Autokemp Kraskov


čp. 129, Kraskov 538 05
Autokemp Kraskov se nachází v oblasti s nádhernou přírodou uprostřed lesů přímo u rybníka.

Kemp je vhodný pro rodinnou dovolenou, seniory, pejskaře, rybáře a všechny, kteří si chtějí užít dovolenou.

Náš kemp je ideálním místem pro stanování i karavany, nabízíme také ubytování v chatkách nebo obytných vozech.

Naleznete zde občerstvení s vnitřním i venkovním posezením a pořádáme i víkendové akce, kde si můžete zatancovat a posedět u živé hudby. Několikrát za sezónu pořádáme nohejbalové turnaje.

Využít můžete rovněž nově zrekonstruované hřiště na míčové hry, dětský kolotoč s houpačkou a pískovištěm. Dále je k dispozici připojení Wi-Fi a a příjemné koupání přímo v kempu.

Tak neváhejte a přijeďte nás navštívit.

Produkty
  • ubytování v kempu, možnost vlastního stanu, společné sociální zařízení, možnost koupání a houbaření, nocování v přírodě

Komplexní nabídka služeb v oblasti nákladní autodopravy.

Kvalitní služby.

Související články
Necestujte po Moravě, zažijte ji!

Kemp a penzion Slovácký dvůr

Necestujte po Moravě, zažijte ji!

Ta jižní Morava, je jistě krásná zem, posázená vinohradem. Stará lidová píseň má platnost i v dnešních dobách. Morava nabízí spoustu krás přírodního charakteru, ale skrývá také unikátní možnost ubytování. V Ostrožské Nové Vsi nebudete za turistu, ale naopak se budete cítit jako správný Moravák či Moravačka.


YMCA – největší mládežnická organizace na světě

Palác YMCA, s.r.o.

YMCA – největší mládežnická organizace na světě

Model, kdy neziskové organizace zakládají firmy, aby z jejich zisku financovaly svoji společensky prospěšnou činnost, se u nás teprve pozvolna začíná šířit. Přitom tu už dlouhá léta působí organizace, která má v této oblasti dalekosáhlé zkušenosti z celého světa. YMCA – Křesťanské sdružení mladých lidí a také nejstarší a největší mládežnická organizace na světě, u nás provozuje dva domy plné zajímavých služeb. A ze zisku podporuje právě práci s mládeží. Pokud tedy chcete Ymku podpořit, můžete to udělat velmi příjemným způsobem – třeba si pronajmout kancelář v historickém paláci v centru Prahy, případně zajít do dobré restaurace nebo bazénu.


Masarykův tábor YMCA zve na příjemně strávenou dovolenou v údolí řeky Sázavy

Palác YMCA, s.r.o.

Masarykův tábor YMCA zve na příjemně strávenou dovolenou v údolí řeky Sázavy

Přemýšlíte, jak si letos užít plnohodnotnou dovolenou, v rámci které nebude chybět spousta zábavy, sportovního vyžití, kultury či romantiky v krásné přírodě? Masarykův tábor YMCA je ideálním místem, kam vyrazit s rodinou, přáteli nebo třeba jen ve dvou. A ani zvířecí přátelé nemusí zůstávat doma, zde jsou vždy vítáni.


Autoservis Veselý v Hodoníně: Vaše jistota v mechanických a elektro opravách vozidel

Pavel Veselý

Autoservis Veselý v Hodoníně: Vaše jistota v mechanických a elektro opravách vozidel

Autoservis Veselý v Hodoníně se specializuje na komplexní mechanické opravy, diagnostiku a autoelektroniku. Nabízí spolehlivé a precizní služby, které zajistí bezpečný a pohodlný provoz vašeho vozidla. S dlouholetými zkušenostmi a odborným vzděláním poskytuje vysokou kvalitu servisu pro všechny značky automobilů. Od mechanických oprav po montáž elektronických systémů, Autoservis Veselý je připraven řešit jakýkoli problém vašeho auta.


Firemní články
Autokemp Kraskov – odpočinek v klidném prostředí obklopené lesy a rybníky

Autokemp Kraskov – odpočinek v klidném prostředí obklopené lesy a rybníky

Chcete prožít klidnou dovolenou na příjemném místě nedaleko vodní nádrže Seč? Vyrazit můžete s partou, rodinou nebo klidně sami do Autokempu Kraskov.