VÁHY-JAS, s.r.o.


Průmyslová 2194/3A, Svitavy 568 02
Firma VÁHY – JAS, s.r.o.Svitavy, byla založena v roce 1990. Vyrábí automobilové váhy, zajišťuje záruční a pozáruční servis, výrobu, opravy, prodej a cejchování všech druhů elektronických a mechanických vah obchodních, průmyslových, jeřábových a mostních.

Mostní váhy profi nájezdové, zapuštěné.
Snímač ASL
Převodník A/D
Vyhodnocovací jednotky I 300, i 20, i30, i35, i40
Sdružovací panel
Kabel váha
Dokumentace
-30 000 kg
-60 000 kg
- 4 – 18 m

Mostní váhy PROFI nájezdové a zapuštěné:
Profi steel
Profi universal
Profi B
Profi BP
Profi Transport
Profi Light

Most váhy dle typu osazen snímači SCL nebo ASL s A/D převodníkem
Ocelové nájezdy
Sdružovací panel
Kabel váha – vážní domek do 10 m
Kompletní montáž váhy
Uvedení zařízení do provozu
Zaškolení obsluhy
Dokumentace
-30, 40, 50, 60 t

Příslušenství:
Snímače
Indikátory
Světelná signalizace sada
Barevná venkovní IP kamera a monitor
Venkovní displej
Vnitřní vzdálený displej
Dopravní značení dle požadavku
Tiskárna STAR
Datum /čas
-RS 232
-RS 422/485
- RS 4.20mA
- USB
Ethernet
Propojovací kabel
Samoobslužný terminál BI 400

VÁŽNÍ PROGRAMY:
Software WIN SW mostní váha.
Program řeší komunikaci přes sériové porty
COM1, COM2 nebo ethernet se snímači vah různých výrobců.

Software pro indikátor I300.
Sólo vážení
Dvojité vážení (tam i zpět)
Plnění
Obsluha semaforů
Průmyslové vážení


PRŮMYSLOVÉ VÁHY
Kompaktní.
Můstkové.
Plošinové.
Paletové.
Kontinuální.
Počítací.
Podlahové.
Visuté jateční.

REGISTRAČNÍ POKLADNY
Pokladny určené pro prodejny s malým a středním množstvím zákazníků jako jsou potraviny, drogerie, papírnictví

Kalibrace vah s akreditací od Českého institutu pro akreditaci, o.p.s.
Certifikát č. 0119-SJ-C001-10 o schválení systému jakosti výroby výrobce vah.
Vystavení dokladu „ES prohlášení shody“.
Certifikát č. 0119-SJ-C001-10
Člen Unie výrobců vah ČR.
Firma má zavedený systém kvality podle normy
ISO 9001

Hradec Králové
Pardubice
Praha
Brno
Vysočina
České Budějovice
Ostrava
Ústí nad Labem

Produkty
  • pultové a pokladní váhy, nářezové stroje, baličky do průtažné folie, etiketovací kleště
  • strojírenská výroba, vývoj převodovek, broušené kuželové soukolí, ozubená kola, opracování na CNC strojích

Objevte špičkovou zubní péči v Dental Office H33 - v moderní zubní klinice s nadstandardním vybavením.
BlancOne: nové paradigma v bělení zubů - revoluční bělící kúra v Dental Office H33 s.r.o..

Výroba pružin různých typů a velikostí na mírů pro různé průmyslové odvětví.

Výroba pružin různých typů a velikostí na mírů pro různé průmyslové odvětví

Související články
Strojírny Rumburk s.r.o. - Technologická přesnost a široké spektrum strojírenských služeb

STROJÍRNY Rumburk s.r.o.

Strojírny Rumburk s.r.o. - Technologická přesnost a široké spektrum strojírenských služeb

Strojírny Rumburk s.r.o., se sídlem v ulici Vojtěcha Kováře v Rumburku, jsou vaším spolehlivým partnerem pro širokou škálu strojírenských služeb, od výroby přípravků až po složité CNC obrábění a svařování.


Rychlé a přesné zakružování trubek a profilů

Přidal s.r.o.

Rychlé a přesné zakružování trubek a profilů

Hledáte firmu, která kromě standardních kovoobráběcích prací nabízí i něco navíc? Pak je pro vás společnost Přidal z Kralic na Hané tou pravou volbou. Nejen že nabízíme přesné frézování a CNC obrábění, my si poradíme i s ohýbáním a zakružováním trubek, profilů a spirál.


Kompletní strojírenská výroba – soustružení, kovoobrábění, frézování

Zekof, s.r.o.

Kompletní strojírenská výroba – soustružení, kovoobrábění, frézování

Firma Zekof se nachází v Lošticích u Šumperka. Jejich práce je však známá po celé České republice. Zpracovávají zakázky také pro Slovenskou republiku i do ostatních zahraničních států. Hlavním cílem je spokojenost zákazníků a také dobrá výsledná kvalita každého kousku, který od nich odchází.


CZ.TECH: Inovace v CNC obrábění pro 21. století

CZ.TECH Čelákovice, a.s.

CZ.TECH: Inovace v CNC obrábění pro 21. století

S více než 25 lety zkušeností v CNC obrábění, CZ.TECH Čelákovice, a.s., stojí v čele inovací ve výrobní technologii. Specializujeme se na poskytování pokročilých řešení od počátečního vývoje až po finální výrobu, která nejenže definují současnost, ale také směřují k budoucnosti průmyslu. Naše technologie a služby jsou navrženy tak, aby vyhověly i těm nejnáročnějším výrobním požadavkům, což zákazníkům umožňuje zvýšit efektivitu, snížit náklady a dosáhnout vynikajících výsledků.


Firemní články
Automobilové mostní váhy od odborníka - Svitavy

Automobilové mostní váhy od odborníka - Svitavy

Hledáte firmu, kde vahám skutečně rozumí a vyrobí vám na míru i velké automobilové váhy? Pak už nehledejte a obraťte se na firmu VÁHA – JAS ze Svitav. Již od roku 1990 totiž vyrábíme, prodáváme a opravujeme automobilové mostní váhy všeho druhu. Automobilové mostní váhy, které vám nabízíme, využijete ve stavebnictví, průmyslu i v těch nejnáročnějších provozech. Potřebujete netradičně dlouhou mostní váhu, nebo váhu s extrémní nosností? Žádný problém. Nabízíme vám hned několik variant automobilových mostních vah, které upravíme přesně podle vašich přání. Dostat tak můžete váhu o délce 7 ale i 18 m s nosností až 6 tun. Ve firmě VÁHA – JAS chceme nabídnout něco pro každého. Také proto pro vás máme hned několik druhů automobilových mostních vah, které se liší svými rozměry i způsobem použití. Vybrat si můžete z následujících typů automobilových mostních vah: - PROFI STEEL - PROFI TRANSPORT - PROFI LIGHT - PROFI UNIVERSAL - PROFI B Mostní váhy vyrábíme z kvalitních a odolných materiálů. Jejich konstrukce je ale i přesto jednoduchá a váhy se snadno ovládají. Nevíte si s výběrem váhy rady? Jsme vám k dispozici. Rádi vám pomůžeme zvolit přesně tu automobilovou mostní váhu, která se nejlépe hodí pro vaše účely. A nejen to. Postaráme se také o následný servis a to v záruce i po ní. U nás se totiž o váhy staráme opravdu pečlivě. Najdete nás ve Svitavách.


Průmyslové váhy se přizpůsobí i těm nejtěžším podmínkám (Svitavy)

Průmyslové váhy se přizpůsobí i těm nejtěžším podmínkám (Svitavy)

Co spojuje obchod s potravinami a velkou průmyslovou továrnu? Ano, všechny typy průmyslových provozoven potřebují kvalitní a spolehlivé váhy. A ty vám přináší firma VÁHY – JAS ze Svitav. V naší nabídce najdete průmyslové váhy nejrůznějších druhů i parametrů. Na své si tak přijde soukromý podnikatel, i velkovýrobna s náročnými podmínkami. Každý typ průmyslu potřebuje jiný druh váhy. V naší firmě jsme si toho vědomi, a proto vám nabízíme širokou škálu průmyslových vah s váživostí od 0.5 až po 3000 kg. Stačí si prohlédnout naši širokou nabídku a vybrat si váhu, která splňuje vaše požadavky. A jaké druhy průmyslových vah u nás například najdete? - Kompaktní váhy - Můstkové váhy - Podlahové váhy - Paletové váhy - Jeřábové váhy V sortimentu naší firmy nechybí ani průmyslové váhy s tiskem. Ihned po zvážení tak dostanete podrobný zápis o váze zboží a vy i vaši zákazníci budete mít dokonalý přehled o množství i cenně daného produktu. Ani prašné průmyslové prostředí pro nás není překážkou. Máme pro vás odolné počítací váhy, které si nejen skvěle poradí s náročnými podmínkami, ale také přesně spočítá i velmi lehké kusy. Pro speciální potřeby některých klientů nabízíme také závěsné jateční váhy, které zvládnou váhu až 600 kg. Kde hledat průmyslové váhy všeho druhu? No přece u firmy VÁHY – JAS.


Kalibrační laboratoř pro váhy s neautomatickou činností

Kalibrační laboratoř pro váhy s neautomatickou činností

Kalibrační laboratoř pro váhy s neautomatickou činností složí pro nově zakoupené váhy, váhy opravené nebo používané zákazníky. Kalibrační laboratoř firmy VÁHY - JAS vlastní od roku 2010 akreditaci udělenou Českým institutem. Koupili jste si novou váhu nebo máte váhu po opravě? Pak jsme tu pro vás. Navštivte naší kalibrační laboratoř pro váhy s neautomatickou činností. Potřebujete zjistit, zda vaše používaná váha vyhovuje normě? Chcete si nechat provést odborně provedenou kalibraci a nevíte jakou laboratoř si vybrat? Obraťte se na odborníky. Informujte se v naší firmě VÁHY – JAS ve Svitavách. Kalibraci vah jsou naši pracovníci schopni provádět jak v našem sídle, tak u zákazníka kde se váha používá. Úkony s tím spojené vykonáváme podle závazného a dokumentovaného kalibračního postupu, který splňuje požadavky příslušných norem. Zákazník obdrží výsledky kalibrace v Kalibračním listu. Ten slouží pouze pro danou váhu, není přenosný. Případné dotazy vám zodpoví naši pracovníci kalibrační laboratoře. Mějte vaši váhu v normě a budete mít klid. Kalibrační laboratoř – VÁHY - JAS ve Svitavách.


Jeřábové váhy vám ušetří námahu i prostor - Svitavy

Jeřábové váhy vám ušetří námahu i prostor - Svitavy

Jakékoli zboží můžete zvážit už při jeho přesunu. Jak? Staří si pořídit jeřábové váhy od společnosti Váhy – Jas Svitavy. Zboží jednoduše zavěsíte na pevnou karabinu a na displeji uvidíte jeho přesnou hmotnost. Nemusíte tak nic složitě přesouvat a i velmi objemné zboží zvážíte pohodlně. Jeřábové váhy, které vám v naší firmě nabízíme, jsou velmi výhodné pro průmyslové provozy, sklady nebo stavebnictví. Jednoduchý jeřáb jeřábové váhy zvedne vše, na co si vzpomenete, přesune zboží na určené místo a ještě ho přesně zváží. Jeřábové váhy jsou navíc velmi skladné a na rozdíl od jiných průmyslových vah zaberou minimum prostoru. Použití jeřábových vah je navíc velmi jednoduché. Dálkové ovládání vám usnadní manipulaci s jeřábem, na přehledném LCD displeji si zase snadno nastavíte potřebné parametry. Číslice na displeji jeřábové váhy jsou dostatečně velké, potřebné údaje tak pohodlně uvidíte. Stačí si je zaznamenat. Ve společnosti Váhy- Jas Svitavy se snažíme vyhovět všem zákazníkům. Také jeřábové váhy pro vás proto máme hned v několika variantách. Zvolit si tak můžete jeřábové váhy vhodné pro menší břemena, ale také přístroje, které si bez problému poradí i s devíti tunami zboží. Přesné vážení bez zbytečné námahy? To vám umožní jeřábové váhy od firmy Váhy – Jas.


Průmyslové váhy, vážní software – Váhy Jas Svitavy

Průmyslové váhy, vážní software – Váhy Jas Svitavy

Firma Váhy Jas Svitavy provádí servis a montáž průmyslových vah. Dále nabízí vážní programy. Software 1300 je jednoduchý a komfortní program pro obsluhu vah. Nabízíme ho ve dvou variantách jako software mostní váha a software průmysl a nevyžaduje PC. Software Win je program pro elektronické váhy. Lze připojit k váze, která komunikuje s PC programem a ovládat ji. Průmyslové váhy nabízíme v těchto variantách: Kompaktní váhy Můstkové váhy Plošinové váhy Paletové váhy Váhy s tiskem Závěsné a jeřábové váhy Visuté jateční váhy Počítací váhy V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte nebo navštivte Váhy Jas – Svitavy. Rádi Vás přivítáme.


Automobilové mostové váhy, servis, akreditovaná kalibrace, Svitavy

Automobilové mostové váhy, servis, akreditovaná kalibrace, Svitavy

Společnost VÁHY – JAS, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a opravy (nejenom) průmyslových a automobilových vah. Jsme tu pro vás už téměř 25 let, ale naše zkušenosti jsou ještě hlubší. Nyní vám nabízíme absolutní špičku mezi průmyslovými vahami – automobilovou mostovou váhu Profi UNIVERSAL. Tato moderní automobilová silniční váha je vše, co potřebujete. Její největší výhoda? Průjezdní šířka až 3,5 metru! Díky této své důležité vlastnosti je vhodná i pro použití v zemědělství. Je vhodná pro vážení až do 60 tun! Automobilovou mostovou váhu tvoří železobetonová konstrukce s bočním vedením. Zákazníci si tuto váhu cení i pro její snadné nároky – má totiž nízkou nájezdovou výšku a lze ji namontovat na jakémkoliv dobře zpevněném povrchu (např. na betonové ploše). K automobilové mostové váze Profi UNIVERSAL náleží příslušenství jako: - LED semafory - Automatické závory - Vážní software - Kamerový systém - Samoobslužný terminál - LED přídavný displej - Tiskárny Společnost VÁHY – JAS, s.r.o. sice vyrábí kvalitní a spolehlivé váhy, tím ale výčet činností prováděných touto firmou nekončí. V roce 2010 naše laboratoř získala akreditaci na kalibraci vah. VÁHY – JAS, s.r.o. proto provádí kalibraci elektronických i mechanických vah. A to buď v našem sídle ve Svitavách, nebo přímo na místě, kde je váha instalována. Samozřejmostí je pak záruční i pozáruční servis, který provádí naši vyškolení technici.


Automobilové mostní váhy – Váhy Jas

Automobilové mostní váhy – Váhy Jas

Firma Váhy Jas se sídlem ve Svitavách je českým výrobcem všech druhů elektronických a mechanických vah obchodních, průmyslových, jeřábových a mostních. Nabízíme automobilové mostní váhy nájezdové nebo zapuštěné. Váhy pravidelně kalibrujeme a zajišťujeme záruční a pozáruční servis. Jsme členy Unie výrobců vah ČR. Neváhejte nás kontaktovat nebo přímo navštívit ve firmě Váhy Jas. Automobilové mostní váhy: Profi Special Profi Steel Profi Transport Profi Light Profi Universal Profi B


Kalibrace jeřábových vah – Váhy-Jas

Kalibrace jeřábových vah – Váhy-Jas

Váhy-Jas nově zajišťují kalibrace jeřábových vah do 40t. Kalibrace se provádí v sídle laboratoře nebo u zákazníka, tedy v místě, kde je váha umístěna a používána. Kalibrace vah je vždy prováděna závazným a dokumentovaným kalibračním postupem, který vychází z požadavků příslušných technických norem. O průběhu a výsledcích kalibrace kalibrační laboratoř vždy vystaví svému zákazníkovi Kalibrační list. Váhy-Jas jsou Vám k dispozici. Neváhejte nás oslovit.


Automobilové profi mostové váhy – Váhy-Jas

Automobilové profi mostové váhy – Váhy-Jas

Firma Váhy-Jas je český výrobce všech druhů elektronických a mechanických vah obchodních, průmyslových, jeřábových a mostových. Nabízíme automobilové profi mostové váhy nájezdové nebo zapuštěné. Automobilové profi mostové váhy pravidelně kalibrujeme a zajišťujeme záruční a pozáruční servis. Váhy-Jas jsou členy Unie výrobců vah ČR. Potřebujete převézt velmi těžký náklad? Pak řešením jsou automobilové profi mostové váhy, které zastupují přesné vážení v průmyslu, zemědělství, dopravě, stavebnictví a dalších oborech.Neváhejte nás kontaktovat nebo přímo navštívit firmu Váhy-Jas.


Váhy můstkové, váhy podlahové, váhy paletové

Váhy můstkové, váhy podlahové, váhy paletové

Vyberte si ze široké nabídky můstkových, podlahových a paletových vah s vyhodnocovací jednotkou za skvělé ceny.


Automobilové mostní váhy PROFI UNIVERSAL, PROFI B, PROFI STEEL se slevou 10%.

Automobilové mostní váhy PROFI UNIVERSAL, PROFI B, PROFI STEEL se slevou 10%.

Automobilové mostní váhy PROFI se slevou 10%. Sleva se vztahuje na mostní váhy řady PROFI UNIVERSAL, PROFI B a PROFI STEEL vybavené digitální technologií ASL a I300 s malým SW mostní váha.


Zapůjčení závaží pro revize výtahů a jeřábů

Zapůjčení závaží pro revize výtahů a jeřábů

Společnost Váhy-Jas nabízí zapůjčení závaží pro revize výtahů a jeřábů. Potřebujete provést revize výtahů a jeřábů a nemáte k dispozici svoje závaží? Pak neváhejte a kontaktujte firmu Váhy-Jas, která Vám závaží ráda zapůjčí.


Autodoprava s hydraulickou rukou – Váhy-Jas

Autodoprava s hydraulickou rukou – Váhy-Jas

Firma Váhy-Jas zajistí autodopravu a práce s hydraulickou rukou. Váhy-Jas mají k dispozici nákladní vozy pro přepravu zboží a materiálu s nakládkou a vykládkou pomocí hydraulické ruky. Jednoduchá manipulace hydraulickou rukou, snadno přemístíme materiál a zboží na požadované místo. Neváhejte Váhy-Jas kontaktovat – rádi Vám pomůžeme.


Pronájem, přistavení kontejnerů Svitavy – Váhy-Jas

Pronájem, přistavení kontejnerů Svitavy – Váhy-Jas

Firma Váhy-Jas nabízí pronájem a přistavení kontejnerů pro zákazníky nejen za Svitav a okolí. Potřebujete cokoliv vyklidit? My zajistíme přistavení kontejneru na Vámi požadované místo ve Svitavách a okolí. Je možný i pronájem kontejnerů. Neváhejte firmu Váhy-Jas kontaktovat.


Automatické závory Wil  – Váhy Jas Svitavy

Automatické závory Wil – Váhy Jas Svitavy

Firma Váhy Jas se sídlem ve Svitavách nabízí automatické závory Wil. Závory dodáváme v různém provedení a délce. U automatických závor Wil s větší délkou ramene je vhodné použít sklopnou podpěru na rameno případně pevnou podpěru. K závorám je možno použít i vhodné doplňky jako osvětlení, fotobuňky, zemní smyčky atd. Automatické závory jsou vhodné pro nepřetržitý provoz zejména parkovišť, garáží, průmyslových a obchodních areálů. V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte nebo přímo navštivte Váhy Jas – Svitavy.