Hotel Svratka


Na Vyhlídce 41, Svratka 592 02
Hotel Svratka leží vedle lyžařského areálu Svratka a nabízí ubytování v hotelových pokojích a bungalovech v Českomoravské vrchovině.

Nabízíme ubytování v 27 zrekonstruovaných rozlehlých pokojích se sociálním zařízením se sprchovým koutem, TV a WiFi. Ze všech pokojů je výhled do okolní přírody. Jeden z pokojů má bezbariérový přístup, dvě samostatné ložnice, rohovou vanu a sprchu. Tři pokoje jsou nadstandardně vybaveny lednicí. Ubytovací kapacita hotelu je 27 pokojů, tj. 93 lůžek.

2 x dvoulůžkový
13 x třílůžkový
8 x čtyřlůžkový
3 x pětilůžkový a 1 x apartmán

Dále se mohou hosté ubytovat ve zrekonstruovaném bungalovu, který je umístěn v areálu hotelového komplexu nedaleko hlavní budovy hotelu Svratka. Všechny pokoje zde mají své sociální zařízení, balkon, TV a WiFi. Stravovat se můžete v restauraci hotelu a hosté mohou využívat také všech služeb pro hotelové hosty.

V rámci ubytování nabízíme snídaně formou bufetu.

Stravování je umožněno v restauraci s kvalitními gastronomickými službami a nabízíme také kavárnu s barem.

Dále je pro ubytované hosty k dispozici krytý bazén, lázně s masážemi a sauna. Mezi další vybavení patří herna, golfový simulátor a minigolf.
Hotel disponuje také kongresovým sálem i několika salónky.

Produkty
  • obědy a večeře, zvěřinové speciality, nabídka jídel, alkoholické a nealkoholické nápoje, svatby a promoce
  • stravování v hotelu, rodinné oslavy, svatby, konference, pokoje a apartmány, ubytování

Půjčovna VZV a manipulační techniky – pronájem vysokozdvižných vozíků za bezkonkurenční cenu.
Prodej vysokozdvižných vozíků - retrak, čtyřcestné, regálové VZV pro manipulaci s materiálem.

Wellness hotel, luxusní ubytování, Beskydy resort, relaxace, sauna, bazén, venkovní jezera, masáže.

Wellness hotel, luxusní ubytování, Beskydy resort, relaxace, sauna, bazén, venkovní jezera, masáže

Související články
Ubytování v rodinném penzionu v blízkosti města Třeboně

Roman Matějka - Penzion u Třeboně

Ubytování v rodinném penzionu v blízkosti města Třeboně

Pokud hledáte místo, kde si odpočinete od shonu a stresu každodenního života, nechte se zlákat kouzlem Penzionu u Třeboně. Tento rodinný penzion se nachází v malebné obci Břilice, v srdci jihočeských rybníků, a poskytuje komfortní ubytování, vynikající kuchyni a spoustu možností, jak si užít přírodu i kulturu.


Hotel Paramon - relaxace v srdci Jeseníků

Hotel Paramon

Hotel Paramon - relaxace v srdci Jeseníků

Hledáte klidné a pohodlné ubytování v srdci Jeseníků? Hotel Paramon je tou pravou volbou pro vás. Nabízí komfortní pokoje a chatky, vynikající stravování, služby a aktivity pro relaxaci i aktivní odpočinek.


Najděte svou netradiční dovolenou s námi, představujeme vám eUbytko.cz

eUbytko

Najděte svou netradiční dovolenou s námi, představujeme vám eUbytko.cz

Když přemýšlíme o dovolené, mnohdy se nám vybaví exotické pláže, vzdálené destinace a dobrodružství ve vzdálených zemích. Ale co když vám řekneme, že i v České republice můžete zažít netradiční dovolenou plnou pohody a zábavy? Na portálu eUbytko.cz můžete objevit širokou škálu ubytovacích zařízení, které vám umožní prožít nezapomenutelnou dovolenou s dětmi, a to za přijatelné ceny.


Firemní akce, teambuilding, konference a svatby v Telči v Hotelu Antoň

HOTEL ANTOŇ s.r.o.

Firemní akce, teambuilding, konference a svatby v Telči v Hotelu Antoň

V případě, že hledáte ideální místo pro vaši firemní akci, teambuilding, konferenci nebo svatbu, je pro vás skvělou volbou Hotel Antoň v Telči. Tento bezbariérový hotel nabízí nejen komfortní ubytování v historickém prostředí, ale také moderní zázemí pro různé typy akcí. Nachází se v centru města Telč, které je díky svému zachovalému renesančnímu náměstí a zámku zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO. Je situován naproti zámecké zahradě, hned vedle ústředního městského parkoviště a je ideálním výchozím bodem pro prohlídku města i jeho okolí.