VÁHY-JAS, s.r.o.


Průmyslová 2194/3A, Svitavy 568 02
Firma VÁHY – JAS, s.r.o.Svitavy, byla založena v roce 1990. Vyrábí automobilové váhy, zajišťuje záruční a pozáruční servis, výrobu, opravy, prodej a cejchování všech druhů elektronických a mechanických vah obchodních, průmyslových, jeřábových a mostních.

Mostní váhy profi nájezdové, zapuštěné.
Snímač ASL
Převodník A/D
Vyhodnocovací jednotky I 300, i 20, i30, i35, i40
Sdružovací panel
Kabel váha
Dokumentace
-30 000 kg
-60 000 kg
- 4 – 18 m

Mostní váhy PROFI nájezdové a zapuštěné:
Profi steel
Profi universal
Profi B
Profi BP
Profi Transport
Profi Light

Most váhy dle typu osazen snímači SCL nebo ASL s A/D převodníkem
Ocelové nájezdy
Sdružovací panel
Kabel váha – vážní domek do 10 m
Kompletní montáž váhy
Uvedení zařízení do provozu
Zaškolení obsluhy
Dokumentace
-30, 40, 50, 60 t

Příslušenství:
Snímače
Indikátory
Světelná signalizace sada
Barevná venkovní IP kamera a monitor
Venkovní displej
Vnitřní vzdálený displej
Dopravní značení dle požadavku
Tiskárna STAR
Datum /čas
-RS 232
-RS 422/485
- RS 4.20mA
- USB
Ethernet
Propojovací kabel
Samoobslužný terminál BI 400

VÁŽNÍ PROGRAMY:
Software WIN SW mostní váha.
Program řeší komunikaci přes sériové porty
COM1, COM2 nebo ethernet se snímači vah různých výrobců.

Software pro indikátor I300.
Sólo vážení
Dvojité vážení (tam i zpět)
Plnění
Obsluha semaforů
Průmyslové vážení


PRŮMYSLOVÉ VÁHY
Kompaktní.
Můstkové.
Plošinové.
Paletové.
Kontinuální.
Počítací.
Podlahové.
Visuté jateční.

REGISTRAČNÍ POKLADNY
Pokladny určené pro prodejny s malým a středním množstvím zákazníků jako jsou potraviny, drogerie, papírnictví

Kalibrace vah s akreditací od Českého institutu pro akreditaci, o.p.s.
Certifikát č. 0119-SJ-C001-10 o schválení systému jakosti výroby výrobce vah.
Vystavení dokladu „ES prohlášení shody“.
Certifikát č. 0119-SJ-C001-10
Člen Unie výrobců vah ČR.
Firma má zavedený systém kvality podle normy
ISO 9001

Hradec Králové
Pardubice
Praha
Brno
Vysočina
České Budějovice
Ostrava
Ústí nad Labem

Další produkty a služby
  • pultové a pokladní váhy, nářezové stroje, baličky do průtažné folie, etiketovací kleště
  • strojírenská výroba, vývoj převodovek, broušené kuželové soukolí, ozubená kola, opracování na CNC strojích

Čištění vratných obalů, průmyslové mytí boxů a palet.

Čištění vratných obalů, průmyslové mytí boxů a palet

Praktický lékař v oblasti všeobecné medicíny, ošetřující výhradně dospělé osoby.

Praktický lékař v oblasti všeobecné medicíny, ošetřující výhradně dospělé osoby

Související články
Demontovatelné protihlukové kabiny s jednoduchou manipulací (bez ohledu na jejich velikost)

ROMAn s.r.o.

Demontovatelné protihlukové kabiny s jednoduchou manipulací (bez ohledu na jejich velikost)

Zvýšená hladina hluku je pro lidský organismus velmi škodlivá, a proto je třeba věnovat jí patřičnou pozornost. Problematikou odhlučnění se již od roku 1992 zabývá společnost ROMAn s.r.o., která dokáže pomocí certifikovaných RS panelů vytvořit řešení pro průmyslové podniky, stavební společnosti i rodinné domy. Zvláště žádané jsou demontovatelné protihlukové kabiny.


Komponenty pro vzduchotechniku, kovovýroba, dělení materiálu i svařování ocelí

GIOMETAL s.r.o.

Komponenty pro vzduchotechniku, kovovýroba, dělení materiálu i svařování ocelí

To vše najdete ve firmě GIOMETAL s.r.o., která se zabývá výrobou a montáží vzduchotechnických komponentů, dále také výrobou spirálně vinutého potrubí (spiro potrubí). Poskytují služby jako je dělení materiálu pomocí CNC pálícího stroje, kovovýrobu od kusových individuálních požadavků zákazníků, svařování oceli a nerez ocelí. Zajistí také výrobu výlisků.


Kompletní strojírenská výroba – soustružení, kovoobrábění, frézování

Zekof, s.r.o.

Kompletní strojírenská výroba – soustružení, kovoobrábění, frézování

Firma Zekof se nachází v Lošticích u Šumperka. Jejich práce je však známá po celé České republice. Zpracovávají zakázky také pro Slovenskou republiku i do ostatních zahraničních států. Hlavním cílem je spokojenost zákazníků a také dobrá výsledná kvalita každého kousku, který od nich odchází.


Zakružování spirál

Přidal s.r.o.

Zakružování spirál

Firma Přidal s.r.o. má mnoholeté zkušenosti a funguje již od roku 1991. Možná ji znáte pod názvem Prima Kralice. Od začátku se zaměřuje na strojírenské výrobky, které se používají v automobilovém a leteckém průmyslu nebo při oděvní výrobě.


Další produkty a služby
Automobilové mostní váhy od odborníka - Svitavy

Automobilové mostní váhy od odborníka - Svitavy

Hledáte firmu, kde vahám skutečně rozumí a vyrobí vám na míru i velké automobilové váhy? Pak už nehledejte a obraťte se na firmu VÁHA – JAS ze Svitav. Již od roku 1990 totiž vyrábíme, prodáváme a opravujeme automobilové mostní váhy všeho druhu. Automobilové mostní váhy, které vám nabízíme, využijete ve stavebnictví, průmyslu i v těch nejnáročnějších provozech. Potřebujete netradičně dlouhou mostní váhu, nebo váhu s extrémní nosností? Žádný problém. Nabízíme vám hned několik variant automobilových mostních vah, které upravíme přesně podle vašich přání. Dostat tak můžete váhu o délce 7 ale i 18 m s nosností až 6 tun. Ve firmě VÁHA – JAS chceme nabídnout něco pro každého. Také proto pro vás máme hned několik druhů automobilových mostních vah, které se liší svými rozměry i způsobem použití. Vybrat si můžete z následujících typů automobilových mostních vah: - PROFI STEEL - PROFI TRANSPORT - PROFI LIGHT - PROFI UNIVERSAL - PROFI B Mostní váhy vyrábíme z kvalitních a odolných materiálů. Jejich konstrukce je ale i přesto jednoduchá a váhy se snadno ovládají. Nevíte si s výběrem váhy rady? Jsme vám k dispozici. Rádi vám pomůžeme zvolit přesně tu automobilovou mostní váhu, která se nejlépe hodí pro vaše účely. A nejen to. Postaráme se také o následný servis a to v záruce i po ní. U nás se totiž o váhy staráme opravdu pečlivě. Najdete nás ve Svitavách.


Průmyslové váhy se přizpůsobí i těm nejtěžším podmínkám (Svitavy)

Průmyslové váhy se přizpůsobí i těm nejtěžším podmínkám (Svitavy)

Co spojuje obchod s potravinami a velkou průmyslovou továrnu? Ano, všechny typy průmyslových provozoven potřebují kvalitní a spolehlivé váhy. A ty vám přináší firma VÁHY – JAS ze Svitav. V naší nabídce najdete průmyslové váhy nejrůznějších druhů i parametrů. Na své si tak přijde soukromý podnikatel, i velkovýrobna s náročnými podmínkami. Každý typ průmyslu potřebuje jiný druh váhy. V naší firmě jsme si toho vědomi, a proto vám nabízíme širokou škálu průmyslových vah s váživostí od 0.5 až po 3000 kg. Stačí si prohlédnout naši širokou nabídku a vybrat si váhu, která splňuje vaše požadavky. A jaké druhy průmyslových vah u nás například najdete? - Kompaktní váhy - Můstkové váhy - Podlahové váhy - Paletové váhy - Jeřábové váhy V sortimentu naší firmy nechybí ani průmyslové váhy s tiskem. Ihned po zvážení tak dostanete podrobný zápis o váze zboží a vy i vaši zákazníci budete mít dokonalý přehled o množství i cenně daného produktu. Ani prašné průmyslové prostředí pro nás není překážkou. Máme pro vás odolné počítací váhy, které si nejen skvěle poradí s náročnými podmínkami, ale také přesně spočítá i velmi lehké kusy. Pro speciální potřeby některých klientů nabízíme také závěsné jateční váhy, které zvládnou váhu až 600 kg. Kde hledat průmyslové váhy všeho druhu? No přece u firmy VÁHY – JAS.


Kalibrační laboratoř pro váhy s neautomatickou činností

Kalibrační laboratoř pro váhy s neautomatickou činností

Kalibrační laboratoř pro váhy s neautomatickou činností složí pro nově zakoupené váhy, váhy opravené nebo používané zákazníky. Kalibrační laboratoř firmy VÁHY - JAS vlastní od roku 2010 akreditaci udělenou Českým institutem. Koupili jste si novou váhu nebo máte váhu po opravě? Pak jsme tu pro vás. Navštivte naší kalibrační laboratoř pro váhy s neautomatickou činností. Potřebujete zjistit, zda vaše používaná váha vyhovuje normě? Chcete si nechat provést odborně provedenou kalibraci a nevíte jakou laboratoř si vybrat? Obraťte se na odborníky. Informujte se v naší firmě VÁHY – JAS ve Svitavách. Kalibraci vah jsou naši pracovníci schopni provádět jak v našem sídle, tak u zákazníka kde se váha používá. Úkony s tím spojené vykonáváme podle závazného a dokumentovaného kalibračního postupu, který splňuje požadavky příslušných norem. Zákazník obdrží výsledky kalibrace v Kalibračním listu. Ten slouží pouze pro danou váhu, není přenosný. Případné dotazy vám zodpoví naši pracovníci kalibrační laboratoře. Mějte vaši váhu v normě a budete mít klid. Kalibrační laboratoř – VÁHY - JAS ve Svitavách.


Jeřábové váhy vám ušetří námahu i prostor - Svitavy

Jeřábové váhy vám ušetří námahu i prostor - Svitavy

Jakékoli zboží můžete zvážit už při jeho přesunu. Jak? Staří si pořídit jeřábové váhy od společnosti Váhy – Jas Svitavy. Zboží jednoduše zavěsíte na pevnou karabinu a na displeji uvidíte jeho přesnou hmotnost. Nemusíte tak nic složitě přesouvat a i velmi objemné zboží zvážíte pohodlně. Jeřábové váhy, které vám v naší firmě nabízíme, jsou velmi výhodné pro průmyslové provozy, sklady nebo stavebnictví. Jednoduchý jeřáb jeřábové váhy zvedne vše, na co si vzpomenete, přesune zboží na určené místo a ještě ho přesně zváží. Jeřábové váhy jsou navíc velmi skladné a na rozdíl od jiných průmyslových vah zaberou minimum prostoru. Použití jeřábových vah je navíc velmi jednoduché. Dálkové ovládání vám usnadní manipulaci s jeřábem, na přehledném LCD displeji si zase snadno nastavíte potřebné parametry. Číslice na displeji jeřábové váhy jsou dostatečně velké, potřebné údaje tak pohodlně uvidíte. Stačí si je zaznamenat. Ve společnosti Váhy- Jas Svitavy se snažíme vyhovět všem zákazníkům. Také jeřábové váhy pro vás proto máme hned v několika variantách. Zvolit si tak můžete jeřábové váhy vhodné pro menší břemena, ale také přístroje, které si bez problému poradí i s devíti tunami zboží. Přesné vážení bez zbytečné námahy? To vám umožní jeřábové váhy od firmy Váhy – Jas.


Průmyslové váhy, vážní software – Váhy Jas Svitavy

Průmyslové váhy, vážní software – Váhy Jas Svitavy

Firma Váhy Jas Svitavy provádí servis a montáž průmyslových vah. Dále nabízí vážní programy. Software 1300 je jednoduchý a komfortní program pro obsluhu vah. Nabízíme ho ve dvou variantách jako software mostní váha a software průmysl a nevyžaduje PC. Software Win je program pro elektronické váhy. Lze připojit k váze, která komunikuje s PC programem a ovládat ji. Průmyslové váhy nabízíme v těchto variantách: Kompaktní váhy Můstkové váhy Plošinové váhy Paletové váhy Váhy s tiskem Závěsné a jeřábové váhy Visuté jateční váhy Počítací váhy V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte nebo navštivte Váhy Jas – Svitavy. Rádi Vás přivítáme.


Automobilové mostové váhy, servis, akreditovaná kalibrace, Svitavy

Automobilové mostové váhy, servis, akreditovaná kalibrace, Svitavy

Společnost VÁHY – JAS, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a opravy (nejenom) průmyslových a automobilových vah. Jsme tu pro vás už téměř 25 let, ale naše zkušenosti jsou ještě hlubší. Nyní vám nabízíme absolutní špičku mezi průmyslovými vahami – automobilovou mostovou váhu Profi UNIVERSAL. Tato moderní automobilová silniční váha je vše, co potřebujete. Její největší výhoda? Průjezdní šířka až 3,5 metru! Díky této své důležité vlastnosti je vhodná i pro použití v zemědělství. Je vhodná pro vážení až do 60 tun! Automobilovou mostovou váhu tvoří železobetonová konstrukce s bočním vedením. Zákazníci si tuto váhu cení i pro její snadné nároky – má totiž nízkou nájezdovou výšku a lze ji namontovat na jakémkoliv dobře zpevněném povrchu (např. na betonové ploše). K automobilové mostové váze Profi UNIVERSAL náleží příslušenství jako: - LED semafory - Automatické závory - Vážní software - Kamerový systém - Samoobslužný terminál - LED přídavný displej - Tiskárny Společnost VÁHY – JAS, s.r.o. sice vyrábí kvalitní a spolehlivé váhy, tím ale výčet činností prováděných touto firmou nekončí. V roce 2010 naše laboratoř získala akreditaci na kalibraci vah. VÁHY – JAS, s.r.o. proto provádí kalibraci elektronických i mechanických vah. A to buď v našem sídle ve Svitavách, nebo přímo na místě, kde je váha instalována. Samozřejmostí je pak záruční i pozáruční servis, který provádí naši vyškolení technici.


Automobilové mostní váhy – Váhy Jas

Automobilové mostní váhy – Váhy Jas

Firma Váhy Jas se sídlem ve Svitavách je českým výrobcem všech druhů elektronických a mechanických vah obchodních, průmyslových, jeřábových a mostních. Nabízíme automobilové mostní váhy nájezdové nebo zapuštěné. Váhy pravidelně kalibrujeme a zajišťujeme záruční a pozáruční servis. Jsme členy Unie výrobců vah ČR. Neváhejte nás kontaktovat nebo přímo navštívit ve firmě Váhy Jas. Automobilové mostní váhy: Profi Special Profi Steel Profi Transport Profi Light Profi Universal Profi B


Kalibrace jeřábových vah – Váhy-Jas

Kalibrace jeřábových vah – Váhy-Jas

Váhy-Jas nově zajišťují kalibrace jeřábových vah do 40t. Kalibrace se provádí v sídle laboratoře nebo u zákazníka, tedy v místě, kde je váha umístěna a používána. Kalibrace vah je vždy prováděna závazným a dokumentovaným kalibračním postupem, který vychází z požadavků příslušných technických norem. O průběhu a výsledcích kalibrace kalibrační laboratoř vždy vystaví svému zákazníkovi Kalibrační list. Váhy-Jas jsou Vám k dispozici. Neváhejte nás oslovit.


Automobilové profi mostové váhy – Váhy-Jas

Automobilové profi mostové váhy – Váhy-Jas

Firma Váhy-Jas je český výrobce všech druhů elektronických a mechanických vah obchodních, průmyslových, jeřábových a mostových. Nabízíme automobilové profi mostové váhy nájezdové nebo zapuštěné. Automobilové profi mostové váhy pravidelně kalibrujeme a zajišťujeme záruční a pozáruční servis. Váhy-Jas jsou členy Unie výrobců vah ČR. Potřebujete převézt velmi těžký náklad? Pak řešením jsou automobilové profi mostové váhy, které zastupují přesné vážení v průmyslu, zemědělství, dopravě, stavebnictví a dalších oborech.Neváhejte nás kontaktovat nebo přímo navštívit firmu Váhy-Jas.


Váhy můstkové, váhy podlahové, váhy paletové

Váhy můstkové, váhy podlahové, váhy paletové

Vyberte si ze široké nabídky můstkových, podlahových a paletových vah s vyhodnocovací jednotkou za skvělé ceny.


Automobilové mostní váhy PROFI UNIVERSAL, PROFI B, PROFI STEEL se slevou 10%.

Automobilové mostní váhy PROFI UNIVERSAL, PROFI B, PROFI STEEL se slevou 10%.

Automobilové mostní váhy PROFI se slevou 10%. Sleva se vztahuje na mostní váhy řady PROFI UNIVERSAL, PROFI B a PROFI STEEL vybavené digitální technologií ASL a I300 s malým SW mostní váha.


Zapůjčení závaží pro revize výtahů a jeřábů

Zapůjčení závaží pro revize výtahů a jeřábů

Společnost Váhy-Jas nabízí zapůjčení závaží pro revize výtahů a jeřábů. Potřebujete provést revize výtahů a jeřábů a nemáte k dispozici svoje závaží? Pak neváhejte a kontaktujte firmu Váhy-Jas, která Vám závaží ráda zapůjčí.


Autodoprava s hydraulickou rukou – Váhy-Jas

Autodoprava s hydraulickou rukou – Váhy-Jas

Firma Váhy-Jas zajistí autodopravu a práce s hydraulickou rukou. Váhy-Jas mají k dispozici nákladní vozy pro přepravu zboží a materiálu s nakládkou a vykládkou pomocí hydraulické ruky. Jednoduchá manipulace hydraulickou rukou, snadno přemístíme materiál a zboží na požadované místo. Neváhejte Váhy-Jas kontaktovat – rádi Vám pomůžeme.


Pronájem, přistavení kontejnerů Svitavy – Váhy-Jas

Pronájem, přistavení kontejnerů Svitavy – Váhy-Jas

Firma Váhy-Jas nabízí pronájem a přistavení kontejnerů pro zákazníky nejen za Svitav a okolí. Potřebujete cokoliv vyklidit? My zajistíme přistavení kontejneru na Vámi požadované místo ve Svitavách a okolí. Je možný i pronájem kontejnerů. Neváhejte firmu Váhy-Jas kontaktovat.


Automatické závory Wil  – Váhy Jas Svitavy

Automatické závory Wil – Váhy Jas Svitavy

Firma Váhy Jas se sídlem ve Svitavách nabízí automatické závory Wil. Závory dodáváme v různém provedení a délce. U automatických závor Wil s větší délkou ramene je vhodné použít sklopnou podpěru na rameno případně pevnou podpěru. K závorám je možno použít i vhodné doplňky jako osvětlení, fotobuňky, zemní smyčky atd. Automatické závory jsou vhodné pro nepřetržitý provoz zejména parkovišť, garáží, průmyslových a obchodních areálů. V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte nebo přímo navštivte Váhy Jas – Svitavy.