Institut psychologických služeb, s. r. o.


Jungmannova 866, Kuřim 664 34

Klinická psychologie.
Poradenské centrum.
Dopravní psychologie.
Psychodiagnostické metody.
Měření firemní kultury.
Manželská poradna.
Individuální psychoterapie.

IČ: 02692171
DIČ: CZ02692171
Okres: Brno-venkov
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Mgr. Zuzana Ježková

Mezinárodně proslulé metody měření a rozvoje firemní kultury

Mezinárodně proslulé metody měření a rozvoje firemní kultury

Institut psychologických služeb poskytuje know-how pro měření a rozvoj firemní kultury pomocí dvou mezinárodně renomovaných modelů. Modely na základě svého použití ve více než 9000 organizací prokázaly, že podporují výkonnost organizací, dosahování dlouhodobé úspěšnosti, naplňování Vaší strategie a cílů, stejně jako budování Vaši interní i externí značky. Hofstedeho model strategie, kultury a změny zohledňuje způsob, kterým členové Vaší firmy navazují vztahy jeden k druhému, ke své práci, ale i k okolnímu světu ve srovnání s jinými organizacemi. Měření zjišťuje aktuální firemní kulturu v osmi hlavních dimenzích a více než 200 dílčích oblastech, u kterých bylo zjištěno, že se podílejí na výsledcích firmy. Na základě výsledků měření poskytuje model konkrétní kroky pro rozvoj kultury. Základní myšlenka modelu CTT staví na předpokladu, že výsledky celé firmy zásadně ovlivňují osobní hodnoty, postoje a způsob myšlení zaměstnanců. Model zohledňuje sedm úrovní hodnot, které podporují dlouhodobou úspěšnost organizace. Stejně jako předchozí model i tento zjišťuje aktuální situaci ve firmě a pomocí krátkodobých i dlouhodobých opatření se zapojením zaměstnanců podporuje rozvoj společnosti. Oba modely poskytují měření s minimálními časovými nároky, lze je využít pro firmy bez ohledu na jejich velikost. Výsledky i navazující metody rozvoje jsou zaměřeny na praktické a konkrétní otázky firmy. Stejně tak oba modely respektují konkrétní podmínky Vaší firmy. Zapojení jednoho nebo druhého modelu do měření a rozvoje kultury Vaší firmy vyplývá z aktuální situace organizace a filozofie managementu. Podpoříme volbu vhodného modelu pro Vaši společnost a zajistíme projekt firemní kultury dle Vašich potřeb.Další produkty a služby
  • poradenství psychologa, rodinná psychoterapie, manželské poradenství, partnerské poradenství, gerontopsychologie
  • posuzování zdravotní způsobilosti, psychologické vyšetření, psychiatrické vyšetření, léčba traumat


Související články
Léčba osteoporózy
Léčba osteoporózy

Léčbě osteoporózy se věnují ve společnosti Mediekos Ambulance s.r.o. Jejich ambulanci můžete navštívit v Bruntále. Další ambulance se nachází v několika městech Zlínského kraje, přilehlého Valašska a také na Slovensku. Osteologické centrum se této problematice věnuje již více jak 20 let. Řídnutí kostní tkáně může postihnout jak dospělé, tak i děti, a proto se v těchto ambulancích zaměřují na všechny pacienty, i na pacienty dětského věku.


O společnosti Mediekos Ambulance, s.r.o.
O společnosti Mediekos Ambulance, s.r.o.

Mediekos Ambulance, s.r.o. vznikla ve Zlíně roce 1992 jako nestátní zdravotnické zařízení zabývající se laboratorní diagnostikou. Od roku 1996 se zabývá metabolickou medicínou v oblasti poruch lipidů a poruch kostního metabolismu. V roce 1998 vzniklo první Osteologické pracoviště ve Zlíně, kde se vytvořil model systémové péče o nemocné s metabolickými poruchami skeletu.


HEMOROIDY (hemeroidy) a fissury – léčba hemoroidů – odstranění hemoroidů - řitní trhliny
HEMOROIDY (hemeroidy) a fissury – léčba hemoroidů – odstranění hemoroidů - řitní trhliny

Naše společnost ON CLINIC, s.r.o. – ProctoClinic poskytuje zdravotnické služby již déle než 19 let v Praze a více než 15 let v Brně. A to v centru měst, v příjemném prostředí. Za tu dobu jsme ošetřili přes 20.000 pacientů.


Výživové poradenství, kruhový trénink i konzultace s trenérem ve Frýdku-Místku
Výživové poradenství, kruhový trénink i konzultace s trenérem ve Frýdku-Místku

Stravovací návyky a pohyb jsou součástí našeho každodenního života, a jakmile nefunguje správně jedno nebo druhé, tak i náš životní styl ztrácí na kvalitě. O svoje zdraví musíme pečovat, a když si nevíme rady, tak je na místě odborné poradenství v oblasti zdravého stravování i vhodného pohybu. A se startem i pokračováním vám nejen poradí, ale také pomůžou v centru sportu a výživy LION CROSS ARENA s.r.o., Frýdek-Místek.