Chcete se naučit tančit? Vyberte si z nabídky tanečních studií, které nabízí nespočet různých kurzů a metod výuky. Různé společenské latinskoamerické a standardní tance, ale také moderní tance typu hip-hop, breakdance nebo třeba zumba a mnoho dalších.

KLUBCENTRUM v Ústí nad Orlicí
K L U B C E N T R U M v Ústí nad Orlicí Lochmanova 1400, 562 01 Ústí nad Orlicí www.klubcentrum.cz Předprodej vstupenek v Informačním centru MěÚ, tel. 465 514 271. Prodej vstupenek na kulturní pořady je v pokladně vždy 1 hodinu před začátkem pořadu Nabídka pořadů Kino, Roškotovo divadlo, divadlo pro děti, cestopisné přednášky, ...
Taneční kurzy - společenské tance, Latino fit dance, pro děti a Latino solo girls. Taneční lekce jsou rozděleny pro začátečníky, mírně pokročilé a více pokročilé. Pořádáme taneční nedělní večery v příjemném prostředí. Můžete se zdokonalit v tanci či jen posedět v dobré společnosti a podívat se na taneční páry. Taneční kurzy i večery jsou ...

Kulturní, společenský dům. Služby, pořádání: - divadelní a kulturní pořady pro děti a dospělé - jazykové kurzy, školení, vzdělávací kurzy - kurzy tance a společenské výchovy - pronájem sálu, salónku a pořádání konferencí a kongresů.

Taneční škola: - kurzy tance - kurzy pro veřejnost - sportovní tanec.

Taneční škola: - taneční kurzy - kurzy tance

Taneční klub: - výuka tance - pořádání soutěží v tanečním sportu

Taneční klub: - výuka sportovního a společenského tance - taneční kurzy

Nejstarší a nejznámější taneční škola ve Zlíně. Kurzy tance: - kurzy tance a společenské výchovy pro studenty - taneční kurzy pro dospělé - salsa a latina pro ženy - dětské taneční a pohybové kurzy.

Restaurace: -denní menu -zahradní restaurace -zahradní krb, točená zmrzlina. Pořádání: -společenské, firemní, narozeninové oslavy, svatba -kapacita salónek 20 míst -zahradní restaurace 80 míst.

Taneční průpravou formou veřejných kurzů moderního tance a zdokonalováním pohybových technik po vedení vlastní taneční skupiny a produkční činností se zabývá společnost Trained Motion Systematics s.r.o. z Českých Budějovic.

Služby: - tenisový a sportovní areál - tenisová škola - badminton - jóga a fitness - taneční škola - restaurace

Taneční studio Mango: - kurzy pro střední školy - taneční pro dospělé - taneční kurzy pro vysokoškoláky - salsa pro ženy - latinskoamerické tance a salsa pro páry - taneční fitness pro ženy - zumba - taneční a pohybová průprava dětí 3–6 let - individuální lekce - svatební tanec - skupinové lekce - tančírna pro veřejnost - ...

Služby: - taneční a pohybové studio - tanečně pohybová výchova dětí od 3 do 15 let - cvičení rodičů s dětmi - cvičení s kojenci - Pilates....a další.

DISCO PANEL je název současné produktové řady společnosti Disco design Ltd, která obsahuje různé dekorativní LED panely navržené v moderním retro stylu sedmdesátých let.Nabízíme RBG LED podsvícené a nepodsvícené panely, které mohou být využity k dekoraci stěn, stropů, podlah na veřejných i privátních místech: salonky, bary, kluby, diskotéky atd. ...