Pneumatické prvky, solenoidové ventily Asco, pneumatické válce a pohony Aventics

Roman Juřík

Pneumatické prvky, solenoidové ventily Asco, pneumatické válce a pohony Aventics

U společnosti Roman Juřík z Ostravy pořídíte jak různorodé průmyslové armatury, tak produkty Aventics do automatizovaných provozů a oblasti pneumatiky či solenoidové ventily a pneumatické prvky Asco, pro jejichž distribuci jsme získali oficiální zastoupení na českém trhu.

TRADE LUKÁŠ s.r.o.
Prodej hutního materiálu


Hrotovická 204, Třebíč - Jejkov 674 01
Velkoobchodní a maloobchodní prodej hutních, železářských, a svařovacích produktů zajišťuje v okolí Třebíče, Jihlavy, Telče a Třeště firma TRADE LUKÁŠ s.r.o. Prodává široký sortiment stavebního, instalatérského, topného, sanitárního materiálu a keramiky.

Produkty
  • radiátorové armatury, regulační armatury, uzavírací armatury, armatury pro pitnou vodu, ohřevná zařízení
  • distribuce sanitární keramiky, sprchové vaničky, keramická umyvadla, sprchové hadice, WC mechanizmy
  • prodej hadicových spon, tepelní čerpadla, elektrické boilery, elektrické kotle, vodoinstalatérský materiál
  • krbové vložky, teplovzdušné vytápění, kachlová kamna, žáruvzdorné sklo, krbové nářadí, paravány ke krbu, plechy pod kamna
  • ponorná čerpadla, teplovodní čerpadla, hydrodynamická čerpadla, odstředivá čerpadla, kalová čerpadla, příslušenství pro kompresory
  • expanzní nádoby, manometry a teploměry, radiátorové ventily, radiátorové kohouty, kouřovody
  • skříňky s umyvadlem, doplňkové skříňky, zrcadla, koše na prádlo, desky pod umyvadla, galerky, kosmetická zrcátka
  • sprchové kouty, sprchové vaničky čtvercové a obdélníkové, vany, volně stojící vany, umyvadla, vodovodní baterie
  • nerezové spojovací materiály, závitové spoje, šrouby s vnitřním šestihranem, závrtná matice, šrouby s šestihrannou hlavou, spojovací prvky z oceli
  • ocelové plechy, profilová ocel, železný materiál, slitiny hliníku, barevné kovy, legované materiály

Stěhování strojů a technologií v rámci celé ČR.

Měrky svarů pro měření svářecích operací, kvalitní svářecí technika.
Dráty MIG/MAG, TIG, pro plamen a obalované elektrody pro svařování.


Související články
bbklima99, s.r.o.: Poradenství a konzultace při výběru rekuperace ve Znojmě

Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo,

bbklima99, s.r.o.: Poradenství a konzultace při výběru rekuperace ve Znojmě

Firma bbklima99, s.r.o. má dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti v oblasti rekuperace. Provádí montáž rekuperačních jednotek podle vašich požadavků a potřeb. Zajišťuje také pravidelný servis a opravy rekuperačních zařízení, aby byly vždy v perfektním stavu. bbklima99, s.r.o. vám poskytuje také poradenství a konzultace při výběru rekuperačního zařízení, které bude vyhovovat vašemu prostoru, rozpočtu a preferencím.


Dodavatel komponentů pro rozvody topení, plynu a vody

Thermoquell CZ s.r.o.

Dodavatel komponentů pro rozvody topení, plynu a vody

Společnost Thermoquell CZ s.r.o., nabízí celou řadu komponentů pro rozvody vody, topení a plynu. Ucelený sortiment zahrnuje úsporná oběhová čerpadla pro vytápění, kvalitní armatury a potrubní ocelové díly, běžné i atypické ventily a regulátory tlaku včetně měřící techniky zahrnující teploměry a manometry. A to není zdaleka vše. Potřebujete sehnat také kotel nebo radiátory? V tom případě zde nakoupíte kondenzační kotle Veismann, radiátory a veškeré komponenty pro otopné systémy.


Vodo topo plyn snadno a rychle v Kover Jeseník

KOVER, spol. s r.o.

Vodo topo plyn snadno a rychle v Kover Jeseník

Stavíte nový dům nebo rekonstruujete byt? Pak jistě potřebujete kvalitní vybavení koupelen, potrubní příslušenství nebo krbový sortiment, který vám poskytne Kover Jeseník. Kromě prodeje vám můžeme zajistit rozvoz zboží, jeho montáž i následný servis.


Servis plynospotřebičů: prodej, servis a opravy plynových ohřívačů vody i kotlů

Servis plynospotřebičů

Servis plynospotřebičů: prodej, servis a opravy plynových ohřívačů vody i kotlů

Co dělat, když se vám doma pokazí plynový spotřebič? Obraťte se na společnost Servis plynospotřebičů Petra Hromádky, která si s tím vaším jistě poradí. Provádíme servis plynových spotřebičů, opravy, výměny, čištění i revize. Servisem plynospotřebičů se zabýváme už osmnáct let.


Firemní články
Výrobky pro instalaci vody, topení, plynu, sanitární zboží pro vybavení koupelen, umýváren

Výrobky pro instalaci vody, topení, plynu, sanitární zboží pro vybavení koupelen, umýváren

Kompletní sortiment výrobků pro instalaci vodovodních, topných i plynových systémů a také sanitární zboží pořídíte v prodejnách TRADE LUKÁŠ s.r.o.v Třebíči a v Jihlavě


Hutní a železářské materiály – profily, jekly, úhelníky, plechy, trubky a příruby

Hutní a železářské materiály – profily, jekly, úhelníky, plechy, trubky a příruby

Hutní a železářské materiály zakoupíte v okolí Jihlavy a Třebíče v prodejně TRADE LUKÁŠ s.r.o. Najdete u nás profily, jekly, úhelníky, plechy, trubky i příruby.


Sanita, sanitární keramika Třebíč

Sanita, sanitární keramika Třebíč

Společnost TRADE LUKÁŠ S.R.O. sídlící v Třebíči nabízí široký sortiment sanitární keramiky různých společností. SANITA: -akrylátové vany POLYSAN, RAVAK, VAGNERPLAST, KREINER -smaltované vany JIKA, -hydromasážní systémy, boxy POLYSAN, TEIKO, ROLTECHNIK, RAVAK -sprchové kouty KABI, ROLTECHNIK -sanitární keramika SAPHO, JIKA, IDEAL STANDARD, LAUFEN -vodovodní baterie NOVASERVIS, SAPHO, KLUDI -koupelnový nábytek ERRA, DŘEVOJAS, INTEDOOR -předstěnové systémy GEBERIT, ALCAPLAST -obklady TUBADZIN, CERSANIT, NOWA GALA. Více informací o nabídce sanitární keramiky a kompletní nabídku společnosti naleznete na webových stránkách.


Koupelnové studio Třebíč, Vysočina

Koupelnové studio Třebíč, Vysočina

Koupelnové studio Třebíč, Vysočina. Koupelnové studio TRADE LUKÁŠ s.r.o. sídlící v Třebíčí nabízí přestavby a vybavení panelákové koupelny. Koupelnové studio je pro vás v Třebíči i Jihlavě otevřeno každý všední den. V našem koupelnovém studiu můžete shlédnout: -boxy s návrhy koupelen do rodinných domů i panelových bytů -akrylátové vany -sprchové kouty -sanitární keramiku, vodovodní baterie -koupelnový nábytek -doplňky od renomovaných českých i zahraničních výrobců. Více informací o koupelnovém studiu a kompletní nabídku koupelen a sanitární keramiky naleznete na webových stránkách společnosti.


Prodej hutního materiálu Třebíč

Prodej hutního materiálu Třebíč

Prodej hutního materiálu Třebíč. Společnost TRADE LUKÁŠ S.R.O. se sídlem v Třebíči se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem hutního materiálu. Hutní materiál v nabídce: -profily -plechy -jäkly -úhelníky -hranoly -ocelové trubky. Více informací a kompletní nabídku hutního materiálu společnosti naleznete na webových stránkách.


Koupelnové studio, koupelny Třebíč

Koupelnové studio, koupelny Třebíč

Koupelnové studio Třebíč. Koupelnové studio TRADE LUKÁŠ S.R.O. se sídlem v Třebíči nabízí několik variant přestavby a vybavení panelákové koupelny ve skutečné velikosti. Koupelnové studio je otevřeno každý všední den. V našem koupelnovém studiu můžeže shlédnout: -boxy s návrhy koupelen do rodinných domů i panelových bytů -akrylátové vany -sprchové kouty -sanitární keramiku, vodovodní baterie -koupelnový nábytek -doplňky od renomovaných českých i zahraničních výrobců. Více informací o koupelnovém studiu a kompletní nabídku koupelen naleznete na webových stránkách společnosti.


Akce koupelnové studio Třebíč

Akce koupelnové studio Třebíč

Koupelnové studio Třebíč. Koupelnové studio TRADE LUKÁŠ S.R.O. se sídlem v Třebíči nabízí přestavby a vybavení panelákové koupelny ve skutečné velikosti. Koupelnové studio je otevřeno každý všední den. Přijďte si pro inspiraci! ZAVÁDĚCÍ CENA - zazdívací komplet JIKA modul ZK -vč. tlačítka, závěsného wc a sedátka -CENA 3.000,- Kč (běžná cena 4.590,- Kč) Výprodej podomítkových wc modulů : -GROHE, SANIT, VIEGA od 2.000,- Kč Více informací o koupelnovém studiu naleznete na webových stránkách.