Potřebujete pomoct s natáčením? Odborníci vám pomohou pořídit videozáznamy, virální videa, TV spoty, reklamní videa, instruktážní videa, dokumenty, znělky a mnoho dalšího. Střižná, ozvučovací, nahrávací a osvětlovací technika je samozřejmostí.

Produkční společnost - výroba a distribuce multimediálních, tištěných vzdělávacích a propagačních materiálů - DTP studio - tisk.

Digitalizace - fomácí filmové nahrávky: - VHS, super VHS, VHS-C - HI8, 8 DIGITAL - DVD, MINI DV - film 8mm, 16mm - vše na externím paměťovém zařízení.

Práce: -malířské -natěračské - tapetářské Služby: -natáčení videa, zpracování videa -videoslužby, Svatební video

Televizní a filmový ateliér | Produkce televizních pořadů, dokumentární filmy a VIP televizní projekty. Od scénáře po master. Grafika | Design | Vizualizace | 2D & 3D | Televizní reklamy | Reklamní spoty pro sociální sítě | Videa |

GRAFIK na PC, 2D, 3D kreslení a modelování ve vektorové grafice, a následná animace např. pro video reklamy, katalogy, plakáty. UMĚLECKÉ SLUŽBY - malíř, výtvarník - MALBA NA STĚNU VIDEO - Fotografické práce, - svatební fotograf - zhotovení fotoalba - grafika - fotografie MEDIÁLNÍ SLUŽBY,

Výroba propagačních a reklamních filmů: - propagační filmy - 2D, 3D animace - televizní reklamy - dokumenty - letecké záběry - příprava katalogů a tiskovin - výroba propagačních předmětů a webových stránek.

Služby - natáčení kulturních, společenských a sportovních akcí, svateb - natáčení dokumentů, prezentačních pořadů firem, - digitalizace formátů VHS, SVHS, VHS-C, 8mm, 16mm, Mini DV - servis střihových počítačů a jejich sestavení - poradenství - základy práce na video střižně, práce s kamerou

Služby: - nahrávací studio - zpracování zvuku a videa - dabing, ozvučení filmu - výroba videoklipů.

Služby - natáčení a zpracování videa - prezentace, reklamy, svatby.

Služby - pořizování videozáznamů - digitalizace starých fotografií, gramofonových desek.

Tvorba, výroba: - reportážní videa - svatební videoklipy - natáčení maturitních plesů.

Výroba: - výukových videopořadů - odborných videopořadů.

Služby: - tvorba výukových videopořadů pro autoškoly a širokou motoristickou veřejnost

Produkční studio, služby: - výroba videozpravodajství a publicistiky - zpravodajské reportáže, publicistické pořady, dokumenty

Jsme videoprodukční firma. Jsme schopni zajistit vše od tvorby scénáře na míru, natočení videa, jeho střih a postprodukci, 2D i 3D animaci až po tvorbu audio stopy včetně profesionálního dabingu. Máme zkušenosti s tvorbou reklam pro TV a kina nejen v ČR, ale například i v Kanadě nebo USA.

Služby - vedení účetnictví - daňové poradenství - personální a mzdová agenda. Filmové studio - natáčení filmů, dokumentárních a prezentačních pořadů.

Výroba a ozvučení reklamní spotů - dabing - reklamní hudba - zvuková, televizní a filmová postprodukce.

Činnost: - letecké fotografování - filmové záběry z modelu vrtulniku.

Služby: -produkční práce -letecké a časosběrné snímky

Koncertní, produkční a pořadatelská agentura: - pořádání koncertních vystoupení v ČR a zahraničí - produkční činnost - kompletní mediální zajištění realizovaných projektů - realizace reklamních produktů spojených se zajišťovánými projekty - výroba a distribuce hudebních rozhlasových pořadů.

Služby: - filmová a dokumentární produkce - reklamní spoty - audiovizuální produkce - dabing