Spoty, šoty, TV reklamy, promo videa, virály natočí video studio POLAS

POLAS VIDEOSTUDIO Kameranam Praha, natáčení videa

Spoty, šoty, TV reklamy, promo videa, virály natočí video studio POLAS

POLAS VIDEOSTUDIO
Kameranam Praha, natáčení videa
Zakázková tvorba videa, pořadů a spotů na klíč

Nejrůznější videa, pořady i spoty přesně dle Vašich požadavků Vám zpracuje pražské Videostudio Polas. Společnost má více jak 25 let zkušeností v oboru a řadu úspěšných zakázek pro významné klienty. Zakázková videotvorba v našem studiu, to je služba se vším všudy - od prvotního návrhu a samotného natočení až po finální postprodukci a prezentaci. Zajistíme také internetový přenos či audiovizuální propojení a problémem nejsou ani jazykové mutace, lokalizace videí, 3D modely, obrazové montáže či korporátní grafika.

Videostudio Polas - tvorba video spotů, pořadů a virálů na zakázku

NÁVRH, VÝROBA, PREZENTACE - VŠECHNY TYPY VIDEÍ I VIRTUÁLNÍ STUDIO

Firemní spot, virál, promo, instore video, manuál či celý videoweb na klíč - ať už je Vaše zadání jakékoliv, v našem studiu vytvoříme koncept, který naplní všechny Vaše představy. Od kreativního návrhu, přes natáčení a kompletní postprodukci, až po finální prezentaci a aplikaci do praxe. Zvládneme také on-line přenosy, vysílání z virtuálního studia, vytvoření virtuálního prostředí nebo telemosty - například mezi konferenčním sálem a specializovaným pracovištěm.

Pořady, reklamní spoty a další videa na klíč od Videostudia Polas


SPECIÁLNÍ EFEKTY, 3D MODELY, DABING A JAZYKOVÉ MUTACE

Samotné natočení a sestříhání videa dnes mnohdy nestačí, velký důraz je kladen i na speciální, korporátní grafiku, 3D modely nebo práci s virtuální realitou. To vše je součástí naší běžné produkční práce a Vaše audiovizuální prezentaci mohou zpestřit nejrůznější obrazové montáže, triky, 2 i 3D modely. V případě zájmu vytvoříme i jazykové mutace, dabing či reanimaci obrazu do jiné jazykové mutace.Videa na klíč, virtuální studio

Videa na klíč, virtuální studio

Zakázková tvorba videa, pořadů a spotů na klíč

Videostudio, natáčení, střih, digitalizace

Videostudio, natáčení, střih, digitalizace

Natáčení ve studiu, audiovizuální postprodukce a digitalizace

Mediální trénink a poradenství

Mediální trénink a poradenství

Mediální trénink a poradenství v oblasti audiovizuální tvorby