RO-MA cz s.r.o.


Jiráskova 13, Mikulov na Moravě 692 01
Autoservis, emise:
-motorová vozidla osobní, užitková, nákladní
-veškeré mechanické práce
-měření emisí benzin, nafta, LPG, CNG
-emise osobní, nákladní, traktory, autobusy
-prodej a výměna olejů Total
-výměna filtrů, provozních kapalin
-prodej AD BLUE
-diagnostika řídících jednotek - osobní i nákladní
-Alfa Romeo, Audi, BMW, Citroen, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Chevrolet Chrysler, Jaguar, Jeep, Kia, Lada, Land Rover, Lancia, Lexus, Mazda, Mercedes, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Rover, Saab, Seat, Ssangyong, Subaru, Suzuki, Škoda, Toyota, Volvo, Volkswagen
-MAN, MERCEDES BENZ (ACTROS, ATEGO), DAF, IVECO, VOLVO, RENAULT, SCANIA.

Pneuservis: nákladní, AGRO, BUS
-výměna pneumatik všech druhů
-montáž demontáž
-opravy pneumatik
-vyvážení pneumatik
-seřizování světel.

Produkty
  • opravy aut, záruční servis vozů, pozáruční servis vozů, kompletní servis vozidel, garanční prohlídky vozidel
  • nákladní vozy, tahače, skříňové nákladní automobily, plachtové nákladní automobily, valníkové nákladní automobily, sklápěčkové nákladní automobily
  • užitkové vozy, užitkové vozy skříňové, pětidveřové užitkové vozy, firemní vozy
  • oprava defektů, výměna ojetých kol, kompletní zimní přezutí vozidla, uskladnění ojetých pneumatik, prodej pneumatik
  • měření emisí motorů, technická kontrola vozidel, technická prohlídka automobilů, emise výfukových plynů
  • spediční činnost, skladování zboží, celní sklad, dispečerské služby, nákladní doprava, logistika
  • vnitrostátní kamionová doprava, tuzemská přeprava nadrozměrných nákladů, služby pojištění odpovědnosti dopravce
  • zahraniční přeprava nákladů, zahraniční přeprava zemědělských komodit, zahraniční kamionová doprava, zahraniční doprava po železnici
  • přísady do paliva motorů, mazací a speciální tuky, vazelíny a aditiva, motorové a převodové oleje

Výkup, prodej a dovoz všech druhů kulatiny.

Výkup, prodej a dovoz všech druhů kulatiny

Sportovní vybavení pro tenis, badminton, fitness, jogu nebo běh od SPORTPRO TEBE.CZ.

Sportovní vybavení pro tenis, badminton, fitness, jogu nebo běh od SPORTPRO TEBE.CZ

Související články
Servis nákladních automobilů se nevyplatí podceňovat

CN SERVIS, spol. s r.o.

Servis nákladních automobilů se nevyplatí podceňovat

Diagnostika vozů je služba, bez které se majitelé aut v dnešní době již těžko obejdou. O to více je potřeba servis nákladních automobilů, které potřebují lidé k výkonu svého povolání. Servis nákladních automobilů Schmitz, ale i servis Panav pro vás zajistí společnost CN Servis, která se tímto oborem zabývá již téměř dvacet let.


Autoservis - dekarbonizace, montáž či revize LPG nebo čištění klimatizace ozonem

Aleš Lengál

Autoservis - dekarbonizace, montáž či revize LPG nebo čištění klimatizace ozonem

Autoservis, pneuservis, montáže, opravy i revize LPG zařízení, čištění klimatizace ozonem, dekarbonizace nebo třeba seřízení geometrie a zajištění karosářských prací včetně lakování. To vše najdete u naší společnosti Autoopravna Lengál, kde se o váš vůz rádi postaráme, ať už potřebujete jen drobné úpravy karoserie, nebo větší opravu vozu.


Co znamená viskozita oleje

MERLIN-PLUS spol. s.r.o.

Co znamená viskozita oleje

Viskozita je míra vnitřního tření kapaliny, nikoli hustota. Je jedním z nejdůležitějších hledisek při výběru vhodného motorového oleje. Hodnota viskozity se může za určitých okolností měnit.


Dekarbonizace v Autoservisu Dolina zachrání motor vašeho auta

Autoservis Dolina

Dekarbonizace v Autoservisu Dolina zachrání motor vašeho auta

Usazeniny motor zanáší postupně a nenápadně. Časem ale mohou způsobit dokonce jeho nenávratné poškození a vám nezbyde nic jiného, než se s motorem rozloučit. Pravidelný profesionální servis, dekarbonizace motoru a čištění filtru pevných částic ale škodám a finančním ztrátám zabrání. Obraťte se proto na Autoservis Dolina Kudlovice u Uherského Hradiště, který zaručí údržbu motoru i celého vozu.


Firemní články
Autodoprava Mikulov

Autodoprava Mikulov

Společnost AUTO SOVIŠ, s. r. o. se sídlem v Mikulově na jižní Moravě Vám nabízí autodopravu. V naší firmě se věnujeme autodopravě, kamionové dopravě, spedici, vytěžování v oblasti přepravy vozidel. Nabízíme přepravu osobních i nákladních vozidel a zabýváme se se také dovozem ojetých automobilů zejména z Itálie a Německa do České Republiky. Spolupracujeme evropskými firmami v přepravě automobilů. Vytěžování nabízíme po celé Evropě nejen pro nákladní soupravy ale i pro odtahové služby. Vytěžujeme zejména z výrobních závodů v CZ, SK, H, A, SI, I, E, F, D, Benelux po celé Evropě. Další z našich činností které naše společnost nabízí je pneuservis a autoservis nákladní i osobních vozidel, emise, mechanické práce, výměna olejů a filtrů. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat jak telefonicky tak nás můžete osobně navštívit přímo u nás na firmě ve městě Mikulov.


Kamionová doprava, autoservis, spedice, vytěžování vozidel Mikulo

Kamionová doprava, autoservis, spedice, vytěžování vozidel Mikulo

AUTO SOVIŠ, s. r. o. V naší firmě se věnujeme zejména servisu osobních i nákladních vozidel, emisím, spedici – vytěžování v oblasti přepravy vozidel, (automobilů, aut), úklidu firem a domácností. Provádíme: -servis motorových vozidel – osobní i nákladní; -prodej a výměnu olejů Total, výměna filtrů, provozních kapalin; -emise - benzin, nafta, LPG, CNG; -diagnostika řídících jednotek – osobní i nákladní; -nákladní pneuservis -opravy pneu -vyvažování pneu -seřizování světel. Zabýváme se přepravou osobních a nákladních vozidel a nabízíme dovoz ojetin zejména z Itálie a Německa do CZ. Další z našich činností je zabezpečení úklidu ve Vaší firmě. Více informací na webových stránkách.


Spedice, vytěžování vozidel Mikulov, Břeclav

Spedice, vytěžování vozidel Mikulov, Břeclav

Zabýváme se přepravou osobních i nákladních vozidel. Spolupracujeme již delší dobu s hlavními evropskými firmami v přepravě automobilů. Zajistíme vytěžování po celé Evropě nejen pro nákladní soupravy ale i pro odtahové služby. Vytěžujeme zejména z výrobních závodů v CZ, SK, H, A, SI, I, E, F, D, Benelux po celé Evropě. Nabízíme také dovoz ojetin zejména z Itálie a Německa do CZ.


Autoservis, pneuservis Mikulov, Břeclav

Autoservis, pneuservis Mikulov, Břeclav

Firma AUTO SOVIŠ Vám nabízí servis vozů a pneumatik: -servis vozidel - osobních i nákladních -prodej olejů -výměna olejů -výměna filtrů -emise -diagnostika -pneuservis nakladních i osobích vozů -opravy pneumatik -vyvažování pneumatik -seřízení světel.


Tahač Daf FT CF 85.430 + LOHR Challenger JV17SP

Tahač Daf FT CF 85.430 + LOHR Challenger JV17SP

Tahač Daf FT CF 85.430 : 430 koní,motor EURO 3,najeto,524.248 km,2 lůžka,nezávislé vzduchové topení Webasto,kabina-klíma,okna-elektrika,autoradio,vysilačka, tachograf Kinzel kotoučový,sedadla-vzduchové pérování,přední náprava 2 péra,zadní náprava na 4 měchách, tempomat,zesílená motorová brzda,kotoučové brzdy,řazení klasické 14. rychlostní,rychlostka ZF,vyměněná komplet nová rychlost.spojka,převodovka s olejovým čerpadlem pro hydrauliku.Uvedeno do provozu 1/2002.Kabina stříbrná metalíza,sluneční clona,venkovní zrcátka nastavitelná a vyhřívaná,naftová nádrž na 600 L,velký plastový kastl na osobní věci a nářadí,pneu Michelin 315/60/R22,5, Držitel vozidla: první majitel, VIN-XLRTE85XCOE572806 Navrhovaná cena k prodeji : 300.000,Czk bez dph, 360.000,Czk s dph. Návěs LOHR Challenger JV17SP Challenger je po celkové generální opravě a nalakované.Všechny plošiny mají nové profily zesílené a pozinkované a také i perforované plechy na plošinách. Pneu nové,SAVA 215/75 R 17,5 Plošiny je nutno namontovat a k tomu hydrauliku a elektriku. Pokud by byl návěs k prodeji i s novými namontovanými plošinami,hydraulikou a elektrikou,tak by cena stoupla cca o 150.000,Czk Montáž plošin,hydrauliku,elektriku a kompletaci návěsu provede fi.PELA v Chrastavě u Liberce,která se specializuje na tyto opravy přepravníků.Zde stojí celý přepravník. VIN-VGYJV17SP21535545 Navrhovaná cena k prodeji v aktuálním stavu /viz foto/ : 150.000,Czk bez dph, 180.000,Czk s dph. Navrhovaná cena s kompletní montáži : cca 300.000,Czk bez dph, 360.000,Czk s dph. Stávající generální opravu provedla firma Josef Soviš,konečnou montáž na návěsu provede firma Pela. Další popřípadné informace zašlu obratem. Josef Soviš CZ-692 01 Mikulov Bardějovská 1418/4 IČ : 44997116 DIČ : CZ520317234 Mob.: 602739138 e-mail : autotransport@sovis.cz