Petr Burian - MotoKenny


Brněnská 534, Modřice 664 42
Telefon: +420 733 504 934

Činnost:
- lakování motocyklů, lakovna
- renovace motorek zn. JAWA a ČZ.

IČ: 74792121
DIČ: CZ8808104217
Okres: Brno-venkov
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: 1 mil. až 3 mil. Kč
Kontaktní osoba: Petr Burian

Telefon:
+420 733 504 934

Email:
info@motokenny.cz

Web:


Kontaktní osoby:
Petr Burian
tel: +420 733 504 934


GPS: 49°7′12.04″ N, 16°36′18.25″ E

QR kód firmy Petr Burian - MotoKenny

Kontaktujte nás
captcha

Související články
Profesionální autolakýrnické práce - dokonalý vzhled a ochrana vašeho vozidla

AV AUTOSERVIS Veselý

Profesionální autolakýrnické práce - dokonalý vzhled a ochrana vašeho vozidla

Autolakýrnické práce jsou nezbytnou součástí údržby a obnovy estetického vzhledu jakéhokoli vozidla. Správně provedené lakýrnické opravy nejenže zlepší vzhled vašeho auta, ale také ho ochrání před korozí a dalšími vnějšími vlivy. Když se jedná o autolakýrnické služby, AV AUTOSERVIS Veselý z Telče nedaleko Jihlavy je tím pravým místem pro vás. Nabízí špičkové autolakýrnické práce, které zaručí, že vaše vozidlo bude vypadat jako nové.


Jak vybrat kvalitní autolakovnu?

AV AUTOSERVIS Veselý

Jak vybrat kvalitní autolakovnu?

Výběr správné autolakovny může být zásadní pro zajištění dlouhé životnosti a atraktivního vzhledu vašeho vozidla. Pokud hledáte autolakovnu v Telči nedaleko Jihlavy, AV AUTOSERVIS Veselý je tou správnou volbou. Díky autorizaci značky SIKKENS, širokému spektru služeb, použití kvalitních materiálů, pozitivním recenzím, modernímu vybavení a zkušenému týmu, se můžete spolehnout na profesionální lakýrnické práce jak pro osobní, tak i užitková vozidla.


Kam pro profesionální servis a kvalitní vozy Škoda v Ostravě? Máme pro skvělý tip!

AUTO DUBINA a.s.

Kam pro profesionální servis a kvalitní vozy Škoda v Ostravě? Máme pro skvělý tip!

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro nákup a servis vozů značky Škoda, představujeme vám firmu AUTO DUBINA, a.s., která si od svého založení v roce 1999 vybudovala pevné místo na trhu. Tato akciová společnost, smluvní obchodní partner Škoda Auto Česká republika, je známá pro svůj profesionální přístup a širokou nabídku služeb, které plně uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Ročně prodají 150-200 nových vozů a servisují přibližně 15-20 vozů denně, což svědčí o jejich odbornosti a popularitě mezi zákazníky.


Autolakování a opravy potahů na nejvyšší úrovni

Pavel Ryba

Autolakování a opravy potahů na nejvyšší úrovni

V dnešní době, kdy je první dojem často tím nejdůležitějším, je vzhled vašeho vozidla klíčový. Ať už jde o osobní automobil nebo firemní flotilu, Pavel Ryba z Hradce Králové je synonymem pro špičkovou kvalitu v oblasti autolakování a oprav potahů. Jeho služby jsou zárukou, že váš vůz bude vypadat bezchybně, a to jak z estetického, tak z praktického hlediska.