Chcete se naučit tančit? Vyberte si z nabídky tanečních studií, které nabízí nespočet různých kurzů a metod výuky. Různé společenské latinskoamerické a standardní tance, ale také moderní tance typu hip-hop, breakdance nebo třeba zumba a mnoho dalších.

Restaurace, pohostinství se nachází ve sportovním areálu. Nabízíme stravování a sportovní vyžití. Pořádání rauty, oslavy narozenin, večírky a jiné akce. Snídaně, obědy, večeře, nápoje alkoholické, nealkoholické. Ubytování-možnost ubytování ve 3 - 6lůžkových pokojích se sociálním zařízením.

Taneční studio - taneční kurzy - výuka tance.

STUDIO-P GREIS Celostní medicína s využitím klasické medicíny a psychosomatické artterapie - využití znalostí astrologie, numerologie, chiromantie a karet (taroty). Partnerské vztahy. Pohybová kultura-taneční škola. Poradna pro ženy-příprava k porodu. Pomoc v krizi-toxikomanie, životní rezignace.

Taneční kurzy pro dospělé v taneční škole. Pořádáme skupinové lekce brazilského zouku a West coast swingu. Možnost individuálních lekcí.

Taneční studio, výuka tance, taneční kurzy, latina, standard, flamenko, choreografie, děti, junioři, mládež, dospělí, senioři, pohybová průprava a správné držení těla, kurz španělského flamenca, kurz taneční pro dospělé, kurz latiny, kurz pilates, v ýuka standardních a latinskoamerických tanců, příprava tanečních párů k olympijskému sportu, ...

Taneční škola. Kurzy: -společenský tanec pro školáky -moderní tanec pro začátečníky -moderní tanec pro pokročilé -pro manželské i nemaželské taneční páry. Služby: -předtančení na plesy, společenské zábavy.

K L U B C E N T R U M v Ústí nad Orlicí Lochmanova 1400, 562 01 Ústí nad Orlicí www.klubcentrum.cz Předprodej vstupenek v Informačním centru MěÚ, tel. 465 514 271. Prodej vstupenek na kulturní pořady je v pokladně vždy 1 hodinu před začátkem pořadu Nabídka pořadů Kino, Roškotovo divadlo, divadlo pro děti, cestopisné přednášky, ...

Výuka břišních orientálních tanců pro začátečníky i pokročilé a také originální taneční vystoupení. Práce s těhotnými ženami - blahodárné účinky břišních tanců v těhotenství.

Taneční kurzy - společenské tance, Latino fit dance, pro děti a Latino solo girls. Taneční lekce jsou rozděleny pro začátečníky, mírně pokročilé a více pokročilé. Pořádáme taneční nedělní večery v příjemném prostředí. Můžete se zdokonalit v tanci či jen posedět v dobré společnosti a podívat se na taneční páry. Taneční kurzy i večery jsou ...

Kulturní, společenský dům. Služby, pořádání: - divadelní a kulturní pořady pro děti a dospělé - jazykové kurzy, školení, vzdělávací kurzy - kurzy tance a společenské výchovy - pronájem sálu, salónku a pořádání konferencí a kongresů.

Taneční škola: - kurzy tance - kurzy pro veřejnost - sportovní tanec.

Taneční škola: - taneční kurzy - kurzy tance

Taneční klub: - výuka tance - pořádání soutěží v tanečním sportu

Taneční klub: - výuka sportovního a společenského tance - taneční kurzy

Nejstarší a nejznámější taneční škola ve Zlíně. Kurzy tance: - kurzy tance a společenské výchovy pro studenty - taneční kurzy pro dospělé - salsa a latina pro ženy - dětské taneční a pohybové kurzy.