Mediální trénink - trénink vystupování před kamerou, Praha

POLAS VIDEOSTUDIO Kameranam Praha, natáčení videa

Mediální trénink - trénink vystupování před kamerou, Praha

POLAS VIDEOSTUDIO
Kameranam Praha, natáčení videa
Virály aneb videa, která se šíří po sociálních sítích - tipy od Polas Videostudia Praha

Video nestačí pouze vyrobit. Aby bylo smysluplnou investicí, je nutné ho i dobře uplatnit a získat pro něj diváky. Jedním z takových způsobů je jeho šíření prostřednictvím internetových sociálních sítí - pro tato videa se ujal pojem virály. Pokud Vás toto téma zajímá, přečtěte si následující článek od pražského videostudia POLAS, které působí na našem trhu již od roku 1991. Dočtete se v něm řadu užitečných informací a tipů.

Virály aneb videa, která se šíří po sociálních sítích - tipy od Polas Videostudia Praha

Forma videa musí odpovídat vedle samotného obsahu i typu užití a cílové skupině

Aby nové video plnilo svůj účel, zaujalo diváky, přimělo je k nějaké konkrétní aktivitě, potažmo jeho přeposlání, musí samotné výrobě předcházet pečlivá produkční a dramaturgická příprava. Ta kromě jiného zahrnuje i podrobnější specifikaci cílové skupiny, jejích potřeb, přání, problémů nebo zaměření. Je-li cílová skupina širší, je možné ji rozdělit na určité podskupiny podle vybraných kritérií a tyto skupiny oslovit částečně modifikovanými filmy.

Další související otázkou je výběr žánru videa. Možnosti jsou i zde široké: od reportáže přes výukové filmy, návody (How-to videa), virály, reklamní a produktové snímky aj. Na vybranou formu bude na konci produkčního řetězce úzce navazovat i jeden či více způsobů následného šíření videa, respektive jeho distribučních kanálů.      

 

Diváci si video sami nenajdou. Neočekávejme od nich přílišnou aktivitu.       

Když pomineme možnosti klasické kampaně s nákupem vysílacích časů, které jsou navíc v poslední době na ústupu z výsluní, je tu několik dalších možností. U určitého typu produktů mají dobré výsledky videa typu Jak na to (How-to), které mohou potenciálnímu kupci pomoci názornou a atraktivní formou například s aplikací výrobku. Šířit se mohou přímou projekcí v ochodech (In-store), na webech, sociálními sítěmi nebo i přibalenými nosiči. Přinášejí bonus ve formě audiovizuálního manuálu, který zákazníka zbaví nutnosti pročítat tištěné návody a je názornější a zábavnější. Podobně „poradenský“ charakter mohou mít pořady o zajímavých místech na výlet, na dovolenou, kam za kulturou atd.

 

Videa, která se šíří po sociálních sítích - "virály"

Sociální sítě mají velký potenciál, ale dosáhnout dobrých výsledků je zde běh na dlouhou trať. Fenoménem sociálních sítí jsou v poslední době tzv. virály – videa, která se díky svému jedinečnému obsahu nebo formě ztvárnění šíří po sítích „sama“, tedy prostřednictvím přeposílání mezi uživateli. Mohou to být jak obzvláště zdařilé produktové reklamy nebo naopak i ryze amatérské záběry. Právě to vede mnoho lidí k přesvědčení, že si ho natočí sami nebo na něj vynaloží jen minimum prostředků a úspěch je zaručen. Zkusit to mohou. Nakonec ale dříve či později obvykle přijdou na to, že vytvořit dobré virální video a také mu najít cestu k divákům, kteří ho budou sdílet, je práce pro zkušené speciality s přehledem o aktuálním dění jak v oboru audiovizuální tvorby, tak marketingu na sociálních sítích.     

 

 

V případě zájmu o bližší informace nebo pomoc s natočením a šířením Vašich videí, se neváhejte na Videostudio Polas obrátit! Skvělé reference, stabilní tým odborníků, nejnovější technologie i individuální péče o každého zákazníka - to jsou hlavní důvody, proč si ho vybrat ke spolupráci.

 

Více informací najdete na www.polas.cz nebo na facebooku.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.polas.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Interní komunikace ve firmě prostřednictvím intranetového videokanálu

Interní komunikace ve firmě prostřednictvím intranetového videokanálu

V poslední době se nám ve studiu sešlo několik poptávek po zajištění interní komunikace intranetovým video kanálem. Protože obvykle klienti tápou, jak vůbec celou věc pojmout a uchopit, přinášíme k tomuto tématu naše zkušenosti a postřehy z praxe. Mnohé z nich platí i obecně. Přečtěte si tipy od Videostudia POLAS Praha.

Vydáno 27.04.2018
Polas Videostudio, Praha - z videa vyrobíme vše, na co si vzpomenete

Polas Videostudio, Praha - z videa vyrobíme vše, na co si vzpomenete

Videostudio POLAS působí na poli profesionální audiovizuální tvorby již od roku 1991. Stabilní tým odborníků, skvělé reference, soudobé technologie, individuální péče o klienta a znamenitý poměr užitné hodnoty výsledného produktu a jeho ceny - to jsou hlavní důvody, proč si ho vybrat ke spolupráci.

Vydáno 19.01.2013
Výroba videa má svá pravidla. Přečtěte si tipy na úspěšná videa!

Výroba videa má svá pravidla. Přečtěte si tipy na úspěšná videa!

Jak vyrobit video, aby opravdu zaujalo? Aby bylo video úspěšné, musí přesně odpovídat svému účelu, divácké cílové skupině a době vzniku, a to obsahem i formou. Zní to jednoduše, ale praxe často ukazuje pravý opak. A výsledný efekt Vám opravdu zaručí pouze video plnící uvedené zásady. Přečtěte si proto tipy od POLAS videostudia Praha.

Vydáno 03.03.2017
On-line přenosy z virtuálního studia pro panelové diskuze, přednášky, internetové kurzy, e-learning i eventové akce

On-line přenosy z virtuálního studia pro panelové diskuze, přednášky, internetové kurzy, e-learning i eventové akce

Virtuální studio, například v korporátním designu, je dalším tipem od Polas Videostudia Praha. Využít ho můžete pro různé diskuse, meetingy, on-line přenosy, přednášky, internetové kurzy, školení, produktová, promo či in-store videa, ale i eventové, veřejné či společenské akce. Takové vysílání z virtuálního 3D prostředí diváky zaujme, pobaví, vypadá skvěle a nemusí vás stát balík!

Vydáno 02.05.2016
Natáčení videa nejen pro webové stránky a internetové prezentace

Natáčení videa nejen pro webové stránky a internetové prezentace

Video je pořád v kurzu. A zřejmě bude čím dál víc. Videostudio POLAS působí na poli profesionální audiovizuální tvorby již od roku 1991. Natáčení kvalitního videa nejen pro webové stránky a internetové prezentace garantuje stabilní tým odborníků, skvělé reference, soudobé technologie i individuální klientská péče - to jsou hlavní důvody, proč si ho vybrat ke spolupráci.

Vydáno 20.08.2014
Mediální trénink od Polas videostudia Praha je pro účastníky skutečným přínosem

Mediální trénink od Polas videostudia Praha je pro účastníky skutečným přínosem

Videostudio POLAS působí na poli profesionální audiovizuální tvorby již od roku 1991. Stabilní tým odborníků, skvělé reference, soudobé technologie i individuální péče o klienta jsou hlavními důvody, proč si ho vybrat ke spolupráci. Mezi vyhledávané služby patří i mediální tréninky ve studiu.

Vydáno 29.01.2014Vydáno 24.06.2015
204 Zhlédnutí
Topováno 08.07.2019

Videa na klíč, virtuální studio

Videa na klíč, virtuální studio

Zakázková tvorba videa, pořadů a spotů na klíč

Videostudio, natáčení, střih, digitalizace

Videostudio, natáčení, střih, digitalizace

Natáčení ve studiu, audiovizuální postprodukce a digitalizace

Mediální trénink a poradenství

Mediální trénink a poradenství

Mediální trénink a poradenství v oblasti audiovizuální tvorby