Sekvenace nové generace - NGS sekvenace - nejrozšířenější způsob analyzování biologického materiálu

Biogen Praha, s.r.o. Molekulární biologie a genetika

Sekvenace nové generace - NGS sekvenace - nejrozšířenější způsob analyzování biologického materiálu

Biogen Praha, s.r.o.
Molekulární biologie a genetika
Sekvenace nové generace

Molekulární biologie a genetika není rozhodně jednoduché téma, které by znal a ovládal každý. Běžně vlastně ani nevíme, k čemu je to dobré a co se všechno pod těmito obory může schovávat. My vám představujeme moderní technologii, která je zaměřená na čtení DNA svou konkrétní podobou a speciální formou.

Sekvenace nové generace

Obraťte se na odborníky, kteří vám to zpracují ihned

Sekvenace znamená termín pro biochemické metody, kterými se analyzuje biologický materiál. Samozřejmě se snažíme přizpůsobit se vám cenou, takže proto chceme, aby naši zákazníci byli ve všech ohledech spokojení. Propojujeme dvě moderní technologie: BacBio a reche GS FLX.

Podrobné informace


Každým dalším rokem jsou přístroje zastaralejší

V této oblasti se rozhodně nevyplatí investovat do drahých přístrojů, které byste si museli sami zakoupit. Zřejmě nejdůležitějším faktorem, proč se to nevyplatí, zůstává doba, za kterou se takovéto přístroje propadnou na své kvalitě a stanou se nedostačujícími. Dnes jsou sice vysoce moderní, ale za pár let budou opět nevyhovující, protože se v tomto ohledu vyvíjíme kupředu a to poměrně vysokou tendencí, která neustává, naopak se zvyšuje, proto je investice do drahých přístrojů zbytečná.

Pod tímto odkazem najdete kontakty, pod kterými je možné nás vyhledat


Naše služby můžete využít ze dne na den, jsou cenově dostupné

Každý den se zabýváme těmito problémy, takže jsme schopni vám při poptávce našich služeb, obzvláště pokud budete chtít sekvenaci více vzorků, nabídkou zajímavé ceny. Můžete vzorky přinést osobně, nebo zaslat poštou. Dodáváme do několika dní výsledky v elektronické podobě.Více informací naleznete na našich stránkách  https://biogen.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Široký sortiment rukavic pro individuální potřeby

Široký sortiment rukavic pro individuální potřeby

Široká nabídka cenově výhodných balení rukavic v mnoha variantách a velikostech pro zdravotnictví, farmacii, potravinářství nebo průmyslovou výrobu nově na eshopu společnosti BIOGEN PRAHA s.r.o. Jednotlivé varianty nabízených rukavic jsou speciálně vyrobeny pro pokrytí individuálních potřeb jednotlivých profesí. V nabídce jsou rukavice ultratenké s reálným hmatovým vjemem i silné a odolné pro náročné prostředí, rukavice latexové nebo rukavice pro alergiky.

Vydáno 14.02.2019
Reagencie pro laboratorní analýzy

Reagencie pro laboratorní analýzy

Laboratoře, které se zabývají oblastmi genetiky a molekulární biologie, potřebují kromě standardního vybavení laboratoře také látky a činidla, která pomohou spustit chemické rekce či izolovat RNA. Těmto látkám se říká reagencie a slouží pro nejrůznější laboratorní analýzy. Výběr reagencií vyžaduje přesnou znalost požadovaných aplikací a vyžaduje také dobrou komunikaci mezi laboratoří a dodavatelem těchto látek

Vydáno 02.05.2015
Novinka - LinKine™ Labeling Kity od společnosti Abbkine

Novinka - LinKine™ Labeling Kity od společnosti Abbkine

Oblast vědy a také techniky postupuje velkými kroky každým dnem kupředu. Medicína, biologie i genetika má v dnešní době velké zastoupení. V oblasti molekulární biologie a genetiky pracuje firma Biogen Praha, s.r.o., která navázala spolupráci se společností Abbkine. Společně tak přináší nabídku primárních a sekundárních protilátek, mezi kterými najdete polyklonální protilátky, lehké řetězce specifických sekundárních protilátek a další.

Vydáno 09.03.2018
Vybavení laboratoří – spotřební materiál je naprostý základ

Vybavení laboratoří – spotřební materiál je naprostý základ

Dnešní laboratoře bývají vybaveny moderními přístroji a zařízeními špičkové kvality. Těžko by však šlo využít maximálního potenciálu tohoto vybavení bez kvalitního spotřebního materiálu. Laboratorní plasty, tj. zkumavky, víčka, plasty pro PCR či plasty pro tkáňové kultury jsou důležitým prvkem každé laboratoře. Výběr laboratorních plastů tak nelze považovat za nepodstatný. Obzvláště při práci v oblasti molekulární biologie a genetiky je třeba klást na laboratorní vybavení tohoto typu velký důraz.

Vydáno 19.05.2015
Kompletní řešení pro přípravu NGS knihoven od společnosti BIOGEN PRAHA s.r.o.

Kompletní řešení pro přípravu NGS knihoven od společnosti BIOGEN PRAHA s.r.o.

Společnost BIOGEN PRAHA přináší rychlé, jednoduché a spolehlivé řešení pro přípravu DNA knihoven. NGS Kity byly vyvinuty speciálně pro náročné potřeby vědeckých pracovníků a postarají se o vysokou efektivitu jejich práce.

Vydáno 28.03.2014
Biogen s.r.o.: pomocník a rádce v molekulární biologii a genetice

Biogen s.r.o.: pomocník a rádce v molekulární biologii a genetice

Společnost Biogen s.r.o. se už od roku 1996 zabývá potřebami molekulární biologie a genetiky. Poskytuje komplexní služby pro laboratoře včetně sekvenace nové generace. Používání moderních technik a technologií našimi subdodavateli umožňují nabízet nadstandardní služby a produkty na míru potřebám zákazníků.

Vydáno 26.03.2013
Stanovení sekvence nukleotidů v molekulách nukleových kyselin

Stanovení sekvence nukleotidů v molekulách nukleových kyselin

Stanovení sekvence DNA a jejích částí je metoda, která má široké využití v mnoha oborech. Podrobnou analýzou vzorků lze zjišťovat nejen původ jedinců, ale např. i pravděpodobnost přenosu dědičných chorob, na jejímž základě je možné vybírat vhodné léky a léčebné postupy.

Vydáno 03.03.2013Vydáno 24.03.2017
62 Zhlédnutí
Topováno 31.05.2018

Laboratorní plasty

Laboratorní plasty

Certifikované laboratorní plasty pro PCR a tkáňové kultury, pomůcky

Sekvenace DNA

Sekvenace DNA

Sekvenace DNA - klasická na kapiláře i NGS sekvenace nové generace

Syntéza oligonukleotidů a reagencie

Syntéza oligonukleotidů a reagencie

Syntéza oligonukleotidů a nabídka laboratorní reagencie, diagnostických kitů