Mateřské školy zajišťují stabilní zázemí pro ty nejmenší. Zajišťují socializaci, rozvoj jemné motoriky, pohybových vlastností, rozvoj zájmů a přípravu na základní vzdělávání. Přihlaste své dítě do soukromé, státní nebo třeba anglické jazykové školky.

Magic Hill mateřská škola s.r.o., česko-anglická MŠ
Jsme soukromá česko-anglická mateřská školka Magic Hill mateřská škola s.r.o., poskytujeme kvalitní dvojjazyčné předškolní vzdělání pro děti od 3 do 6 let věku. Vedeme zájmové kroužky zaměřené na kreativitu, sport a relaxaci.
Magic Hill mateřská škola s.r.o., česko-anglická MŠ
Jsme jednou ze školiček v síti kvalitních předškolních zařízení pro děti od 18ti měsíců celoročním provozem. Individuální přístup k dětem, odborný personál, vzdělávací programy, nadstandardní péče o děti.

Kurzy cvičení a plavání pro děti. Mateřské centrum: -Opava, Válečkova 16. Psychofyzická příprava na porod. Plavání kojenců a batolat. Plavání dětí (bez rodičů). Plavání rodičů s dětmi. Plavání dětí z MŠ. Cvičení kojenců a batolat. Cvičení rodičů s dětmi, školička. Laktační liga. Hlídání dětí. Dovolená s baby clubem. Mikroškolka, ...

Nabízíme výchovně vzdělávací program pro děti od tří let, večerní i noční hlídání. Součástí je výuka angličtiny a výtvarná dílna.

Dětské zábavní centrum, dětská herna. Restaurace. Pohádková školička Slůně: - exkluzivní předškolní vzdělávání pro 12 dětí. Solná křišťálová jeskyně.

Základní škola 1. - 9. ročník s ŠVP S Výpočetní technikou učení je hrou zaměřeným na využití ICT ve výuce. Ve škole je 9 běžných tříd a 9 tříd zřízených pro žáky s SVP. MŠ má 3 běžné třídy a 1 třídu zřízenou pro žáky s logopedickými problémy.

Základní umělecká škola: - hudební obor - literárně dramatické obor - taneční obor. Pobočky: - Štěpánov, Nádražní 232/5 - Velká Bystřice, 8. května 67 - Dolany 15 - Tršice 315 - Velký Újezd, Navrátilova 321 - Hlubočky, Olomoucká 116 - Velký Týnec, Zámecká 32.

Hlavním účelem organizace je poskytování výchovy a vzdělávání. Předmět činnosti je vymezen příslušným ustanovením zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání ( školský zákon), v platném znění a prováděcími předpisy k němu.

Základní škola. Mateřská škola.

Předškolní vzdělávání

Základní škola. Mateřská škola. Školní jídelna: - telefon: 581650155.

Mateřská škola Odloučené pracoviště Mateřské školy Valašské Meziříčí, Podlesí 234, okres Vsetín, příspěvková organizace