TRADE LUKÁŠ s.r.o.
Prodej hutního materiálu


Velkoobchodní a maloobchodní prodej hutních, železářských, a svařovacích produktů zajišťuje v okolí Třebíče, Jihlavy, Telče a Třeště firma TRADE LUKÁŠ s.r.o. Prodáváme široký sortiment stavebního, instalatérského, topného, sanitárního materiálu a keramiky.

Co se týče hutních, železářských, a svařovacích materiálů, pořídíte u nás sítě a dráty do betonu, nosníkové profily I, U nebo ohýbané profily L, C, U. Prodáváme i pásoviny, jekly, úhelníky. Na skladě máme i černé, pozinkované, měděné, hliníkové, nerezové, VIKAM plechy. Najdete u nás i trubky bezešvé a švové tlakované, Bralen, kalibrované, konstrukční, přesné. Sortiment hutního materiálu zahrnuje barevné a lehké kovy, vázací a svářecí dráty, varná dna, hrdla, kolena, přechody, závity, třmeny nebo ploché a krkové příruby. Koupíte u nás objímky, závitové tyče, spojovací materiál, objímky nebo brusné a řezné kotouče.

Náš sortiment zahrnuje i výrobky určené pro instalace vodovodních, topných a plynových systémů. V sekci voda pořídíte splachovače, sifony, flexihadice, kanalizace, odvodňovací systém MONDIAL, mezipřírubové uzavírací klapky nebo spojky GEBO. Prodáváme trubky a tvarovky z PPR, PVC, Cu, PE, venkovní KG a vnitřní HT. Z produktů pro systémy topení nabízíme podlahové topení, podokenní topidla (KARMA, VIADRUS) a radiátory nebo dekorační otopná tělesa. K dispozici máme termostatické a pojistné ventily a hlavice, pokojové termostaty, manometry, teploměry, vodoměry. Zakoupíte u nás topenářské armatury, ventily, kulové kohouty, fitinky a regulátory. V naší prodejně pořídíte i ohřívače vody (DRAŽICE, ARISTON, JOHN WOOD, QUANTUM, TRAMAT), expanzivní nádoby, čerpadla nebo kotle (DAKON, SLOKOV, ATMOS, VIADRUS, OPOP, THERMONA, PROTHERM, ARISTON) a krby včetně krbových vložek. Nechybí zde ani armatury pro rozvod plynu - plynové hadice pro kotle a sporáky, regulátory tlaku FRANCL nebo mezipřírubové uzavírací klapky.

Naskladněno máme i sanitární zboží pro kompletní vybavení koupelen. Sanita zahrnuje akrylátové a smaltované vany (POLYSAN, TEIKO, RAVAK, VAGNERPLAST, JIKA, ROLTECHNIK, KALDEWEI) hydromasážní systémy a boxy, sprchové kouty, vodovodní baterie, sanitární keramiku (SAPHO, JIKA, LAUFEN) a také obklady a dlažby. Vybavíme Vaší koupelnu také koupelnovým nábytkem.

Prodáváme hutní, železářské a svařovací materiály

Prodáváme hutní, železářské a svařovací materiály

Dodáváme výrobky pro instalace vodovodních, topných a plynových systémů

Dodáváme výrobky pro instalace vodovodních, topných a plynových systémů

Vybavíme Vaši koupelnu sanitárním zařízením  a keramikou

Vybavíme Vaši koupelnu sanitárním zařízením a keramikou

Můžete nás navštívit v prodejně TRADE LUKÁŠ Třebíči a v Jihlavě

Můžete nás navštívit v prodejně TRADE LUKÁŠ Třebíči a v Jihlavě

Slogan:

Voda-topení-plyn-sanita-koupelny-hutní materiály

Štítky:

hutní, železářské, svařovací produkty, stavební, instalatérský, sanitární materiál Třebíč, Jihlava

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Výrobky pro instalaci vody, topení, plynu, sanitární zboží pro vybavení koupelen, umýváren

Výrobky pro instalaci vody, topení, plynu, sanitární zboží pro vybavení koupelen, umýváren
Kompletní sortiment výrobků pro instalaci vodovodních, topných i plynových systémů a také sanitární zboží pořídíte v prodejnách TRADE LUKÁŠ s.r.o.v Třebíči a v Jihlavě

Hutní a železářské materiály – profily, jekly, úhelníky, plechy, trubky a příruby

Hutní a železářské materiály – profily, jekly, úhelníky, plechy, trubky a příruby
Hutní a železářské materiály zakoupíte v okolí Jihlavy a Třebíče v prodejně TRADE LUKÁŠ s.r.o. Najdete u nás profily, jekly, úhelníky, plechy, trubky i příruby.
POBOČKY
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TRADE LUKÁŠ s.r.o. Prodej hutního materiálu
WEBOVÁ STRÁNKA
TRADE LUKÁŠ s.r.o.
www.trade-lukas.cz
Adresa

Adresa

Hrotovická 204
Třebíč - Jejkov 674 01

info@vtplukas.cz
+420 568 843 178


Najdete nás také zde:

ARES
captcha