420 604 810 897
email: jiri@vinarstvibarabas.cz


GPS: 48°47′54.53″ N, 16°10′19.56″ E

QR kód firmy Vinařství Jiří Barabáš

METRO - PALÁC, s.r.o.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Skvělé gastronomické zážitky za rozumné ceny nabízí hotel IBERIA v srdci Opavy

Hotel a restaurant IBERIA*** Opava

Skvělé gastronomické zážitky za rozumné ceny nabízí hotel IBERIA v srdci Opavy

Dobře se najíst patří k záležitostem, které činí člověka spokojeným. Jestliže máte cestu do Opavy, pak vaše chuťové buňky plně uspokojí hotel IBERIA s restauracemi Castillo a Citadela. Můžete ochutnat tradiční španělskou kuchyni i skvělá moravská vína.


Velkosklad alkoholických nápojů, značkových rumů, koňaků i sudového piva – to vše s rozvozem po Opavsku

L & M nápoje s.r.o.

Velkosklad alkoholických nápojů, značkových rumů, koňaků i sudového piva – to vše s rozvozem po Opavsku

Velkosklad lihovin, alkoholických nápojů i nealkoholických, ale také značkových koňaků, vytříbených rumů, piva sudového i lahvového, vína a spousty dalších druhů výrobků jsou k dispozici od společnosti L & M nápoje s.r.o. Zákazníci však mohou nakupovat i mnohé další zboží, džusy, kávu, čaj i slané pečivo.


Firemní akce, školní výlety a další možnosti s veškerým komfortem

SKI AREÁL HLUBOČKY, spol. s r.o.

Firemní akce, školní výlety a další možnosti s veškerým komfortem

Zařídit dětem nezapomenutelný školní výlet a zaměstnancům, či obchodním partnerům zážitky spojené s firmou, tak to dává někdy zabrat. Ale jen do té doby, než najdete skvělé řešení, které poskytuje nejen zážitky, ale také skvělé ubytování a nádherné prostředí. Přesně takové podmínky vám zařídí SKI AREÁL HLUBOČKY, spol. s r.o., Olomouc


Kvalitní ubytování u letiště Praha Ruzyně za nízké ceny

FBA spol.s r.o.

Kvalitní ubytování u letiště Praha Ruzyně za nízké ceny

Odlétáte na dovolenou nebo se vracíte v časných ranních hodinách? Pokud se chcete vyhnout nepříjemnému nočnímu cestování na nebo z letiště, máme pro Vás řešení. Je jím kompletně zrekonstruovaný hotel na Praze 6, Ruzyni, v těsné blízkosti pražského letiště Václava Havla. Celý objekt je moderně vybavený. Nabízí možnost levného ubytování a stravování v restauraci, která denně nabízí chutná a zdravá polední menu. Pro firmy jsou navíc k dispozici konferenční prostory a plně vybavené učebny vhodné pro školení i obchodní jednání.