Nevíte si rady s koupí nemovitosti? Odborně pomoci vám mohou realitní makléři, kteří vám dokážou zprostředkovat koupi domu, bytu, komerčních prostor (haly, sklady, výrobní prostory, kanceláře) nebo pozemku (stavební parcely, zahrady, lesy, parky, louky).

Realitní makléř - prodej bytů, domů, nemovitostí

Od roku 1992 zprostředkováváme prodeje, koupě a pronájmy nemovitostí po celé České republice. Našim cílem je poskytnout klientům odborný a profesionální servis. Po celou dobu činnosti spolupracujeme se zavedenou advokátní kanceláří. V nabídce prezentujeme jen takový počet zakázek, na kterých můžeme zodpovědně a exklusivně pracovat.

Ekonomické poradenství Tržní ocenění nemovitostí - posudky ekonomika ceny a odhady nemovitostí - ocenění nemovitostí pro úvěrová řízení zpracování - vyhláškové odhady nemovitostí Realitní činnost - bytové prostory Realitní činnost - nebytové prostory Inženýrská činnost v investiční výstavbě

Služby: - realitní makléřka.

Služby: - střednědobé a dlouhodobé investice v oblasti prodeje a zpětných pronájmů nemovitostí - investice do realit

Činnost: - poradenstvím v oblasti realit

Služby: - úklidové - finanční poradenství - realitní služby

Realitní kancelář Účetnictví. Správa nemovitostí (domů a bytů).

Radek Záhorka je realitní poradce. Zaměřuje se na prodej a pronájem malých a středních bytů v Praze. Je také autorem elektronické knihy 10 kroků při prodeji nemovitosti. Kontaktujte Radka Záhorku a poznejte, jestli Vám sedí jeho přístup.

Realitní činnost. Prodej a pronájem bytů, domů a pozemků v Praze a okolí. Realitní služby na míru pro Vás. Férové jednání a žádné poplatky.