FARMA WENET BROUMOV z.s.


Kladská 346, Broumov - Velká Ves 550 01
FARMA WENET BROUMOV z.s. je rodinná farma plná zvířátek, obklopená nádherným prostředím hor a kopců v Broumovském výběžku.

Naše farma je obklopena malebnou krajinou Broumovska, která skýtá mnohé vyžití v každém ročním období, od romantických procházek po okolí, po celodenní výlety do skal, zdejších lesů, návštěvy památek, ale i oddech a relax u našich zvířátek na farmě.

Návštěvník má možnost se setkat s různými druhy zvířátek na naši farmě chovaných, některá z nich má možnost si i osobně pohladit a zažít tak neobyčejné chvíle, odpočinout si v příjemném prostředí a nabít se novou energií.

S chovem jsme začali již v roce 1995. V té době by nás ani ve snu nenapadlo, že někdy v budoucnu budeme chovat taková zvířátka, jaké máme nyní. Vše začalo nevinně jedním pštrosem, emu hnědým, který se na zahradě vyjímal a byl tehdy něčím velmi exotickým. No jenže po čase nám bylo líto, že běhá po zahradě sám, tak jsme mu pořídili dalšího do páru, a tehdy to pomalu začalo.

V dnešní době u nás na farmě najdete krom pštrosů emu i pštrosa nandu pampového. Patříme také mezi jedny z největších chovatelů lam v České republice, v našem chovném stádu jsou zastoupeny lamy krotké, lamy guanaka a lamy alpaky. V roce 2008 do našeho chovu přibyli i velbloudi. Chováme ale i klasická vesnická zvířátka, jakou jsou králíci, slepice, husy, kachny a samozřejmě také ovečky, kozy, prasátka a mnohá jiná.

Našimi pravidelnými návštěvníky jsou i děti ze škol a školek, a to nejen místní, ale z celého královéhradeckého kraje, které nás se svými učitelkami a vychovatelkami navštěvují. Nadšení dětí a jejich radost v očích nás pokaždé přesvědčí o tom, že to co děláme má svůj smysl a že to dělá radost i pro jiné.

Věříme, že i Vy se stanete našimi návštěvníky a že Vás nejen naše farma, ale i zdejší okolí zaujme a budete se sem rádi vracet.

Farmu naleznete na adrese Kladská 346, Broumov - Velká Ves.

Produkty
  • chov hospodářských zvířat, chov skotu, chov koz, chov prasat, chov drůbeže, chov pro maso, zpracování masa a kůže
  • krytí psů, krytí koček, chovatelské stanice britských koček, prodej čistokrevných štěňat, chovné stanice drobných savců


Související články
Pomeranian: malý pes s velkým srdcem

Chovatelská stanice z Malebného povltaví

Pomeranian: malý pes s velkým srdcem

Pokud hledáte psího společníka, který je roztomilý, hravý, inteligentní a oddaný, pak je pomeranian tím pravým plemenem pro vás. Pomeranian je jeden z nejmenších a nejkrásnějších psů na světě, který má bohatou a lesklou srst, špičaté uši, výrazné oči a huňatý ocas. Pomeranian je také velmi přizpůsobivý a může žít v bytě i v domě se zahradou. Pokud se rozhodnete pro pořízení pomeraniana, měli byste si vybrat chovatelskou stanici, která vám zaručí čistokrevnost, zdraví a kvalitu vašeho budoucího psího přítele. V tomto článku vám ukážeme, proč je Chovatelská stanice z Malebného povltaví tou pravou volbou pro vás.


Rostlinná a živočišná výroba i zemědělské služby od firmy SILYBA

SILYBA a.s.

Rostlinná a živočišná výroba i zemědělské služby od firmy SILYBA

Prvotřídní obiloviny, konzumní brambory, ale i skot a další nabízí česká firma SILYBA a.s. z Ústí nad Orlicí, která se specializuje na zemědělské služby. Zejména drobným odběratelům nabízíme produkty z vlastní rostlinné a živočišné výroby. Nabízíme to nejlepší z naší úrody.


Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Sušárny obilí jsou velmi důležitou součástí nejen zemědělských družstev, ale i některých dalších výrobních podniků. Snížení obsahu vody v obilovinách je zapotřebí především pro další zpracování v potravinářském průmyslu. Aby mohly sušárny obilí a obilní linky dobře fungovat, musí mít náležitý servis. Ale kde takovou péči sehnat?


Půjčovna mechanizace a veškeré zemědělské služby? To je SILYBA

SILYBA a.s.

Půjčovna mechanizace a veškeré zemědělské služby? To je SILYBA

Potřebujete traktory, kombajny, cisterny nebo jinou zemědělskou mechanizaci, ale nevyplatí se vám ji kupovat? Obraťte se na firmu SILYBA a.s., jejíž součástí je půjčovna mechanizace. Naše společnost na trhu působí od roku 1999, zabýváme se výrobou zemědělských produktů i dalšími službami v oblasti zemědělství. Najdete nás v obci Dolní Dobrouč v okrese Ústí nad Orlicí.