TRESORAG - FIRESAFE s.r.o. - Trezory Praha
Výroba a prodej trezorů


Březová 43/1711, Praha 8 182 00
Společnost Tresorag - Firesafe, s.r.o. vznikla v roce 1994 jako zastoupení švýcarské firmy FIRESAFE.
Zabýváme se výrobou, prodejem a servisem trezorové a bezpečnostní techniky.

Na přání zákazníka sestavíme a vyrobíme trezory na zakázku v různých barevných provedeních. Zajistíme také montáž.
Dodáváme i trezory mobilní.

Sortiment trezorů:
Pancéřové:
- ROOBUS Office, TITAN, ROYAL, Trident
Ohnivzdorné:
- ROME Datamedia, PARIS, Burg Safe-DIS, sentry
Na dokumenty:
- DAVOS, BERN, GENF, Gold Moby, ZÜRICH
Nábytkové:
- MTD Diplomat, NT, HV, PREVE
Na zbraně:
- FORESTER, SAPPHIRE Gun
Exkluzivní:
- SAPPHIRE Watch, SAPPHIRE Gun
Na klíče:
- KEY SAFE, CE
Na utajované skutečnosti:
- TOLEDO, ROOBUS Office, NT, ST
Archivační trezorové skříně:
- DAVOS, DTS, TOLEDO
- do zdi
- domácí
- pokladní
- sejfy pro domácnost
- pro přepážkové pokladny
- vhozové.

Společnost TRESORAG - FIRESAFE s.r.o se také zabývá prodejem bezpečnostní a bankovní techniky:
- dotační boxy
- peněžní přepážky a přesuvné misky
- neprůstřelná skla
- výdejové systémy a jednotky na hotovost
- kufrové propusti
- počítačky bankovek
- pokladní systémy
- bankovní klientské schránky
- přepážkové pokladny na ochranu finančních hotovostí
- bezpečnostní okna a výlohy.

Naše další činnost je prodej kovového nábytku:
- ohnivzdorné archivační zásuvkové kovové skříně
- vybavení archivů
- regály
- stoly .

Používané zámkové a rozvorové mechanizmy firem:- MAUER, STUV, LA GARD, SARGENT & GREENLEAF

Zajistíme také dopravu po celé ČR i Evropě, včetně stěhování a instalace.

Produkty
  • zabezpečení objektů, ochrana osob a majetku, bezpečnostní technika, výstražná signalizace, parkovací systémy, závory a turnikety
  • dílenský nábytek, skladovací regály, kovové skříně, manipulační vozíky, skříňky na nářadí, přídavné police

Ohýbání a ohraňování plechů Hodonín největším ohraňovacím lisem v ČR.

Ohýbání a ohraňování plechů Hodonín největším ohraňovacím lisem v ČR

Mateřská škola Mufánkov Praha, podpora samostatnosti, celostní učení, partnerský přístup.

Mateřská škola Mufánkov Praha, podpora samostatnosti, celostní učení, partnerský přístup

Související články
Rychlé a přesné zakružování trubek a profilů

Přidal s.r.o.

Rychlé a přesné zakružování trubek a profilů

Hledáte firmu, která kromě standardních kovoobráběcích prací nabízí i něco navíc? Pak je pro vás společnost Přidal z Kralic na Hané tou pravou volbou. Nejen že nabízíme přesné frézování a CNC obrábění, my si poradíme i s ohýbáním a zakružováním trubek, profilů a spirál.


Odbavovací systémy pro logistická centra jednoduše zobrazí a vyvolají auta dle SPZ

TETRONIK v.d.

Odbavovací systémy pro logistická centra jednoduše zobrazí a vyvolají auta dle SPZ

Přehlednost, rychlost a bezchybnost odbavení aut v logistických centrech je základní podmínkou pro jejich efektivní fungování. Společnost TETRONIK - výrobní družstvo Terezín, družstvo, český výrobce elektronických odbavovacích systémů, si je této nutnosti plně vědoma, a proto je její nový vyvolávací systém pro logistická centra správnou volbou! Přesvědčit se o tom mohli např. v logistickém parku Zdiby, kde je venkovní odbavovací systém TETRONIK nově instalován.


Komplexní dodávky a služby v oblasti automatizační techniky

ELMEP s.r.o.

Komplexní dodávky a služby v oblasti automatizační techniky

Služby v oblasti automatizační techniky jsou žádané především v různých průmyslových odvětvích. Obsahem jsou nejen projekty, ale také komplexní vedení zakázek, softwarové práce, montáže, servis atd. Profesionální spolupráci s týmem techniků z různých oblastí činností vám poskytne firma ELMEP s.r.o.


Hardware a software pro evidenci osob

DUHA system, spol. s r.o.

Hardware a software pro evidenci osob

Chcete celý docházkový systém zjednodušit? Pak pro Vás má řešení firma DUHA systém, spol. s.r.o., která vyvíjí a vyrábí zařízení pro sbírání podobných dat. Výsledkem je unikátní systém, který zjednoduší práci vašich zaměstnanců.


Firemní články
Trezorové dveře od firmy Tresorag-Firesafe

Trezorové dveře od firmy Tresorag-Firesafe

Myslíte si, že bytelné trezorové dveře patří jen do akčních filmů? Omyl. Využijete je i v rodinných domech pro ochranu cenností, zbraní a střeliva nebo dokonce i sebe a svých blízkých. Pražská společnost Tresorag-Firesafe dokáže instalovat trezorové dveře TDPK a unikátní posuvné trezorové dveře TDPK-P, které jsou podobně jako ve filmu Panic-Room s Jodie Foster ovládány elektromotorem. O jejich konstrukci a využití se dozvíte v následujícím článku.


Designové trezory zajistí bezpečnost a zkrášlí interiér

Designové trezory zajistí bezpečnost a zkrášlí interiér

Nechat si uzpůsobit trezor na míru přesně podle vlastních představ bylo v minulosti prakticky nemožné. Nyní se to však stalo dostupnou skutečností.


Špičkový trezor na zbraně ochrání vaše zbraně i cennosti

Špičkový trezor na zbraně ochrání vaše zbraně i cennosti

Trezory na zbraně Forester od společnosti Tresorag - Firesafe poskytují nejvyšší ochranu nejen loveckých či sportovních zbraní, ale i cenností a důležitých dokumentů, které je nutné zajistit před nepovolanými osobami či vnějšími vlivy.


Speciální trezory na hodinky Praha

Speciální trezory na hodinky Praha

Speciální trezory na hodinky nejen pro nadšené sběratelé hodinek. Dosáhla vaše sbírka úctyhodných rozměrů a chcete ji efektivním způsobem ochránit? Pak si vyberete z nabídky speciálních trezorů od přímého výrobce trezorů TRESORAG - FIRESAFE s.r.o.. V nabídce najdete dva typy trezorů na hodinky: - SAPPHIRE Watch – luxusní prosklená varianta pro ty, kteří si nechtějí odpustit pohled na svou sbírku, bezpečnostní třída I, přesné rozměry lze upravit podle přání zákazníka - TITAN Watch – nejvyšší možná ochrana – třídy bezpečnosti III, IV a V, možnost členění vnitřního prostoru na míru a kombinování různých druhů zámků Na více jak dvacetiletou tradici firmy TRESORAG – FIRESAFE se můžete plně spolehnout. Máte nějaký dotaz ohledně našich trezorů? Kontaktujte nás pomocí telefonu na čísle +420 284 821 311 anebo na mailové adrese info@tresorag.cz, kde se dozvíte podrobné informace.


Stěhování trezorů přenechte odborníkům – Praha

Stěhování trezorů přenechte odborníkům – Praha

Že jste nikdy neslyšeli o stěhování trezorů? Pořídit si v dnešní době trezor ale není nic neobvyklého. Slouží k ochraně cenností a majetku, u kterého si potřebujeme být stoprocentně jistí, že se s ním skutečně nic nestane. Zloději jsou v dnešní době čím dál více vynalézaví a umí překonávat i na první pohled nezdolné překážky. Někdy však může nastat situace, kdy se stěhujete či potřebujete trezor z jiných důvodů přemístit. To už jen kvůli vysoké hmotnosti trezoru nebývá jednoduchý úkol. Proto byste stěhování trezorů měli svěřit firmě, která se těmito výkony odborně zabývá. Právě takovou společností je TRESORAG-FIRESAFE, která se věnuje nejen stěhováním trezorů, ale v případě zájmu vám sestaví nabídku na trezor na míru. Jakkoliv složité zadání stěhování trezorů není pro firmu TRESORAG-FIRESAFE problém. Díky jejich odborným zkušenostem a vybavení vše bez problémů zvládnou. Proč si zvolit pro stěhování trezorů právě tuto společnost? Několik hlavních důvodů: - dlouholetá praxe - vysoká profesionalita - naprostá diskrétnost - více než tři miliony kilogramů odstěhovaných trezorů - „chirurgické výkony“ ve stísněných prostorách - vypořádají se s točitým schodištěm, okny a jinými stavebními otvory - zajištění ochrany majetku proti poškození během stěhování, včetně pojištění Pokud potřebujete odstěhovat trezor, neváhejte společnost TRESORAG-FIRESAFE kontaktovat. Vše vám rádi vysvětlí a domluví se s vámi na veškerých detailech stěhování.


Trezory do zdi zloděje zastaví - prodej i montáž Praha

Trezory do zdi zloděje zastaví - prodej i montáž Praha

Každý z nás má své cennosti, které by si rád uchoval před krádeží. Řešením jsou trezory do zdi. Řeč je samozřejmě o materiálních cennostech, své drahocenné osoby do trezoru nedávejte. Vše ostatní ale hravě uschováte v trezorech do zdi od společnosti Tresorag Firesafe. Model ST představuje noční můru zlodějů. Je to trezor do zdi bezpečnostní třídy I. Dokáže ochránit hotovost, dokumenty, ale i utajované informace. ST model trezoru do zdi je pancéřovaný zamykací systém, který je odolný proti odvrtání. Ochranný mechanismus tohoto modelu zvýšíte jeho instalací do silné a pevné zdi. Profil těla trezoru je uzpůsobený k bezpečnému uchycení do zdiva, takže se nemusíte bát jeho poškození. Díváte se často na detektivní filmy a seriály? Pak jistě víte, že tajné skrýše se nachází za stylovým obrazem. I vy si můžete takto efektivně skrýt přední stranu trezoru. Že je to moc průhledné? Právě naopak. Veškeré cennosti, doklady, šperky nebo třeba osobní zbraň tak budete mít neustále po ruce, ale přitom dokonale zabezpečené před vniknutím cizí osoby. Vy si můžete k otevírání trezoru do zdi zvolit různé druhy otevírání: - trezorový zámek na klíč - mechanický kombinační zámek - elektronický zámek Rozvorový mechanismus je pancéřovaný a obsahuje bezpečnostní záskočku. Zvýšíte tak ochranu dveří proti jejich násilnému otevření.


Trezory pro úschovu zbraní Praha

Trezory pro úschovu zbraní Praha

České zastoupení švýcarské firmy na výrobu trezorů FIRESAFE nabízí k prodeji speciální trezory na úschovu zbraní. Společnost - FIRESAFE s.r.o. vznikla roku 1994, sídlí v Praze a od té doby nabízí svým zákazníkům profesionální trezory pro nejrůznější účely. Zbraně by měly být podle předpisů uschovány na bezpečném místě, jakým jsou právě trezory. Úschova zbraní v trezorech TRESORAG - FIRESAFE s.r.o. může být těchto typů: - FORESTER – Bezpečnostní třída I a II, splnění podmínek pro bezpečnou úschovu zbraní podle zákonných předpisů, možné uschovat i dokumenty či hotovost. - SAPPHIRE Gun – Luxusní design, jediný trezor testovaný podle normy ČSN EN 1143-1 s prosklenými dveřmi a stěnami, bezpečnostní třída I. Prodej možný nejenom v Praze, ale také v každém krajském městě (např. Olomouc, Hradec Králové, Plzeň, Liberec apod.). Taktéž je možná doprava nejenom po celé ČR, ale i po celé EU a to včetně stěhování a instalace.


Pancéřové trezory na hotovost a cennosti Praha

Pancéřové trezory na hotovost a cennosti Praha

Společnost TRESORAG – FIRESAFE nabízí k prodeji trezory určené pro cennosti, hotovost a další cenné záležitosti. Jedná se o zastoupení švýcarské firmy FIRESAFE, což je přední výrobce trezorů a bezpečnostní techniky. Samotná firma TRESORAG nejenom že prodává, ale také vyrábí a je schopna provádět servisy trezorů. Můžete vybírat ze čtyř produktů, které jsou od sebe odlišeny nejenom vzhledem, ale hlavně vlastnostmi. Na výběr máte z pancéřových trezorů těchto typů: - ROOBUS Office (základní ochrana pro částky do 1 200 000 Kč) - TITAN (Bezpečnostní třída III, IV, V, masivní konstrukce, částky od 1–16 mil. Kč) - ROYAL (Druhá nejlepší ochrana pro dokumenty, cennosti a hotovost) - TRIDENT (To nejlepší co můžete mít, nejvyšší ochrana, částky do 30 mil. Kč) Prodej je možný ve všech krajských městech České republiky (např. Olomouc, Brno, Ostrava, České Budějovice…)


Nábytkové trezory prodej Praha

Nábytkové trezory prodej Praha

Firma TRESORAG - FIRESAFE s.r.o. zajišťuje výrobu, prodej a dále také servis kvalitních nábytkových trezorů. Do kompetence služeb společnosti patří i jiné typy trezorů, například pancéřové, ohnivzdorné anebo trezory zabudované do zdi. Hlavní výhoda nábytkových trezorů tkví v tom, že se instalují přímo do nějakého určitého kusu nábytku. Vyrábí se více typů, které se liší hlavně určením a rozměry: - Gold Moby – malé rozměry, maximální uložená částka je 150 000 Kč - MTD Diplomat – elegantní a nadčasové provedení, max. částka je půl milionu Kč - NT – bezpečnostní třída I, II, max. částka 1,2 milionu Kč - PREV – trezory na různé cenné drobnosti, zvýšená odolnost, necertifikovaný model - HT – moderní LED display, kompaktní rozměry, vhodný do hotelů. Prodej nábytkových trezorů je zajištěn nejenom v Praze, ale ve všech krajských městech, tedy v Brně, Ostravě, Olomouci, Liberci a dále…


Prodej ohnivzdorných trezorů na PC data a cennosti Praha

Prodej ohnivzdorných trezorů na PC data a cennosti Praha

Společnost TREZORY se sídlem na Praze 8, nabízí prodej ohnivzdorných trezorů na PC data a cenností. Společnost vznikla v roce 1994 jako zastoupení švýcarské firmy FIRESAFE. Zaujímáme přední místo v prodeji trezorové a bezpečnostní techniky v západní Evropě. Ohnivzdorné trezory na PC data: ROME datamedia - ohnivzdornost 60 minut PARIS - ohnivzdornost 120 minut Burg Safe-DIS - ohnivzdornost 120 minut Sentry - ohnivzdornost 30 minut. Trezory na cennosti: ROOBUS Office TITAN ROYAL TRIDENT V naší nabídce samozřejmě naleznete i servis a montáž trezorů.


Prodej výroba trezory bezpečnostní technika Praha

Prodej výroba trezory bezpečnostní technika Praha

SpolečnostTRESORAG - FIRESAFE s.r.o. nabízí výrobu a prodej trezorů a bazpečnostní techniky. Naši přední klienti jsou především významné státní, průmyslové a obchodní organizace. Sortiment: pancéřové trezory na dokumenty pancéřové trezory na hotovost pancéřové trezory na cennosti exklusivní trezory ( pro sběratele ) archivační trezorové skříně trezory na zbraně ohnivzdorné trezory trezory na dokumenty nábytkové trezory trezory do zdi. Zajišťujeme dopravu, stěhování a servis trezorů po celé ČR a Evropě.


Trezory Praha

Trezory Praha

Pokud vlastníte větší finanční hotovost, drahé šperky, dokumenty, akcie, či jiné cennosti, měli byste se zajímat o jejich bezpečné uložení. Je dobré myslet na nejhorší a být před zloději o krok napřed. Firma Tresorag-Firesafe, která působí na českém trhu již 20 let, nabízí široký sortiment trezorů ve všech třídách bezpečnosti a odolnosti proti ohni. Nabídka zahrnuje: - ohnivzdorné trezory na dokumenty - trezory pro sběratele hodinek - archivační trezorové skříně - ohnivzdorné trezory pro počítačová data - trezory do zdi, na klíče a na zbraně (s variabilitou vnitřního vybavení) - trezorové dveře - tajné místnosti (individuální řešení chráněného prostoru) - kovový nábytek Kromě nabídky trezoru se společnost Tresorag-Firesafe specializuje i na výrobu a instalaci bezpečnostní a bankovní techniky: - neprůstřelná skla - pokladní systémy - bankovní klientské schránky - bezpečnostní okna a výlohy - dotační boxy - peněžní přepážky Nepodceňujte prevenci před zloději a prohlédněte si nabídku trezorů na našich internetových stránkách. Pokud si nevíte rady, jaký trezor pro vaše cennosti zvolit, neváhejte a kontaktujte naší společnost. Společně vybereme to nejlepší možné řešení pro váš dům, byt či kancelář.


Prodej a výroba trezory Brno

Prodej a výroba trezory Brno

Společnost TRESORAG - FIRESAFE s.r.o. byla založena v roce 1994. Zabýváme se prodejem a výrobou trezorů. S touto činností máme velké zkušenosti a patříme mezi špičku na českém trhu. Trezory, které naleznete v naší nabídce: - ohnivzdorné - exkluzivní pro sběratele - nábytkové - do zdi - na zbraně - archivační - vhozové - na klíče - na utajované skutečnosti - na PC data - trezorové dveře - bezpečnostní a bankovní technika. Na přání a požadavků zákazníka trezor také sestavíme. Variantu výbavy trezoru ponecháme na Vás, vybrat si také můžete z velké škály barevných odstínů. Trezory dodáváme fyzickým osobám, ale i státním a obchodním organizacím. Zaručujeme také vysokou kvalitu výrobků a služeb.


Výroba a prodej trezorů Praha

Výroba a prodej trezorů Praha

Společnost TREZORY PRAHA se zabývají výrobou a prodejem trezorů. Trezory vyrobíme a sestavíme na míru, dle přání a potřeb zákazníka. Poskytujeme 100% služby. Trezory zajišťujeme pro státní, průmyslové a obchodní organice, ale i pro soukromé objekty. Samozřejmostí je také servis a montáž. Sortiment zahrnuje: - pancéřové trezory - trezory na hotovost a ceniny - exkluzivní trezory - např. pro sběratele - ohnivzdorné trezory - trezorové skříně - trezory do zdi - trezory na utajované skutečnosti - trezorové dveře - trezory na kíče - trezory na zbraně. Trezory si můžete vybrat v široké barevné škále. Pokud máte dotazy, nebo si nevíte rady s výběrem trezoru, neváhejte se na nás obrátit.


Ohnivzdorné trezory

Ohnivzdorné trezory

Ohnivzdorné trezory na dokumenty jsou určeny pro bezpečnou archivaci důležitých listin, cenností a hotovosti. Testovaná odolnost před účinky požáru o teplotě 1100 °C je zaručena po dobu 60 nebo 120 minut. Maximální ochrana před požárem i zcizením. NEW-GOLD-SAFE Test ohnivzdornosti 120 minut, pádová zkouška (JIS-Test) Bezpečnostní třída B Nová izolační technologie - snížení hmotnosti na minimum Vnitřní uzamykatelná zásuvka Zámek na klíč a elektronický zámek s klávesnicí (přes 100mil. možných kombinací), vestavěný alarm BERN Test ohnivzdornosti 60 minut, pádová zkouška S60P (Braunschweig-Test) Bezpečnostní třída B Nová izolační technologie - snížení hmotnosti na minimum ZÜRICH Test ohnivzdornosti 60 minut, pádová zkouška S60P (Braunschweig-Test) Bezpečnostní třída I Nová izolační technologie-snížení hmotnosti trezorových skříní minimum COMBISEC Test ohnivzdornosti 60 minut, pádová zkouška S60P (NT Fire-Test) Bezpečnostní třída I Kombinovaná bezpečnost pro dokumenty, data a cennosti GENF Test ohnivzdornosti 120 minut, pádová zkouška S120P (Braunschweig-Test) Bezpečnostní třída I Kombinovaná bezpečnost pro dokumenty, data a cennosti Trezorové dveře o síle 134 mm FIREKING OHNIVZDORNÉ ZÁSUVKOVÉ SKŘÍNĚ Maximální úložný prostor a vysoká bezpečnost Centrální zamykání Fireking UF/MLT test ohnivzdornosti 60 minut UL-Test Fireking UF2H test ohnivzdornosti 120 minut UL-Test Fireking UF-4 test ohnivzdornosti 60 minut Braunschweig-Test Většina našich zákazníků chce mít své důležité dokumenty nejen v bezpečí, ale i přehledně uspořádány. Ohnivzdorné zásuvkové skříně Fireking jsou ideálním řešením. Nabízejí nejvyšší ochranu před požárem a zároveň dokonalý přehled o vašich dokumentech v závěsných deskách a pořadačích.


Ohnivzdorné trezory na dokumenty

Ohnivzdorné trezory na dokumenty

Společnost TRESORAG - FIRESAFE s.r.o. nabízí ohnivzdorné trezory na dokumenty. Využití ohnivzdorných trezorů v kanceláři: Obchodní a pracovní smlouvy nebo jiné důvěrné dokumenty, jejichž originály vaše firma disponuje, je třeba chránit nejen před odcizením, ale i před účinky ohně. OHNIVZDORNÝ TREZOR NA DOKUMENTY poskytuje vysokou úroveň komplexní ochrany i dostatek místa pro všechny vaše šanony a závěsné mapy. Využití ohnivzdorných trezorů ve svém domově: Je jedno, jestli z pracovny řídíte vaší firmu nebo jen domácnost. V obou případech disponujete velkým množstvím dokumentů, jako jsou smlouvy nebo třeba výpisy z účtu, které by nikdy neměly zůstat volně ležet. A co uděláte s vaším notebookem, když odcházíte z domova a nechcete si jej brát s sebou? OHNIVZDORNÝ TREZOR chrání vaše cenná data nejen před zloději, ale i před ohněm. Maximální ochranu vašich cenných dokumentů a dat proti ohni, vlhkosti, požárním plynům a krádeži poskytují ohnivzdorné trezory ZÜRICH: Test ohnivzdornosti 60 minut, pádová zkouška S60P (Braunschweig-test) Bezpečnostní třída I Nová izolační technologie-snížení hmotnosti na minimum Více info naleznete, viz odkaz níže:


Trezory na zbraně Praha

Trezory na zbraně Praha

Společnost TREZORY PRAHA ve své nabídce představuje trezory na zbraně. Jsou určeny pro: - uložení zbraní, dle platných předpisů - cenné předměty - dokumenty - hotovost. Trezory WF: - pro 6-10 palných zbraní - variabilní vnitřní uspořádání. Trezory Forester: - pro 5-10 palných zbraní - nadstandartní zabezpečení. Více info naleznete viz odkaz níže:


Pancéřové trezory na hotovost a cennosti

Pancéřové trezory na hotovost a cennosti

Společnost TRESORAG - FIRESAFE s.r.o. nabízí pancéřové trezory hotovost a cennosti. Využití pancéřových trezorů na hotovost a cennosti v kanceláři: Pracujete s vysokými objemy hotovosti, která se vám ve firmě hromadí, a chcete ušetřit na četnosti svozů? Řešení nabízí PANCĚŘOVÝ TREZOR NA HOTOVOST A CENNOSTI v bezpečnostních třídách I až V, jehož obsah můžete pojistit až do výše 16 milionů Kč. Při napojení trezoru na EZS (otřesové čidlo, tichý alarm, kontrola stavu rozvoru - otevřeno/zavřeno) se pojistná částka může ještě výrazně zvýšit. Využití pancéřových trezorů na hotovost a cennosti ve svém domově: Disponujete opravdu hodnotnými předměty, jako jsou sbírky známek a mincí, kolekce šperků nebo jste se rozhodli investovat do drahých kovů a kamenů? V takovém případě musíte vyřešit, kam s tím vším. Můžete využít box v bance, anebo zvolit komfortnější variantu - pořídit si PANCĚŘOVÝ TREZOR NA HOTOVOST A CENNOSTI, jehož obsah si můžete pojistit na částky od 0,5 až do 16 milionů Kč. Maximální ochranu vašim cenným předmětům proti krádeži poskytují pancéřové trezory TITAN: Na ochranu cenností, vysoké hotovosti a dokumentů Vysoká bezpečnostní třída III, IV, V Masivní pancéřová konstrukce Konstrukce na mír.


Trezory, eshop, Trezory e-shop

Trezory, eshop, Trezory e-shop

Nabídky: V našem sortimentu naleznete: - ohnivzdorné trezory na dokumenty - trezory na utajované skutečnosti - trezory pro počítačové nosiče dat - pancéřové trezory na hotovost a cennosti - trezory na zbraně - trezory na klíče - nábytkové trezory - trezory do zdi - trezorové dveře - kovový nábytek - trezorové skříně - plechové kancelářské skříně - zásuvkové kartotéky. Dále zajišťujeme dopravu, včetně stěhování trezorů, doprava na území města Prahy a Brna zdarma.


Trezory na cennosti

Trezory na cennosti

Nabídka bez časového omezení ZÜRICH - ohnivzdornost 60 minut pro dokumenty - bezpečnostní třída I - maximální orientační úložná částka Kč 500.000,- ROOBUS Office - pokladní trezorové skříně, bezpečnostní třída I, II - nová technologie, elegantní design - maximální orientační úložná částka Kč 1.200.000,- TITAN - pancéřové trezory - vysoká bezpečnostní třída III, IV, V - maximální orientační úložná částka od Kč 1.200.000,- do 16.000.000,- ROYAL - EXKLUSIVNÍ PROVEDENÍ - vysoká bezpečnostní třída I, II, III, IV, V - maximální orientační úložná částka Kč 16.000.000,- TRIDENT - ohnivzdornost 60 minut pro dokumenty, odolnost proti explozi - vysoká bezpečnostní třída IV, V, VI - maximální orientační úložná částka Kč 30.000.000,-


Trezory e-obchod, Trezory eobchod

Trezory e-obchod, Trezory eobchod

V našem sortimentu naleznete: - ohnivzdorné trezory na dokumenty - trezory na utajované skutečnosti - trezory pro počítačové nosiče dat - pancéřové trezory na hotovost a cennosti - trezory na zbraně - trezory na klíče - nábytkové trezory - trezory do zdi - trezorové dveře - kovový nábytek - trezorové skříně - plechové kancelářské skříně - zásuvkové kartotéky. Dále zajišťujeme dopravu, včetně stěhování trezorů, doprava na území města Prahy a Brna zdarma.


Trezory e-obchod, Trezory eobchod

Trezory e-obchod, Trezory eobchod

Nabídka: V našem sortimentu naleznete: - ohnivzdorné trezory na dokumenty - trezory na utajované skutečnosti - trezory pro počítačové nosiče dat - pancéřové trezory na hotovost a cennosti - trezory na zbraně - trezory na klíče - nábytkové trezory - trezory do zdi - trezorové dveře - kovový nábytek - trezorové skříně - plechové kancelářské skříně - zásuvkové kartotéky. Dále zajišťujeme dopravu, včetně stěhování trezorů, doprava na území města Prahy a Brna zdarma.


Trezory, eshop, Trezory e-shop

Trezory, eshop, Trezory e-shop

V našem sortimentu naleznete: - ohnivzdorné trezory na dokumenty - trezory na utajované skutečnosti - trezory pro počítačové nosiče dat - pancéřové trezory na hotovost a cennosti - trezory na zbraně - trezory na klíče - nábytkové trezory - trezory do zdi - trezorové dveře - kovový nábytek - trezorové skříně - plechové kancelářské skříně - zásuvkové kartotéky. Dále zajišťujeme dopravu, včetně stěhování trezorů, doprava na území města Prahy a Brna zdarma.