Biogen Praha, s.r.o.
Molekulární biologie a genetika Praha
Laboratorní plasty a biobary

Laboratorní plasty a biobary

Certifikované laboratorní plasty a nonstop biobary

Sekvenace DNA

Sekvenace DNA

Sekvenace DNA - klasická na kapiláře i NGS sekvenace nové generace

Syntéza oligonukleotidů a reagencie

Syntéza oligonukleotidů a reagencie

Syntéza oligonukleotidů a nabídka laboratorní reagencieVydáno 09.03.2018
162 Zhlédnutí
Topováno 15.05.2018

Novinka - LinKine™ Labeling Kity od společnosti Abbkine

Oblast vědy a také techniky postupuje velkými kroky každým dnem kupředu. Medicína, biologie i genetika má v dnešní době velké zastoupení. V oblasti molekulární biologie a genetiky pracuje firma Biogen Praha, s.r.o., která navázala spolupráci se společností Abbkine. Společně tak přináší nabídku primárních a sekundárních protilátek, mezi kterými najdete polyklonální protilátky, lehké řetězce specifických sekundárních protilátek a další.

Kity LinKine Abbkine pro značení, Biogen Praha, s.r.o.

Biogen Praha, s.r.o.

Společnost byla založená již v roce 1996. V sortimentu najdete pestrou škálu laboratorních plastových produktů a reagencí. Nabízí kompletní a ucelené služby, do kterých spadá také sekvenace DNA. Hlavním úkolem firmy je distribuovat enzymy pro molekulární biologii klientům.

Nejvyšší úroveň technologií a služeb


Kity LinKine pro značení od společnosti Abbkine

Kity LinKine™ Abbkine pro značení zajišťují rychlou konjugaci biomolekul (protilátek, proteinů a peptidů atd.) s proteiny nebo enzymy, včetně HRP, AP, biotinu, Biotin-XX, BSA, KLH, která je založena na dostupné volné aminové skupině. Přímo značené primární protilátky jsou výhodné, protože eliminují potřebu sekundárních činidel v imunologických testech, čímž odstraňují únavný extra cyklus inkubace a promývání v aplikacích, jako je ELISA a Western blotting.

LinKine™ Labeling Kity pro konjugáty proteinů nebo enzymů


LinKine™ Labeling Kity pro fluorescenční konjugáty

Značící kity LinKine ™ Abbkine pro fluorescenční konjugáty poskytují snadný způsob značení ligandů (proteinů, peptidů, protilátek) fluorescenčními barvivy, včetně FITC, TRITC, Cy3, Cy5, Cy7. Kit obsahuje všechny reagencie, které jsou nezbytné pro provedení tří jednoduchých reakcí při značení, které umožňují rychlé a účinné spojení. Označené protilátky lze použít pro ELISA, Western blot, imunohistochemii, imunofluorescenci a další.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.biogen.cz