Výukové videoprogramy e-learning od video studia Praha

POLAS VIDEOSTUDIO Kameranam Praha, natáčení videa

Výukové videoprogramy e-learning od video studia Praha

POLAS VIDEOSTUDIO
Kameranam Praha, natáčení videa
Zakázková tvorba videa, pořadů a spotů na klíč

Nejrůznější videa, pořady i spoty přesně dle Vašich požadavků Vám zpracuje pražské Videostudio Polas. Společnost má více jak 25 let zkušeností v oboru a řadu úspěšných zakázek pro významné klienty. Zakázková videotvorba v našem studiu, to je služba se vším všudy - od prvotního návrhu a samotného natočení až po finální postprodukci a prezentaci. Zajistíme také internetový přenos či audiovizuální propojení a problémem nejsou ani jazykové mutace, lokalizace videí, 3D modely, obrazové montáže či korporátní grafika.

Videostudio Polas - tvorba video spotů, pořadů a virálů na zakázku

NÁVRH, VÝROBA, PREZENTACE - VŠECHNY TYPY VIDEÍ I VIRTUÁLNÍ STUDIO

Firemní spot, virál, promo, instore video, manuál či celý videoweb na klíč - ať už je Vaše zadání jakékoliv, v našem studiu vytvoříme koncept, který naplní všechny Vaše představy. Od kreativního návrhu, přes natáčení a kompletní postprodukci, až po finální prezentaci a aplikaci do praxe. Zvládneme také on-line přenosy, vysílání z virtuálního studia, vytvoření virtuálního prostředí nebo telemosty - například mezi konferenčním sálem a specializovaným pracovištěm.

Pořady, reklamní spoty a další videa na klíč od Videostudia Polas


SPECIÁLNÍ EFEKTY, 3D MODELY, DABING A JAZYKOVÉ MUTACE

Samotné natočení a sestříhání videa dnes mnohdy nestačí, velký důraz je kladen i na speciální, korporátní grafiku, 3D modely nebo práci s virtuální realitou. To vše je součástí naší běžné produkční práce a Vaše audiovizuální prezentaci mohou zpestřit nejrůznější obrazové montáže, triky, 2 i 3D modely. V případě zájmu vytvoříme i jazykové mutace, dabing či reanimaci obrazu do jiné jazykové mutace.Videa na klíč, virtuální studio

Videa na klíč, virtuální studio

Zakázková tvorba videa, pořadů a spotů na klíč

Videostudio, natáčení, střih, digitalizace

Videostudio, natáčení, střih, digitalizace

Natáčení ve studiu, audiovizuální postprodukce a digitalizace

Mediální trénink a poradenství

Mediální trénink a poradenství

Mediální trénink a poradenství v oblasti audiovizuální tvorby