Maplast duty, s.r.o.


Komenského 625, Blučina 664 56
Společnost MAPLAST CZ, s.r.o. se zabývá výrobou plastových dílců a nabízí komplexní řešení výroby precizních forem a nástrojů a vstřikovaní komplikovaných plastových dílců. Činnost společnosti je rozdělena do pěti základních kategorií:
- návrh a vývoj plastových dílů dle požadavků zákazníka, návrh a vývoj forem
- výroba forem - broušení, tepelného zpracování a jiných › zkoušky a validace forem na vstřikolisech (Krauss Maffei a Demag) › metrologické proměření výlisků a validace,
- vstřikování plastů: malosériová i velkosériová výroba, výroba prototypů

Produkty
  • strojírenské kreslení, zpracování materiálů, frézování na frézách, pískování drobných součástí, kalení kovových součástí, výroba nástrojů
  • plastové rozvody vody, zpracování plastických hmot, formátované přířezy, trubky a plastové desky


Související články
Šnekové a kuželové převodovky, transformátory, axiální ložiska i technické plasty skvělé kvality

STAPI - Stanislav Pípal s.r.o.

Šnekové a kuželové převodovky, transformátory, axiální ložiska i technické plasty skvělé kvality

Sháníte transformátory, převodovky, technické plasty, a podobně? Obraťte se na nás. Firma STAPI – Stanislav Pípal, s.r.o., nabízí kvalitní a precizně zpracované produkty z oblasti plastů, transformátorů, ložisek, převodovek a dalších výrobků.


Vstřikovací formy nejen pro český průmysl

TESPON s.r.o. - Nástrojárna Kolín

Vstřikovací formy nejen pro český průmysl

Práce s plasty je mnohdy velice náročná. Především, pokud se jedná o výrobu forem, které musejí mít naprosto přesné parametry, jenž jsou dané zadavatelem. Vstřikovací formy společnosti TESPON s.r.o. Využívají nejen české, ale i zahraniční firmy.


Silikonové náramky na zakázku jako účinný propagační prostředek

IdentCORE s.r.o.

Silikonové náramky na zakázku jako účinný propagační prostředek

Silikonové náramky jsou účinným a cenově dostupným propagačním a reprezentativním prostředkem všech kulturních či společenských událostí i firem či spolků. Díky moderním technologiím lze v krátké době vytvořit velké množství silikonových náramků, které díky přitažlivému vzhledu zaujmou širokou veřejnost. Tyto náramky jsou populární především u mladých lidí, kteří je rádi nosí a šíří tak povědomí o dané značce. Pod záštitou firmy IdentCORE vznikl web silikonovenaramky.com, zaměřující se na kvalitní profesionální výrobu těchto náramků v malém i velkém objemu s využitím různých technologií.


Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.

LUNA PLAST a.s.

Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.

Představujeme Vám bezešvé trubkové oblouky v sortimentu českého výrobce PE plastových trubek, společnosti LUNA PLAST a.s. K jejich výrobě firma přistoupila, aby uspokojila poptávky svých současných odběratelů.


Firemní články
Vstřikování plastů, výroba vstřikovacích forem Blučina

Vstřikování plastů, výroba vstřikovacích forem Blučina

Potřebujete-li kontaktovat firmu, která se dlouhodobě zabývá a věnuje se vstřikování plastů a výrobě vstřikovacích forem pak se obraťte na společnost Maplast CZ, s.r.o. jejíž sídlo je na jižní Moravě v obci Blučina. Jsme rodinná flexibilní firma s evropským standardem a s více než 20 praxí v oblasti vstřikování plastů a výroby vstřikovacích forem. Naše společnost má velice dobrou lokaci a také napojení na evropskou dálniční síť, jelikož sídlíme 15min od Brna ve směru na Bratislavu/Břeclav. V budově máme 2 nezávislé provozy – Lisovnu a Nástrojárnu. Lisovna má k dispozici 15 vstřikolisů s uzavírací silou od 22t až do 500t, jsme tedy schopni vyrábět plastové výlisky od 0,05g až do 2000g. Používáme veškeré dostupné technické termoplasty, ale i náročnější na zpracování s různými stupni % plnění. Know how Maplastu spočívá ve flexibilitě a adaptibilitě zákazníkovi, jelikož jsme ihned schopni reagovat na požadavky zákazníka a nastavit naší produkci jak na málo, tak i velko sériovou výrobu. Nástrojárna je vybavena standartními stroji tj. CNC centrum na elektroerozivní obrábění , frézky aj. stroje, které jsou potřeba pro chod tohoto provozu. Kromě reparace, servisu a údržby nástrojů, také poskytujeme návrh designu, konzultace a výrobu nových nástrojů. Jsme schopni ihned servisovat a udržovat naše formy, v čem spočívá nesmírný benefit pro zákazníka. Působíme v těchto sektorech – elektro průmysl, vodohospodářství, spotřební průmysl a automobilový průmysl. Mezi naše největší a nejdůležitější obchodní partnery patří ABB, Isan radiátory, Commscope, Pentair international, Alumistr, TYCO aj. Snažíme se stále rozvíjet a investovat do společnosti, abychom byli na trhu platným hráčem. Plastové díly, které se zde vyrobí se vyváží do celého světa. Pro více jakýchkoli informací o naší společnosti a práce s ní spojené nás neváhejte kontaktovat.