LASER-TECH s.r.o.


Vejdovského 1102/4a, Olomouc 779 00

Společnost LASER-TECH s.r.o. má dlouholetou tradici v oblasti komplexního zpracování plechů pomocí CNC technologií. Mezi námi poskytované služby tedy patří laserové řezání plechů, CNC ohraňování, svařování metodou MIG/MAG a WIG (TIG), vrtání, závitování a také laserové popisování a značení. Sídlo společnosti najdete na adrese Vejdovského 1102/4a, Olomouc.

Práce, řemeslo, služby:
- zpracování plechů pomocí CNC technologií
- řezání laserem, laserové řezání plechu v rovině (materiály ocel, mosaz, slitiny hliníku)
- CNC ohraňování, ohýbání
- svařování, sváření, svářečské práce (metody MIG/MAG a WIG (TIG))
- laserové popisování a značení (materiály plast, guma, ocel, barevné kovy, keramika, Titan...atd.)
- dokončovací práce (vrtání, závitování, kovoobrábění).

Strojní vybavení:
- vrtačka B40 GMS
- lis LSC 6010
- navařovací přístroj N10
- laserový řezací stroj TruLaser 5030 classic a Trumatic L3050
- CNC ohraňovací lisy TruBend 5170 a TrumaBend V85S
- svařovací agregáty MIG/MAG TransPuls Synergic 3200, TransPuls Synergic 4000 a svařovací agregát WIG Magic Wave 2600 Fuzzy
- laserová popisovačka Scriba II D40.

Jestliže Vás naše nabídka oslovila, neváhejte nás kontaktovat. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru a našim cílem je kvalita a spokojený zákazník. V současné době mezi naše zákazníky patří nejen české firmy, ale i řada firem ze zemí EU, Švýcarska nebo USA.

IČ: 43962963
DIČ: CZ43962963
Okres: Olomouc
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: RNDr. Jaroslav Grézl

Další produkty a služby
  • soustružení kovových materiálů, vystružování kovů, broušení kovů, frézování hliníku, tvarování hliníku, CNC obrábění
  • řezací práce, řezání materiálu, přesné řezání, ruční řezání kovů, vrtání konstrukcí, úprava tvarů, řezání vodním paprskem, jádrové vrtání betonu
  • pájení a navařování, svařování nerezu, pevnostní svařování, svařování hliníku, svařování vrat a plotů, svářečská škola


Související články
Zakázková výroba ventilátorů pro lakýrníky nebo pro stříkací kabiny
Zakázková výroba ventilátorů pro lakýrníky nebo pro stříkací kabiny

Ve firmě KOVOBA s.r.o. se zaměřují na výrobní linky a výrobu ventilátorů. Mohou zhotovit kryty na stroje nebo vás překvapit držákem pyrometru či zámečnických součástí. Zhotovují zakázky dle přání zákazníka a vždy dbají na přesné dodržování daných termínů.


Slévárna TSS
Slévárna TSS

Slévárna a modelárna nabízí zákazníkům výrobky na území České republiky, ale mohou putovat i do zahraničí. Mohou to být modely z polystyrenu, dřeva, hliníku nebo umělých a plastických hmot. Specializujeme se na výrobky z šedé litiny, které se vyrábí na přání zákazníka. Výrobky je také možné opracovat pomocí CNC obrábění. To zajišťuje naše samostatná kovovýroba.


Řezání kovů laserem a plazmou - Brno
Řezání kovů laserem a plazmou - Brno

Naše firma vyrábí různé výrobky, mezi které patří laserové výpalky, svařené plechové dílce osázené lisovacími i navařovacími prvky, svařované konstrukční celky, které mohou být opatřeny povrchovou úpravou dle přání a požadavků zákazníka.


Hliníkové i ocelové desky a další tvarové díly, díky kterým ušetříte
Hliníkové i ocelové desky a další tvarové díly, díky kterým ušetříte

Volba výchozích produktů je jedním z faktorů určujících kvalitu každého zboží. Ocelové a hliníkové desky ani tvarové díly nejsou výjimkou. Potřebujete kvalitní přířezy či desky, které vám ušetří náklady do budoucna? Naše firma HABA vám je poskytne. Zabýváme se přípravnými pracemi v oblasti činnosti s ocelí a hliníkem.