Potřebujete pomoct s natáčením? Odborníci vám pomohou pořídit videozáznamy, virální videa, TV spoty, reklamní videa, instruktážní videa, dokumenty, znělky a mnoho dalšího. Střižná, ozvučovací, nahrávací a osvětlovací technika je samozřejmostí.

Služby: - produkční společnost - tvorba krátkých osobních filmů

Činnost: - filmová a televizní produkce.

Služby: - produkční společnost - tvorba videí - výroba reklamy

Služby - profesionální střih videa - editace videa a zvukové složky - přidání titulků, efektů a hudby - tvorba DVD - umístění na web.

Profi videoprodukce - záznamy ve formátu SD s výstupem na DVD - záznamy ve formátu Full HD s výstupem na BLU - RAY - svatby - maturitní plesy - prezentace - videovizitky - dokumenty - slavnosti včetně postprodukce a výroba DVD i Blu Ray - reklamní spoty pro digitalní kina v České ...

Výroba: - firemní propagační videoprofily - video manuály - cizojazyčné verze videoprogramů - české verze zahraničních videoprogramů - profesionální videozáznam jakýchkoliv firemních i soukromých společenských, kulturních či sportovních akcí.

Výroba a zpracování video záznamů: - záznam významných událostí, svatby, křtiny, rodinné události, oslavy, sportovní akce - kompletní zpracování domácího videa, střih, efekty, titulky, dabing - prezentace pro výstavy a akce - tvorba reklamních spotů na nosičích DVD Výroba: - www stránky.

Fotografické služby pro obce, firmy a fyzické osoby - komplexní fotopráce Video služby pro obce, firmy a fyzické osoby - natáčení reportáží a dokumentů, včetně zpracování scénářů - profesionální prezentace firem, škol, neziskových organizací - natáčení svateb, významných rodinných událostí

Výroba: -profesionální záznam a střih pro podniky a jinou klientelu /filmy, hudební akce, večery atd. (výstup na TV i DVD, HD, 3D dvd, blueray) -filmy a videozáznamy -reklamní spoty. Služby: -střih, zpracování, finální produkt.

Prodej: - možnost on line platby - na splátky přes internet - expresní oprava, servis. Prodej na splátky, protiúčet, komisní: - hudební nástroje, aparatury - notové materiály - počítače, hudební software. Oprava, servis: - kytary, klávesové nástroje - zesilovače, aparatura. Výroba: - hudební spoty, reklama - zesilovače, ...

Výroba a prodej buttonů (placek) ve velikostech 44 mm a 56 mm a také vyrábíme klíčenku ve tvaru srdce. Ze služeb vám můžeme nabídnout videopráce - přepisy 8mm filmů a videa na DVD s případnými doplňkovými možnostmi: střih, podkresová hudba, titulky a trikování.

Produkční společnost - výroba a distribuce multimediálních, tištěných vzdělávacích a propagačních materiálů - DTP studio - tisk.

Digitalizace - fomácí filmové nahrávky: - VHS, super VHS, VHS-C - HI8, 8 DIGITAL - DVD, MINI DV - film 8mm, 16mm - vše na externím paměťovém zařízení.

Práce: -malířské -natěračské - tapetářské Služby: -natáčení videa, zpracování videa -videoslužby, Svatební video

GRAFIK na PC, 2D, 3D kreslení a modelování ve vektorové grafice, a následná animace např. pro video reklamy, katalogy, plakáty. UMĚLECKÉ SLUŽBY - malíř, výtvarník - MALBA NA STĚNU VIDEO - Fotografické práce, - svatební fotograf - zhotovení fotoalba - grafika - fotografie MEDIÁLNÍ SLUŽBY,

Výroba propagačních a reklamních filmů: - propagační filmy - 2D, 3D animace - televizní reklamy - dokumenty - letecké záběry - příprava katalogů a tiskovin - výroba propagačních předmětů a webových stránek.

Služby - natáčení kulturních, společenských a sportovních akcí, svateb - natáčení dokumentů, prezentačních pořadů firem, - digitalizace formátů VHS, SVHS, VHS-C, 8mm, 16mm, Mini DV - servis střihových počítačů a jejich sestavení - poradenství - základy práce na video střižně, práce s kamerou

Služby: - nahrávací studio - zpracování zvuku a videa - dabing, ozvučení filmu - výroba videoklipů.

Služby - natáčení a zpracování videa - prezentace, reklamy, svatby.

Služby - pořizování videozáznamů - digitalizace starých fotografií, gramofonových desek.

Tvorba, výroba: - reportážní videa - svatební videoklipy - natáčení maturitních plesů.

Výroba: - výukových videopořadů - odborných videopořadů.